jak to jest ze spozniajacym sie okresem?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » jak to jest ze spozniajacym sie okresem??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: jak to jest ze spozniajacym sie okresem??

Witam dziewczyny
zwracam sie do was z prosba o pomoc i odpowiedz na pytanie.
jak to jest ze wspołzyciem jak spoznia sie okres. ostatni miałam ok 15 lipca.
od tamtej pory wogole sie nie pojawił a na dodatek 3 dni temu wspołzyłam bez zabespieczenia.
czy jestt prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? dodam ze niedawno wrociłóam z anglii, na dodatek wesele brata, imprezy i zwiazany z tym alkohol mogly go opóznic.
prosze o pomoc bo zaczynam sie martwic...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak to jest ze spozniajacym sie okresem??

aga więcej konkretów: co ile dni masz okres i kiedy współżyłaś
casami zmiana klimatu, przemęczenie i stres mają wpływ na regularność naszego okresu, 3 dni temu to mało prawdopodobne żebyś mogła zajść w ciążę
wydaje mi się, że powinnaś obserwować kiedy masz owulację, to wcale nie takie trudne

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

3

okresu nigdy nie maiałam regularnie chyba ze brałam tabletki. jednak musiałam przestac bo uszkodzily mi watrobe. po skonczeniu brania tabletek miałam w miare regularnie, nigdy nie przykładałam do tego zbyt wielkiej wagi. od jakis 4 miesiecy zawsze miała okres ale zawsze sie kilka dni spozniał. w piatek zaszłego tygodnia wspołzyłam i wogole nie było to zaplanowane. nigdy nie obserwował swojego cyklu ba prawde mowiac to sie na tym nie nam?:(

4

generalnie każdy niezabezpieczony stosunek daje możliwość zajścia. Test zrób po 14 dniach najlepiej od współżycia

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

5

Ja po powrocie z Włoch, gdzie pracowałam fizycznie też nie miałam okresu, prawie 2 miesiące. Poszłam do ginekologa i niestety jest tak, że mogłaś zajsc w ciąże, jeśli się nie zabezpieczyłaś. Bo to jest tak, że w twoim organizmie jest chaos i może jednak byc zapołodnienie.

6

okres mógł ci sie zatrzymać przez zmiane klimatu, byłaś ww anglii, zabawy, a moze i byc tez ciaza

7

Miesiaczka to krwawienie , ktore nastepuje ok.14 dni po owulacji.Tak wiec to jest wazne , bo nie kazde krwawienie jest miesiaczka !
Z obserwacji wynika , ze nie spotyka sie  wydluzania poowulacyjnej fazy cyklu powyzej 18 dni .W 20 dniu po owulacji istnienie ciazy jest pewne.Jezeli takowe krwawienie wystapi ( jest na ogol takze obfitsze ) , to nie jest to spozniona miesiaczka , lecz prawdopodobnie objawem wczesnego poronienia.Warto wiedziec o takich rzeczach zanim zdecydujemy sia na wizyte u ginekologa , proszac go o lek na wywolanie miesiaczki ( czesto jest to luteina ).Zmiana klimatu , stres , moga tylko przesunac termin jajeczkowania , ale nigdy miesiaczki smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » jak to jest ze spozniajacym sie okresem??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018