Netkafejka osób lubiących czytać książki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka osób lubiących czytać książki

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 271 ]

Temat: Netkafejka osób lubiących czytać książki

Kochane Netkobiety,
brakowało mi tu Netkafejki dla osób, które chętnie czytają książki i chcą się podzielić z innymi ciekawą lekturą.
Czasami nie mam co czytać i szukam czegoś interesującego w internecie. A może wy coś polecicie? Może napiszecie również o książkach do których nie warto zaglądać?

Ja ostatnio czytałam książkę "Dziwny przypadek psa nocną porą". Zapomniałam autora.
Książka o chłopcu cierpiącym na autyzm. Dla ludzi mało wiedzących o tej dolegliwości kopalnia wiedzy, jednak dla mnie ( z wykształceniem pedagogicznym - specjalnym) czegoś brakuje.
Mimo wszystko bardzo ciekawa książka. Chłopiec cierpiący na autyzm sam próbuje napisać książkę, prowadzi śledztwo w sprawie zabitego psa i dowiaduje się o rzeczach, które wywracają jego świat do góry nogami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Netkafejka osób lubiących czytać książki

Uwielbiam czytać. Przeważnie fantastykę, ale i literatura kobiecą też nie pogardzę, chociaż nie często. Ostatnio pożeram też kryminały.

3

oj książki mogłabym czytać codziennie i to kilkanaście
to najlepsze co może byc wziąć książkę gorącą herbatę ciepły kocyk i położyć się i czytać

najbardziej lubię ksiązki kobiece, amerykańskie z polskich autorów Grochole
z zagranicznych Coelho, Brown seriami

Miłość nie zna słowa "odległość"

4

A czytałyście "Kochanice króla"?
Nakręcono nawet na jej podstawie film, dość ciekawy i zastanawiam się czy książka również ciekawa.
Jakoś nigdy nie mogłam przemóc się do książek historycznych.
Kojarzą mi się z nudnymi lekturami szkolnymi.

5 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-03-22 03:06:41)

Ja tak najbardziej lubie czytac thillery, psychologiczne, literatura milosna.

Jak podano wyzej z autorow np lubie Paulo Coelho, Dean Koontz [tworzy thillery], czytalam tez Kinga, lecz nie podobaja mi sie jego ksiazki za bardzo, wole ekranizacje jego dziel np kultowa "Carrie". Ostatnio czytalam Stevel Hall "Pozeracz mysli". Bardzo mi sie podobalo, taka fantastyka troche co rzadko mi sie niby podoba w dzielach, ale tu bylo to fajne, ale tez thiller psychologiczny z ciekawa fabula, polecam ! To tak mniej wiecej, wiecej autorow na razie nie podam, bo fakt jak napisalam uwielbiam ksiazki, lecz nie czytalam tak wielu ksiazek.. tzn czytalam, ale bardziej lektury szkolne, bo a to czasu brak na czytanie, a teraz jak mam pod dostatkiem, to czasem tydzien siedze w domu, nie wylaze, nie wypozyczam nic i nie kupuje i wiecie.. i nie czytam big_smile  len ze mnie, nic bym nie robila najchetniej  , nic .. nic  ... mimo ze uwielbiam czytac. no, ale chyba to zmienie smile

a z polskich to np czytalam "Poczwarke" Doroty Terakowskiej .. to tez takie psychologiczne.. urzeklo mnie !! smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

6

Carmel skoro film Ci się spodobał, to spróbuj powalczyć z książką. Może Cię wciągnie. Osobiście też nie przepadam za historycznymi. Ale kiedyś dopadłam całkiem przypadkowo książkę "Pamiętnik Matki". U mnie w bibliotece robili remanent i pozbywali się jakichś książek, więc drapnęłam ją do domu. Ma chyba z 700 stron i jest to pamiętnik kobiety, która przeżyła 2 wojny. I o ile fascynował mnie zawsze temat II wojny Światowej, o tyle pierwsza i okres między nimi... nie bardzo. Ale zaczęłam czytać. Pamiętam, że czytałam tą książkę dobrych kilka miesięcy, bo poczytałam trochę i brałam się za inną książkę, znów wracałam do "Pamiętnika" itd. Ale w końcu powiedziałam sobie, że ie przyniosę do domu żadnej książki dopóki nie skończę tamtej i poszło jak z górki, wciągnęłam się. Po jakimś czasie czytałam ją drugi raz i nie wątpię, że do niej wrócę.

