wyjazd w góry - okolice Jeleniej Góry - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » wyjazd w góry - okolice Jeleniej Góry

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: wyjazd w góry - okolice Jeleniej Góry

Mam zamiar jechać gdzieś w góry, do miejsca z fajnymi trasami rowerowymi i niedaleko Jeleniej Góry. Możecie mi coś polecić? Bedę wdzięczna:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wyjazd w góry - okolice Jeleniej Góry

Piszę właśnie z Jeleniej Góry:) Za oknem pada śnieg, więc warunków do jazdy na rowerze raczej nie ma. Ja bym postawiła na turystykę pieszą, naprawdę jest gdzie wędrować. Oprócz znanego Ci pewnie Karpacza i Szklarskiej Poręby, poleciłabym raczej mniej znane zakątki. Np. Rudawy Janowickie: kolorowe jeziorka, skalnik, bardzo klimatyczne schronisko Szwajcarka.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

3

ach te Rudawy Janowickie.. piekne skałki.. a ze schronisk to polecam Samotnię wink jest na szlaku na Śnieżke wink cos bajecznego.. jeszcze tam wróce..

4 Ostatnio edytowany przez Małgorzatka (2011-09-23 18:59:44)

aniołek_22 napisał/a:

polecam Samotnię wink jest na szlaku na Śnieżke wink cos bajecznego.. jeszcze tam wróce..

Zawsze gdy jestem na Śnieżce (byłam już ponad 10-razy), muszę także być w Samotni, a dokładnie w Kotle Małego Stawu smile Cudowne miejsce, raz jadłam tam śniadanie o 5 rano, siedząc nad brzegiem stawu i podziwiając granie skalne wokół. Chociaż nie spałam całą noc i był to tylko serek z bułką, smakowało świetnie smile
Był gdzieś na forum wątek o wymarzonym miejscu na oświadczyny - wskazałam oczywiście Samotnię smile

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » wyjazd w góry - okolice Jeleniej Góry

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018