Gadżety przy produktach?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Gadżety przy produktach??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Gadżety przy produktach??

Ohh jak ja tego nie znosze kiedy ide z dzieckiem do sklepu i marudzi zeby kupic mu jakis najczesciej drogi produkt, przy którym "w cenie" dostaje sie jakąs zabaweczkę dla dziecka... Niby dobry sposób zeby zwrocic dziecka uwage ale niezbyt dobre dla naszych kieszeni..:/ Co myślicie? Wasze dzieci też lubią takie gadżety??

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez CookieBitch (2008-08-28 19:53:08)

Odp: Gadżety przy produktach??

ja sama sie czasem lapie. ;P czasami kupuje cos bo na prawde sie oplaca... a czasami dla samego gratisu.... ale pozneij zaluje ze tyle pieniedzy stracilam

kobiety lubia promocje :PP

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Ja też się łapie, ale na dzieci to działa chyba najlepiej... Myśle że takie gadżety mogłyby świetnie przekonać je do jedzenia jakiś produktów.... Tylko żeby nie były to tandetne zabaweczki hmm

4

A co myślicie o konkursach smsowych dla dzieci? Słyszałam ze w innych krajach jest to popularne... Ciekawe jak to funkcjonuje, bo mnie sie wydaje ze to igranie sobie z dziecinna naiwnoscia.. sad

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Gadżety przy produktach??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018