Cera mężczyzny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Cera mężczyzny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Cera mężczyzny

Witam panie, postanowiłem tutaj napisać bo kobiety wiedzą wszystko o kremach problemach z cerą i tym podobne, mam nadzieję że nie macie mi za złe że tutaj piszę bo na pewno jest to wasz kobiecy kącik gdzie możecie sobie swobodnie po pisać. Wiec tak chodzi mi o cerę czy skórę nawet nie wiem za bardzo jak się powinno to opisać twarz mam ciągle zmęczona mam dopiero 19 lat dodam że pale bo może mieć to jakieś znaczenie cera jest taka nijaka jak jest słoneczny dzień to żal mi na siebie patrzeć (nie jestem narcyzem) ale twarz to wizytówka do wszystkiego i na prawdę nie za bardzo się czuje jak wyjdę w słoneczny dzień i wiem że twarz mam bladą i zmęczoną jak bym z tydzień nie spał. Konkretnie to chciał bym spytać o jakiś nie wiem żel do twarzy zamiast mydła na oczyszczenie skóry, mam suchą skórę wiec jakiś dobry krem by się przydał nawilżający nie wiem czy męski czy damski chyba nie ma większego znaczenia big_smile jeśli jest i ktoś wie jaki męski krem jest dobry bardzo prosił bym o nazwę tego kremu i jeszcze jedno nie wiem czy będziecie się orientować, czy jest jakiś krem po goleniu bo roku+ zacząłem się golić a skórę mam delikatną i strasznie podrażnienia mam takie kropki czerwona mało ich ale strasznie przeszkadzają zwykły płyn po goleniu nie daje zbyt wiele hmm.

Ps. Nie jestem gejem big_smile po prostu lubię być zadbany.

Dziękuje za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cera mężczyzny

Witaj, nie wiem czy pomogę ale spróbuje smile
Nie jest sztuką polecić coś dobrej firmy - sztuką jest polecić dobry kosmetyk nie patrząc na cenę i firmę, bo czasem te lepsze są mniej znane i tańsze. Podrażnienia na skórze biorą się z tego że maszynka szarpie Twoje włosy dlatego polecam Ci skorzystać z maszynek o większej ilości ostrzy (min.3). Posiadanie dobrej maszynki i dezynfekcja ostrzy maszynki do golenia. Powinieneś często ją czyścić, a nawet po każdym goleniu! Możesz użyć do tego spirytusu - nasączasz wacik spirytusem i przemywasz ostrza maszynki, na koniec możesz wycisnąć z wacika tak by spłynęło po ostrzach. Jak już wspomniałam wcześniej skóra będzie się robiła czerwona, ale mało który produkt po goleniu zwalczy ten problem, bo nawet najdelikatniejszy balsam zawiera alkohol etylowy. Tak samo płyny po goleniu - to głównie spirytus i perfum, więc skóra oczywiście też będzie się czerwienić.
Mogę polecić następujące produkty:
- Nivea for Men Oczyszczający żel do mycia twarzy
- Nivea for Men Nawilżający krem do twarzy
- maszynkę do golenia choćby Gillette
- po goleniu żel chłodzący, firmy pozostawiam do Twojego wyboru.
Pamiętaj jednak, że aby pojawiły się widoczne skutki potrzeba trochę czasu wink
Rady zaczerpnięte od mojego faceta wink

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

3

Monia bardzo dobrze pisze. Poza tym należałoby może zdrowiej się odżywiać i mniej palić a cera nabrałaby wówczas zdrowszego kolorytu. Dieta bogata w zielone warzywa ma szczególnie takie działanie. Dodatkowo może warto jest wybrać się na zrobienie podstawowej morfologii, być może organizm coś szwankuje..?

Jeśli chodzi o kosmetyki- nie muszą to być preparaty stricte dla mężczyzn! Mój mąż po prostu korzysta z mojego kremu:)

4

Niestety, ale najczęściej ta nijaka i szara cera to w 90% wina palenia. Albo palisz i masz cerę jaką masz, albo rzucasz. Nie ma innej rady moim zdaniem.
Co do kremów to chyba lepiej użyć tych dla mężczyzn - mężczyźni mają zupełnie inną cerę niż kobiety, więc zwykle potrzebują osobnych kremów.
Na zszarzałą cerę pomagają też peelingi, robione raz w tygodniu. Bierzesz kawę mieloną (nie rozpuszczalną!) smarujesz nią twarz, zmywasz zwykłą wodą i po tym koniecznie krem.