7

Ja uwielbiam czytać! Chłonę książki jak gąbka smile Ktoś musi wyrabiać i nadrabiać normę w kraju ;D Moje ulubione ukochane i które darzę sentymentem to: "Mechanizm serca" M. Malzieu, proza i poezja E.A.Poe, dla mnie jest mistrzem big_smile Piękne książki ma Carlos Ruiz Zafon, szczegolnie polecam "Cień wiatru", również siostry Bronte, Jane Austen. Margit Sandemo, trylogię pochłonęłam w 3 tygodnie "Ludzi Lodu", "Czarnoksiężnika" i o Królestwie Światła, dla rozrywki lubię też czytać osobne opowiadania jej autorstwa smile  Oprócz tego tematyka II wojny światowej... I przepadam za kontrowersyjnymi dziełami wink

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

8

McMiodku, a co to jest dla Ciebie kontrowersyjne?

9

To ja sie zapisuje:)

Ja czytam wszystko,nawet dziela Marksa kiedys wciagnelam big_smile
Jesli nie lubicie historycznych to polecam beletrystyke historyczna,szczegolnie klasyka-Folleta.Tylko prosze nie zrazac sie gabarytami ksiazek,czyta sie to swietnie smile
Pozdrawiam

Wyjdz z domu,moze przed Twoim blokiem napie...... sie magowie big_smile

Gott weiss ich will kein Engel sein

10

Ja ostatnio mam fazę na poradniki i książki psychologiczne wink a z takich "normalnych" książek to polecam Cukiernię pod Amorem Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Bardzo fajna książeczka o losach kilku pokoleń ... KOBIET smile (i ich mężczyzn)

smile Uwierz w to, a przyjdzie lepsze jutro
smile Pragnij, a marzenia się spełnią !!!

prawo--przyciagania.blog.onet.pl

11

dziewczyny a Wiecie moze jak sciagac ksiazki z internetu?

12

Cześć wszystkim lubiącym czytać. Ja czytam dużo i to rozmaitych książek. Ostatnio skusiłam się na Zafona ''Cień wiatru'' oraz ''Gra Anioła''. Czytał ktoś?? Jakie wrażenia!?

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

13

Nie czytałam, ale zastanawiam się nad tym wink Jak przeczytasz do podziel się wrażeniami

14

Ja już przeczytałam i ''Cień wiatru'' i ''Gra Anioła''. ''Cień wiatru'' bardzo wciąga, początkowo wydaje się nudną książką ale w pewnym momencie liczy się chwilę do momentu gdy znów będzie można czytać. Co do ''Gry Anioła'', to już mnie tak nie zachwyciła, owszem ciekawa ale już nie taka wciągająca.

Przypomniała mi się właśnie świetna książka ''Julia'' polecam wszystkim którzy lubią zagadki z historią w tle.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

15

Też czytałam Zafona:):) Cień wiatru d;la mnie rewelacja. Natomiast Grą Anioła byłam troche rozczarowana, szczególnie zakończeniem. Podobała mi sie jeszcze Marina- nie wiem czy czytałyście. W ogóle książki Zafona mają taki swój specyficzny klimat, którego nie potrafię określić, tak jak jakieś stare biblioteki, czy stare domy. Czytasz i przenosisz sie w inny świat. Ach....:)

