Delikatne krwawienie nie będące miesiączką - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Delikatne krwawienie nie będące miesiączką

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Delikatne krwawienie nie będące miesiączką

Hej mam 23 lata i mam maly problem moje miesiaczki sa w miare regularne wystepuja jeden dzien lub dwa przed wyznaczonym terminem lub po terminie ostatnia miesiaczke mialam 27 padziernika dzis rano jak wstalam zuwazylam u siebie delikatne krwawienie ktore po chwili ustąpilo od pewnego czau staramy sie z chlopakiem o dziecko nie uzywamy zadnych zabezpiieczenien prosze pomozie mi co moze byc objawem tak delikatnego i krotkiego krwawienia Dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Delikatne krwawienie nie będące miesiączką

a czemu nie pójdziesz do ginekologa i się nie zapytasz?

"Sae Fideli Sis Fidelis"

3

Właśni chce isc do ginekologa tylko u nas dlugo trzeba czekac na wizywte a poza tym chcialam sie nastawic troszke psychicznie

4

Szczerze mówiąc to doradzanie na forum w takiej sprawie,będzie przypominało wróżenie z fusów. Najlepiej będzie jeżeli umówisz się na wizytę u ginekologa. On Cię zbada i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Póki co nie ma żadnych powodów do obaw.

5

to zrób test albo idź prywatnie do ginekologa

"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie." smile

6

Mozliwych przyczyn takiego "chwilowego' krwawienia jest sporo i zazwyczaj nie są powodem do niepokoju. Te, które mi przychodzą do glowy to: owulacja, zagnieżdżanie się zapłodnionego jajeczka, wahanie hormonow, nadżerka... Jeśli staracie się o dziecko - za kilka dni zrób test, jest pewna szansa, że możesz być w ciąży

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Delikatne krwawienie nie będące miesiączką

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018