luteina a nieregularna miesiaczka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » luteina a nieregularna miesiaczka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: luteina a nieregularna miesiaczka

Witam drogie kobietki:)
mam nieregularne miesiaczki wspolzyje z moim facetem bez zabezpieczenia..bylam z tym u lekarza na wstepie przepisal mi Luteine na wywolanie miesiaczki biore ja regularnie 6 dzien a tu nic..niepokoi mnie to troszke czy to normalne? kiedys bralam juz te tabletki i dostalam okres po 2-3 dniu stosowania wiec nie wiem co mam myslec...oprocz tego ze nie mam miesiaczki zdarzylo mi sie wymiotowac  i miec mdlosci tlunacze to tym ze to moze byc jakis wirus... martwie sie troszke.Prosze npiszcie cos o stosowaniu tych tabletak mam je brac dalej?

Lepiej grzeszyc i zalowac,
Niz zalowec ze sie nie grzeszylo:)
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: luteina a nieregularna miesiaczka

Ola , mdłości to efekt uboczny stosowania luteiny " pod język".Kiedy dostaniesz okres , to chyba sprawa indywidualna , powinno się ją brać 10 - 12 dni , w tym czasie powinnaś dostać okres . Czasami to następuje po 2-3 dniach , a czasami po dłuższym okresie.:) Bywa też tak , że okres wystąpi dopiero po odstawieniu luteiny. Na razie bierz smile

3

witam droga Jeanne jutro wlasnie skoncze brac cale opakowanie 30 tabletek luteiny i nic..Co powinnam zrobic robilam tez test jest negatywny ale to chyba nic nie znaczy....moja sytuacja jast o tyle trudna ze mieszkam za granica i nie mam dostepu do lekarzy..

4

Jeśli robiłaś dobry test który wykrywa ciąże już od 3 dni to spokojnie same nerwy mogą blokowac  okres.

5

Ola , jak skończysz brać tą luteine spróbuj odczekać parę dni.Jak nie jesteś w ciąży , to powinna się pojawić w kilka dni po odstawieniu luteiny.
Jak nie , to powtórz test , bo luteina jest nie tylko na wywołanie miesiączki , ale również na podtrzymanie ciąży smile
Odezwij się co i jak .Pozdrawiam smile

6

szczerze mowiac bardzo chcialabym nie wywolac tej moiesiaczki smile) tak bardzo odczuwam potrzebe bycia mamusia ale moj chlopak twierdzi ze nie jest gotowy choc ja wiem ze jest odwrotnie tylko poprostu boi sie tewgo jak kazdy facet..dziekuje i pozdrawiam:))

7

Wiesz co ? Luteina w tej sytuacji w niczym Ci nie zaszkodzi.Jeżeli nie jesteś w ciąży , będzie miała wpływ na wywołanie miesiączki , jeżeli jesteś , przyczyni się do podtrzymania ciąży.Z tego co piszesz , żadne wyjście nie będzie dla Ciebie tragedią , więc co ma być , to i tak będzie.Jak miesiączka się nie pojawi to dla pewności zrób test.Masz rację , większość facetów boi się zmierzyć z rolą ojca , jednak jak już się się z tym faktem oswoją i zobaczą takie maleństwo , to szaleja ze szczęścia.Napisz jak się coś wyjaśni w Twojej sprawie.Powodzenia i wszystkiego dobrego smile

8

witam drogie kobietki:)  niestety biorac ta luteine wywołałam miesiaczke krwawienie trwa juz trzeci dzien:(    ale trudno bede prubowac kolejny raz zajsc w ciaze tym razem juz chciana przez mojego partnera..wyznał mi ze wcale sie nie martwił brakiem mojej miesiaczki i ze chce miec to dziecko ze mna i mowi mi tez ze byłabym swietna mamusia. ostatnio go nie poznaje bardzo sie zmienil:)
Pozdrawiam serdecznie pa pa

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » luteina a nieregularna miesiaczka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018