16

Ale narobiłyście mi ochotę no ... wink Ale na razie muszę skończyć czytanie sagi "Zmierzch". Pewnie wszyscy o niej słyszeli, więc nie będę się wdawać w szczegóły ;p

17

aguśkaa a możesz coś więcej o Marinie opowiedzieć?? czy ma podobny klimat do ''cienia wiatru''?? a co do Twojego zdania na temat książek Zafona to się całkowicie zgadzam że mają one specyficzny klimat

18

Richard Paul Evans pt." Doskonały dzień" SUPER KSIĄŻKA SERDECZNIE POLECAM !!!
MOŻE KTOŚ JUŻ CZYTAŁ I ZECHCE PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ ???
POZDRAWIAM

"Nieprawda, że miłość wymaga poświęceń; to poświęcenia wymagają miłości."

Józef Bester

19

Cześć wszystkim. Ja polecam książki Moniki Szwaji. Nie jest to wielka i ambitna literatura, ale jak dla mnie bardzo przyjemna, na nudę czy chandrę, na poprawę humoru. Mi najbardziej podobała się ?Zupa z ryby fugu?, przez wielu uważana nawet za najlepsze jej dzieło.

McMiodek pisała o ?Ludziach lodu? Margit Sandemo. Dorwałam tą sagę na pierwszym roku studiów, tak mnie wciągnęła, że zamiast czytać książki do egzaminów, do późnych godzin nocnych czytałam właśnie ?Ludzi lodu?. Polecam bo odrywa od rzeczywistości.

A z kryminałów oczywiście wszystkie książki Agathy Christe. Uwielbiam klimat jej książek.

Ostatnio przeczytałam ?Spalona Żywcem? Souad?a, to autobiografia muzułmanki, bardzo porywająca.

...Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem ? przyjaźń pięknej kobiety...
                                                                                                                            Albert Camus

20

Ja rowniez lubie Zafona. Mimo, że ksiazki Zafona uwazane sa za literature mlodziezowa to i tak z wielka przyjemnosci je czytam. Widzialam nowa ksiazke tego autora. Pałac polnocy. Ktos przeczytal?
Aktualnie czytam ksiazke Umberto Eco - "trzecie zapiski na pudelku od zapalek". Dosyc ciekawa smile
Polecam rowniez ksiazke, ktora zrobila na mnie duze, pozytywne wrazenie "Bóg Jest Moim Kumplem" - Massarotto Cyril.

21

Witam smile czyżby przez wakacje nikt nic nie czytał? I widzę tu samą młodzież smile ja wypożyczyłam  "Gdybym była aniołem"-Urszuli Sipińskiej i "Śladami drzewa sandałowego" .Jeszcze nie złożyłam się by czytać smile

Dobroć jest ważniejsza niż mądrość, a uznanie tej prawdy to pierwszy krok do mądrości.

Theodore Isaac Rubin

22

Uwielbiam książki i tą miloscia zaszczepiłam takze córkę smile
Bardzo lubie książki Grahama Mastertona,Jodi Picoult a obecnie czytam książkę Ewy Ostrowskiej "Ja,pani woźna" i juz wiem ze bede chciała przeczytać wiecej jej twórczości. smile

23

Ja obecnie czytam właśnie Jodi Picoult ''Jak z obrazka'' uwielbiam jej książki. Potem książka Kamila Durczoka.

