Przeceny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Przeceny

Czy nie wydaje się Wam, że w tym roku przecen yw sklepach, to jakaś żenada? Tzn, można trafić fajne okazje (np. spodnie z Mango za 39zł), ale ogólnie, to szału nie ma. Albo nie cały asortyment jest przeceniony, albo ceny nie są tak atrakcyjne jak rok temu.
Nie uważacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przeceny

U nas NIE MA przecen.Nie oszukujmy się.
Np. w Londynie,jak coś kosztowało 300 funtów,to kupisz to już za 180.
A w Polsce przecena to jakiś śmiech.Dlatego nie patrzę na przeceny.Chodzę i kupuję.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

3

Juliette, no nie przesadzaj, u nad też są przeceny. Ja się obkupiłam i jestem pewna, że ok. jednej wypłaty na tym zaoszczędziłam. ale faktycznie, w zeszłym roku bardziej:)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

4

Też mi się wydaje że,w tym roku te przeceny są troszkę inne nisz w zeszłym roku,wszędzie niby taka przecena a wchodząc do sklepu jest normalnie.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

5

Fakt, ja sobie nic na przecenie nie kupiłam w tym roku i w ogóle właśnie rzadko mi się to zdarza ponieważ:
- zgadzam się z Juliette - takie przeceny to nie robią wrażenia
- bardzo często rzeczy które są przecenione są w dużych rozmiarach i kobietki które takie noszą no to rzeczywiscie mogą cos    kupić...ale co z osobami które noszą mniejsze...ja przez to na prawdę bardzo rzadko mogę kupować na przecenie..

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

6

dru_ napisał/a:

Juliette, no nie przesadzaj, u nad też są przeceny. Ja się obkupiłam i jestem pewna, że ok. jednej wypłaty na tym zaoszczędziłam. ale faktycznie, w zeszłym roku bardziej:)

tak,są wielkie przeceny? Wiesz,zależy gdzie mieszkasz.
W Polsce to takie przeceny,albo taniej z 5 góra 10 zł,albo same xs lub xxxl, albo z wadą fabryczną.
Ładne mi przeceny. Nigdy u mnie nie spotkałam się z jakąś rewelacyjną przeceną.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021