Tabletki antykoncepcyjne Regulon na trądzik grudkowo-zaskórnikowy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne Regulon na trądzik grudkowo-zaskórnikowy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Tabletki antykoncepcyjne Regulon na trądzik grudkowo-zaskórnikowy?

Zastanawiam się czy tabletki antykoncepcyjne Regulon pomogą mi wyleczyc trądzik grudkowaty?? Czy któraś z Was bierze te tabletki? Jaka cera jest po stosowaniu tego typu tabletek i czy na pewno działają ? Moja dermatolog twierdzi ,że są dbre dla skóry i na pewno ejj pomogą, ale ja mam obawy czy aby mi jakoś nie zaszkodzą. Mam trądzik taki nietypowy trochę - nie mam    krostek tylko zaskórniki i grudki

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki antykoncepcyjne Regulon na trądzik grudkowo-zaskórnikowy?

Mogę po sobie powiedzieć, ze pomaga i to na pewno bardziej niż jakieś kremy które miałam do tej pory (np. nor,ma derm). Ale dopiero jestem na 3 opakowaniu,w iec mam nadzieję, ze będzie jeszcze lepiej.

3

Ja biore regulon jzu kilka miesiecy, i stwierdzam, iz dobrze dziala on ma moje cere. Podobnie jak Diane 35, ktore w zasadzie maja leczyc tradzik a przy okazji maja dzialanie antykoncepcyjne. Podczas stosowania regulonu tylko w pierwszym miesiacu mialam problemy z cera, teraz nie mam prawie zadnych:)

4

ja jestem na trzecim opakowaniu i nie widze u siebie żadnej poprawy ale nie poddaje się mam nadzieję, że zadziała tylko trzeba cierpliwie poczekać, mam mniej bolesne miesiączki i z tego się cieszę

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne Regulon na trądzik grudkowo-zaskórnikowy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018