24 Ostatnio edytowany przez Anechoreta (2011-09-04 19:13:44)

Dołączam się do forumowego grona zapalonych czytelników smile

Ja pożeram głównie fantastykę różnego rodzaju, często książki osadzone w realiach światów gier RPG, ale nie pogardzam wszystkim, co powiązane jest ze smokami i magią, szczególnie poluję na książki przedstawiające wyjątkowo epickie oblicza fantastyki - magowie władający zaklęciami niszczącymi całe miasta, armie fantastycznych istot ścierające się ze sobą, potyczki bogów. Bywa, że mam ochotę na coś o mniejszym kalibrze, ale zawsze ciągnie mnie do tej doniosłej, "Epic Fantasy". Czytałem prawie wszystkie książki Roberta E. Howarda, Karla E. Wagnera, Nicka Pierumova, Jacka Vance, Stevena Eriksona i wielu innych, nie znanych w Polsce autorów. Oczywiście nie mogę powiedzieć, że nie zaznałem dzieł rodzimych twórców - Andrzej Sapkowski, Jacek Komuda, Jacek Piekara i inni przejawiają się w mojej biblioteczce.

Nie stronię od horroru i literatury grozy, często również powiązanej z grami RPG, z przyjemnością wspominam wiele książek Grahama Mastertona, Howarda Philipsa Lovecrafta, Anne Rice, Deana Koontza, Edgara Alana Poe.

Bardzo lubię również kryminały, wszystko co wyszło spod pióra Agathy Christie, Marka Krajewskiego, Arthura Conan Doyle.

Z uwagi na własne problemy, trapiące mnie od kilku lat (nie będę się rozpisywał, jest już w wystarczająco wielu miejscach na forum), ostatnio zacząłem pożerać literaturę o tematyce samodoskonalenia, organizacji czasu, pokonywania własnych słabości i barier psychicznych, ale z żalem muszę stwierdzić, że postęp jest niemal żaden sad

Asato ma sat Gamaya

25

A ja czytam różniste książki, ale przede wszystkim prozę krótka, długa). Nie mam ulubionego autora. Nadal wracam do niektórych tytułów z lat dziecięcych wink

26

Roskalinda napisał/a:

Ja obecnie czytam właśnie Jodi Picoult ''Jak z obrazka'' uwielbiam jej książki..

Czytałam i bardzo mi sie podobała.
Dzis własnie skończyłam ksiazke "Niepamiętnik Dolores Price" Wally Lamb czytałam z zapartym tchem i bardzo mi sie podobała.Warto zapytac o nia w bibliotece

27

SweetHarmony zaintrygowałaś mnie  tym ''Niepamiętnikiem...'' muszę się o niego zapytać w bibliotece.

28

Witajcie Drogie Czytelniczki wink
Ja też uwielbiam czytać. Z zagranicznych, to uwielbiam książki Nicolasa Sparksa i Danielle Steel - po prostu kocham i przeczytałam już prawie wszystkie wink Czasami Paula Coelha, ale rzadziej, bo on ma dość trudne książki i na pewno nie 'do poduchy', trzeba myśleć jak czyta się jego książki.

Z polskich Monika Szwaja, Hanna Kowalewska.

Nie wiem jakie Wy lubicie książki, ale ja lubię takie 'trudne', psychologiczne, które daje do myślenia, ale lubię też książki przepełnione miłością - Sparksa. Nie wciągneły mnie za to nigdy kryminały.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

29 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-10-15 00:06:25)

Ooo, Sparksa też lubię np "I wciąż Ją kocham", "Na zakręcie".

"I wciąż Ją kocham" znam też film, lecz książka ma lepszy klimat i zakończenie. Bardzo wciąga i wyciska wiele łez. Pokazuje jak trudne są czasem życiowe wybory, jak wiele można poświęcić w imię miłości.

"Na zakręcie" to też ciekawa historia. Tu poznajemy młodego faceta, który ma syna i parę lat temu stracił ukochaną żonę. Nie wyobraża sobie bez Niej życia. Ale pewnego dnia poznaje uroczą nauczycielkę.
Ale ta historia nie jest taka prosta jak się wydaje, na drodze ich szczęścia staje poważna przeszkoda, która mogłaby rozdzielić ich na zawsze. Naprawdę życiowe!

