Mastka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Mastka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Mastka?

Drogie NetKobiety,
mam trochę dziwny problem... chodzę do ginekologa regularnie, od ponad dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne, a w czerwcu miałam zamrażaną nadżerkę. Wszystko byłoby w porządku gdyby... od 2-3 miesięcy zauważyłam wokół łechtaczki białe cieniutkie niteczki i kropeczki. Byłam pewna że to stan zapalny czy drożdżyca, więc udałam się do ginekologa wmawiając że coś nie tak. Lekarz mnie zbadała, miałam robioną cytologie - wyszło że wszystko jest ok, że jestem zdrowa i że nie ma żadnego stanu zapalnego. Ale chyba jest bo to coś białe jest nadal. Kupiłam Clotrimazolum - jest nadal. Kupiłam płyn Pliva Fem do stanów zapalnych itp. - nadal jest. Czytałam na necie że to może być mastka, ale to wiele mi nie mówi. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie mialam teraz jest i nie mogę się tego pozbyć a moja lekarz mówi mi, że wszystko jest ok. Podmywam się minimum 2 razy dziennie ( w czasie okresu częściej) i nigdy nie miałam problemów z tymi sprawami, a teraz się martwię. Co to jest i jak się z tym uporać?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Mastka?

Wiesz co... przede wszystkim za często sie podmywasz! Minimum 2 razy dziennie?! Myślę, że raz dziennie wystarczy, no chybaże okres to dwa... Lekarz ginekolog kiedyś powiedział mojej koleżance, która ma problemy grzybicze, że takie problemy wbrew pozorom są problemami kobiet przesadnie dbających o higienę! Niszczysz w ten sposób florę bakteryjną, która stanowi naturalna barierę dla wszelkich drobnoustrojów itp.

NotAgirlNotYetAwoman - obecnie już dawno 'Woman' smile

3

Tha - może i masz racje - ale jakbym się stosowała do Twojej rady to... bleh...

BlackOrchid - zajdź może do innego ginekologa potwierdzić?
Moja doktor na moje  problemy tez mówi "taki Pani urok". A to jak dla mnie bzdura.
Też się wybieram do kogoś innego o potwierdzenie, bądź jakąś porządną poradę.

4

Mineło prawie 3 miesiace od mojego postu i powiem szczerze ze sama nie wiem co myslec o tym. Byl okres ze zniknelo teraz od 2 tygodni widze ze pojawilo sie znowu. Pytalam kolezanki, ona mowi ze nigdy czegos takiego nie miala a od kilku miesiecy ma i ze to normalne bo tez pytala swoja lekarz. Przyznam szczerze, ze to nie sprawia mi zadnego problemu ale czuje sie dyskomfortowo widzac taki bialy pisaek, nitki (nie wiem jak to orkeslic). Ale zauwazylam ze pojawilo mi sie znowu, jak zaczelam sie podmywac uzywajac zwyklego mydla, przy plynach do higieny nie bylo, wiec moze to ma jakis wplyw?  Sama juz nie wiem. Dla mnie to zagadka, jak któraś z Pań ma podobne objawy to bede wdzieczna za odpowiedz co to i po co smile

Dzieki Dziewczyny za odpowiedz!

5

a czemu Ty się myjesz zwykłym mydłem????Dziewczyno!
a włosy myjesz płynem do naczyń?sory,za ironię,ale nie dziw się,że coś jest nie halo jak używasz złych środków do pielęgnacji tak wrażliwych miejsc.Może zwyczajnie przesuszyłaś skórę tym mydłem????

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

6

Sama nie wiem, juz wiem, ze tak sie nie robi smile teraz uzywam płynu do higieny, jest mniej le mimo wszystko troche jest, jak się wycieram po kąpieli to niby nie ma, ale wystarczy lekko dotknac palcem i jest, jakby sie łuszczyło czy cos. Sama nie wiem czy isc do innego lekarza czy czekac az minie jak ostatnio. Czuje sie zle z tego powodu, jakbym byla jakas zaniedbana albo chora na cos.

7

Mastka?? A mastka nie jest tylko u facetów?? Ja tak zawsze myslałam.. A te białe paski... hmm może to prosaki? nie wiem, czy kobiety mogą to "tam" mieć.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Mastka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018