Praca jako barmanka w restauracji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Praca jako barmanka w restauracji

Witam smile Mam pytanie poszukuje pracy i znalazłam ogłoszenie w którym pisza że poszukują barmanke lub barmana w  do restauracji .Nie wiem czy dzwonić o co pytać jak zacząć rozmowe.W jakich godzinach nawet nie pisza w jakiej restauracji. nie mam doswiadczenia nie wiem czy na rozmowie kwalifikacyjnej musze cos umieć.. jakie pytania...Pomóżcie musze zaczać pracować wyjść do ludzi. Prosze napisac jak to wyglada że jest jakas szansa.....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca jako barmanka w restauracji

Na początek zadzwoń i umów się na spotkanie ,przygotuj swoje Cv na rozmowę i dobrze by było żebyś miała jakieś doświadczenie zawsze to zwiększa  szanse. Staraj się być spokojna opanowana i pewna siebie nawet jak nie jesteś zawsze pierwsze wrażenie jest ważne .Zawsze jest szansa ale musisz ją sobie dać .Głowa do góry i dzwoń .Pozdrawiam

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024