A teraz wciągam Petera Jamesa "Tropy umarłego" kryminał i "Lokatorka" kryminał. Obie mogę polecić, ale z tego co na razie widzę "Tropy umarłego" lepsze, bardziej wciągające i jak na razie nieprzewidywalne. "Lokatorka" też ciekawe, lecz bardziej sztampowe wink [temat zdrady, rozpoczynania nowego życia itp]

Wisława Szymborska

30

Z przyjemnością dołączam do grona moli książkowych- ja z tych bardzo namolnych (bez książki żyć bym nie potrafiła). Co zaś czytam? Oj długo by wymieniać, bo słabość mam do większości gatunków literackich choć... nie, nie przepadam za horrorami. A tak poza nimi: od powieści obyczajowej po historyczną (te uwielbiam); od psychologii po parapsychologię; od mitologii po poradniki smile
W chwili obecnej czytam "Ostatnią królową" C.W. Gortnera.

31

tez z przyjemnoscia moge sie pochwalic tym, ze jestem molem ksiazkowym smile szczegolnie lubie kryminaly z nutka romansu. a troche z innej beczki niesamowite wrazenie wywarla na mnie ksiazka "Potęga miłości" - Rivers Francine.

32

Hej. Jeżeli mogę dodać coś od siebie to ja chętnie polecę książkę Keri Arthur ?Kuszące zło?. Idealnie nadaje się do czytania w tramwaju lub na przerwach, ale ostrzegam, że może wciągnąć. Ciekawa fabuła, a wątki erotyczne sprawiają, że nie ma się ochoty odłożyć książki na bok. Nie jeden facet mógłby się czegoś z niej nauczyć.

33

Kochane forumowiczki. Czy znacie może jakieś dobre książki o miłości żołnierza do kobiety? Ostatnio poszukuję takiej tematyki smile

34

truskaweczka19 napisał/a:

Ja tak najbardziej lubie czytac thillery, psychologiczne, (...).

Jak podano wyzej z autorow np lubie Paulo Coelho, Dean Koontz [tworzy thillery], (...) Kinga,

A ja do tego dorzucę jeszcze H. Coben'a, M. Puzo, a oprócz tego z rok temu przeczytałam sagę Millenium - którą polecam wszystkim. Bo bardzo mnie zaskoczyły te książki.
Obecnie zaczęłam czytać Forrest Gump (Winston Groom).

35

Ja biorę się jutro po raz drugi za "Los Utracony" Irme Kertesza. Jedna z pozycji mojej literatury do pracy maturalnej. Czytał ktoś?

36 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-11-24 03:41:23)

"Los utracony" nie czytałam.

-------

Muszę się pochwalić, że niedawno wzięłam się za książkę pani Jodi Picoult "Dziesiąty krąg". Jestem zachwycona. Piękna książka o rodzinie Stone'ów, ojcu Danielu, jego 14 letniej córce Trixie i matce Laurze. Do tego podobały mi się wstawki komiksów Daniela, które były świetnym dopełnieniem dla tej książki. No i wspaniały język powieści. Ciekawa fabuła [gwałt, zdrada, ucieczka z domu], a w tle wzmianki o Eskimosach i ich życiu sprawiły, że książkę czytałam jednym tchem.
Na pewno sięgnę po inne pozycje tej autorki !

---- Teraz czytam opowiadania Mastertona '14 obliczy strachu'. Powiem szczerze, że mocne, lecz dośc przerażające, jest ten klimat grozy, element zaskoczenia, facet ma wyobraźnię!

Za Cobena też sięgnę, znany autor, książki o tematyce, która mi bardzo odpowiada, muszę przeczytać!

Aaa, i na półce mam też Ian McEwan "Czarne psy", słyszałam, że jego książki są świetne , z tego co widzę tu chłopak opowiada rozpaz związku swoich teściów, czarne psy są alegoria zła, gniewu, które są między nimi.
myślę, żew będzie świetne!

