młody wygląd - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: młody wygląd

witam,

nie wiem czy dobrze trafiłem z działem ,ale mam pytanie do kobiet: czy wolicie facetów młodo wyglądających czy bardziej takich co wyglądają na starszych. ja mam 20 lat niedługo 21 w zasadzie i wyglądam na 16 + mam słaby zarost. trochę przez to mam barierę w stosunku dziewczyn.

pzdr.
Marcin

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: młody wygląd

ciekawe pytanie smile smile
jeśli chodzi o mnie to chłopięca uroda jest ok
masz szczęście, że masz słaby zarost, bo wiekszość (nie wszystkie) dziewczyn nie lubi za bardzo zarostu, niektórym nawet przeszkadza smile smile

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

3

To przecież nie o urodę chodzi...

A jeśli chodzi już o nią, to ile kobiet - tyle gustów.

Dbaj o siebie i nie stwarzaj problemów gdzie ich nie ma wink

Powodzenia!

4

Jak dla mnie jak najbardziej może wyglądć na nieco młodszego, tylko nie za ciekawie jak jest dużo niższy hmm obydwoje źle się z tym czujemy sad

5

Nie lam sie ja mam23, prawie 24 lata i wyglądam na gora 20 , w dodatku 158 cm wzrostu i myślisz, ze sie przejmuje"?Sa tacy co mi zazdroszcza, bo gdy bede miała 50 to bede wyglądać na 35!!!To jest ten plus, z drugiej strony to cie rozumiem, ale nie ktore dziewczyny lubia chłopieca urode(np.ja)

Czasem nie chca mi w sklepie piwa sprzedac bez okazania dowodu...

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

6

Mój obecny mąż zawsze młodziutko wyglądał  i powiem Ci ten chłopięcy wygląd bardzo mnie zainteresował. Jesteśmy ze soba juz 14 lat.

Traktuj innych tak,jakbyś chciała ,żeby oni Ciebie traktowali wink

7

Ja wolę,kiedy facet jest  męski z wyglądu wink

?-my only love

8

mi to zupelnie nie przeszkadza smile
a nawet w niektorych przypadkach jest superfajne.
ja takze wygladam na 16, 17 a mam tyle ile widac tam po lewej stronie wink

9

Tym się nie przejmuj ja mam tyle co w nicku a daja mi góra 28-30 no chyba że się nie ogolę to 45 big_smile

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

10

no to chyba dobrze, bo będziesz wiecznie młody:) mnie niestety dają tyle ile mam;)
jak miałam 18 to mi dawali mniej:)

11

Mój mężczyzna ma prawie 23 lata a wygląda na 19-20. W dodatku jest blondynem i jego zarost jest niewidoczny.Ale nawet jakby wyglądał na 16 to byłabym z nim bo wygląd jest sprawą drugorzędną. Najważniejsze, żeby facet był inteligentny i kulturalny. Co z tego, że facet wygląda jak latynoski amant jak próbuje poderwać kobietę na prymitywne teksty albo potem traktuje ją jak swoją służącą i prostytutkę...?

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018