róznica tabletek ....wiecie cos o tym ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » róznica tabletek ....wiecie cos o tym ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez tosia0203 (2011-03-31 19:25:26)

Temat: róznica tabletek ....wiecie cos o tym ?

Hej dziewczyny mam pytanie czy tabletki microgynon21 a microgynon30 różnia sie czyms ?Przyjmuje teraz te30 ale moj nowy gin wypisal mi te 21 a zauwazylam to dopiero po wykupieni recepty. Jezeli wiecie czy jest jakas duza rónica i czy to może cos zmienic lub zaklucic w antykoncepcji piszcie plis bo za tydzien musze zaczac brac i niewiem czy mam isc do gina czy moge przyjmowac te.

Dzieki z Gory za posty:):)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: róznica tabletek ....wiecie cos o tym ?

Z tego co wiem tabletki te mają ten sam skład, więc różnicy nie powinno być żądnej:) ja np brałam Yasminelle przez 2 miesiące po czym przeszłam na Narayę, która ma identyczny skład lecz jest tańsza o 20zł:) różnicy żadnej nie zauważyłam. To jest po prostu inna nazwa leku, liczy się skład. Ewentualnie może Ci się trochę zmienić nastrój bądź mogą dojść jakieś skutki uboczne po zmianie, choć watpie jeśli skład jest taki sam.

3

Odp: róznica tabletek ....wiecie cos o tym ?

aha dzieki wielkie:)za informacje smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » róznica tabletek ....wiecie cos o tym ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024