Wisława Szymborska

37

Polecam Szwaję. Autorka pisze genialne ksiązki... do pochłonięcia w kilka chwil! boskie!
jestem w nich stanowczo zakochana smile
choć to oczywiście taka lekka lektura.

moja biżuteryjka smile
www.za-inspirowanaart.blogspot.com
zapraszam!

38

Jestem molem książkowym. Mam długą listę książek do przeczytania. Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na czytanie dla rozrywki. Polecam Wam:
" Wyznania Gejszy" - książka opowiada o dziewczynce, która trafiła do domu gejsz (fabuły nie będę zdradzać, na podstawie książki nakręcono film, ale według mnie książka jest dużo lepsza)
" Oko jelenia" Pilipiuka - jest to seria 7 książek, opowiada historię 3 osób, które zostały przeniesione w czasie i szukają tytułowego Oka jelenia, książki czyta się szybko, fabuła bardzo wciąga wink

39

"Dziennik 1954" Leopolda Tyrmanda.
Świetna lektura. Polecam.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

40

Uwielbiam 'Mistrza i Malgorzate' i ta ksiazka nigdy mi sie nie znudzi.Wczoraj pozyczylam'Prime Time' Liza Marklund,Arabska corka' Tanya Valko-szczegolnie polecam 1czesc to Arabska zona' i Amore Amore!Milosc po wlosku'bo fascynuje mnie Italia.Kocham ksiazki bo pomagaja mi zapomniec o moich troskach i podrozowac w wyobrazni.

41

Ktoś pisał o "Arabskiej żonie", to ja w tej tematyce mogę polecić "Zhańbione"
poza tym ostatnio nowe nazwiska jeżeli chodzi o thrillery/kryminały np Patrick Quentin, Peter James, Alex Kava wink

Wisława Szymborska

42

Polecam książki Ewy Stec>pisze książki z poczuciem humoru i happy endem.Na przykład 'Klub Matek Swatek',Romans
z Trupem w tle' lub'Polowanie na Perpetuę.:)

Tyś rodząc się płakała nad tobą się śmiali,Żyj tak byś umierając śmiała się gdy oni będą płakali:)

43

marrika91 napisał/a:

Jestem molem książkowym. Mam długą listę książek do przeczytania. Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na czytanie dla rozrywki. Polecam Wam:
" Wyznania Gejszy" - książka opowiada o dziewczynce, która trafiła do domu gejsz (fabuły nie będę zdradzać, na podstawie książki nakręcono film, ale według mnie książka jest dużo lepsza)
" Oko jelenia" Pilipiuka - jest to seria 7 książek, opowiada historię 3 osób, które zostały przeniesione w czasie i szukają tytułowego Oka jelenia, książki czyta się szybko, fabuła bardzo wciąga wink

Wyznania Gejszy -Super książka.Czytałam i również polecam:)

Tyś rodząc się płakała nad tobą się śmiali,Żyj tak byś umierając śmiała się gdy oni będą płakali:)

44 Ostatnio edytowany przez K_r_o (2011-12-31 17:41:49)

Polecam wszystkie części "wiedzmina" A. Sapkowskiego  -  świetny styl i zarazem poczucie humoru  wink
Wszystkie książki Tess Gerritsen - thrillery medyczne, czyta się jednym tchem ;
"Pachnidło" P.Suskinda ;
" śmierć letnią porą " M.Kallentofta
Lubię też Robina Cooka - zbyt wiele tytułów żeby o nich opowaiadać wink

Kurczę....i tak mogłabym wymieniać, wymieniać......bez końca big_smile

"Wyznania gejszy"....książka ciekawa, dużo lepsza pd filmu !

Ach i  jeszcze np.  "Solaris" S.Lema - ale to specyficzna książka wink dla lubiących samego LEMA i fantastykę smile

Chętnie poczytam jeszcze o Waszych propozycjach  wink

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

45

Hej z naszych polskich autorek także polecam D. Stec, bardzo fajnie pisze także Izabela Sowa, jednak moim konikiem są kryminały polecam książki Krajewskiego, Fajnie pisze Doncowa a także Polakowa.