Chciałam jeszcze dodać, że to normalne, że mężczyzna dba o siebie właśnie stosując jakieś kremy itd. i wcale nie uważam tego za objaw zniewieściałości (chyba jak i większość kobiet). Nie mówię o przesadzie, ale właśnie dbanie o ładną skórę na pewno nią nie jest. Szkoda, że większość facetów te podstawowe zasady dbania o siebie uważa za "pedalstwo".

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

Wielkie dzięki za odpowiedz maszynki używam 5 czy 6 ostrzy nie jest to jedno razówka bo po jedno razówkach harakiri sobie robiłem na twarzy, z tym dokładnym myciem maszynki to nie wiedziałem zacznę tak robić, no i palenie rzucę choćby dla zdrowia tylko czasu potrzebuje, Zacznę jeść marchewki no inne warzywa też spróbuje big_smile podobno fajne kolorki się robią po czasie jak sie je, je regularnie. Żel chłodzący dobry pomysł nigdy jeszcze go nie próbowałem no i oczyszczający wielkie dzieki Monia.

"Chciałam jeszcze dodać, że to normalne, że mężczyzna dba o siebie właśnie stosując jakieś kremy itd. i wcale nie uważam tego za objaw zniewieściałości (chyba jak i większość kobiet). Nie mówię o przesadzie, ale właśnie dbanie o ładną skórę na pewno nią nie jest. Szkoda, że większość facetów te podstawowe zasady dbania o siebie uważa za "pedalstwo".

Zgadzam się smile

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi wiedziałem że można na kobiety liczyć big_smile

6

Rysiek ! smile Mój facet ma podobny problem chociaż ma kilka lat więcej i nie pali.... Ma bardzo suchą i wrażliwą skórę. Pewnie palenia i tak nie rzucisz.. smile On używa żelu do golenia Gillette Series NAWILŻAJĄCY konkretnie ten z taką zieloną kropelką na opakowaniu ( ok 15zł). Z tego żelu jest zadowolony bo też już eksperymentował z różnymi żelami... Nie ma takich podrażnień jak wcześniej po goleniu. Maszynki też Gillette co chwila nowe jakieś wychodzą zawsze kilka ostrzy i z paskami nawilżającymi (3 szt koło 20zł). Po sprawdzeniu kilku kremów używa po prostu Nivea smile czasem Bambino (3zl) A żeli do mycia twarzy próbował wielu tych męskich i nie sprawdzały się. Teraz używa z Avonu Planet Spa z białą herbata ( do 20zł) to by musiała Ci zamówić jakaś mama czy siostra, która kupuje w Avon smile I z tego do mycia twarzy mój facet jest bardzo zadowolony wręcz go zachwala jak umyje nim twarz smile
Pozdrawiam

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses

Dziękuje Karolcia każda rada jest dla mnie cenna smile

8

Mój facet ma świetny męski krem. Jego pełna nazwa brzmi  regeneracyjny krem do twarzy GUAM Uomo. Nie wiem co to dokładnie znaczy, ale zawiera kompleks proteinowy. Generalnie skóra mojego miśka jest niesamowicie przyjemna w dotyku i z przyjemnością się wtedy z nim pieszczę :d

9

witam;) chciałam chłopakowi kupić nivea silver protect balsam po goleniu, czy może któryś z waszych facetów używał go? chciałabym znać Wasze opinie jeśli Wasi mężczyźni używali tego specyfiku no i oczywiście jeśli jakiś pan sie trafi też proszę o opinie o tym produkcie;))

10 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-09-24 14:18:54)

Słyszałam od znajomego, że krem dax cosmetics fajnie działa na zmęczoną skórę [link usunięty]

Wstawianie linków jest niedozwolone. Zapoznaj się z regulaminem / Mod. Anemonne

Jedno niewinne kłamstwo może zburzyć budowane przez lata relacje. Warto?

11

To się bardzo ceni, że lubisz o siebie dbać. Wczoraj np. zrobiłam maseczkę swojemu mężczyźnie i była wielka awantura, że go szczypie, piecze i w ogóle bezsensu. Ale nie o mnie tutaj smile Mój facet używa od lat tego samego zestawu Nivea for men

12

Jak palisz, będziesz szary. Przy niedosypianiu będziesz szary. Przy kiszeniu się stale w pomieszczeniach, będziesz szary.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Cera mężczyzny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018