46

patrycja777 napisał/a:

Hej z naszych polskich autorek także polecam D. Stec, bardzo fajnie pisze także Izabela Sowa, jednak moim konikiem są kryminały polecam książki Krajewskiego, Fajnie pisze Doncowa a także Polakowa.

Zgadzam się, mam coś w ksiązkach Stec i naprawdę super, miło się czyta wink.

Wisława Szymborska

47

U mnie czeka już Judy Blume "Summer Sisters" i Willa Carther "one of Ours" smile

48

A ja czytam obecnie thriller Erici Spindler "Naśladowca" (gruba książka, ok 500 stron, ale super się czyta mi) oraz "Intruza" Meyer (niby nie przepadam za fantastyką, ale postanowiłam zobaczyć jak ta autorka pisze, jak na razie mi się podoba). Skończyłam wcześniej "Choroba małżeńska" Ken Kaflus, ale ta książka nie spełniła moich oczekiwań. Miało być lekko i przyjemnie,. dla odprężenia, a wyszło często nużąco, a bohaterzy w wielu momentach byli dla mnie naprawdę odpychający.,

Wisława Szymborska

49

Ja takze uwielbiam czytać książki,tematyka różna ale najbardziej literaturę kobiecą.Bardzo mi się podobała Sabatina.Teraz czytam  W godzinach pracy Lucy Kellaway.

50

Ja czytam teraz Thriller romantyczny Anioł Śmierci Lindy Howard.O dziewczynie gangstera która ma dość upokorzeń i przemocy ,postanawia uciec.W ślad za nią rusza płatny morderca.Polecam.

51

Ja ostatnio z racji bardzo ograniczonego czasu i zmęczenia postanowiłam przeczytać coś niewymagającego tyle uwagi i skupienia.
Lekkie, z obrazkami ( big_smile ) i ciekawe.
Jeśli ktoś lubi Cejrowskiego to polecam "Gringo śród dzikich plemion" - Wojciech Cejrowski.
Nawet jak jestem zmęczona i przy innej lekturze bym już dawno straciła wątek to tutaj w ogóle tego efektu nie ma. smile

52

Pochłonęłam "Piętno Skandalu" Sandry Brown w kilka dni. Bardzo ciekawa książka, w której przy końcu każdego rozdziału w głowie masz myśli "jeszcze tylko jeden rozdziała i końcec..." Yhy... ;P

Naprawdę godna polecenia pozycja! Czytała któraś z Was?

53

Witam.

Uwielbiam czytać . Ale ostatnio musiałam zwolnić .Wymiana okularów i zakaz czytania w autobusach , pociągach.Zbyt szybko męczy się wzrok.Ostatnio przeczytałam opowieść - niesamowitą- fakty prawdziwe."Na przekór losowi"- Melani Davies i Lynne Barrett- Lee.Jest to historia o młodej dziewczynie , która w wieku 15 lat zostaje sparaliżowana.To nie da się tak opisać w paru słowach to trzeba przeczytać.Jeszcze się przypomnę .Pozdrawiam.

54

Lubię Cejrowskiego, czytam co się da. Uwielbiam też Kinga, świetne ksiązki pisze. Zielona Mila, SMętarz dla zwierzaków, Coś, Miasteczko salem. Doskonałe, doskonałe....

55

Ja też jestem molem książkowym , czytam co wpadnie w ręce , najchętniej - fantazy,horrory , kryminały ale i innymi gatunkami nie pogardzę smile.Większość dobrych tytułów i autorów ( oczywiście to Moja subiektywna ocena ) już polecono , dodam S.King , G.Masterton,J.R.R.Tolkien ,U.Eco

Posty [ 1 do 55 z 271 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Netkafejka osób lubiących czytać książki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018