bielizna termoaktywna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bielizna termoaktywna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53 ]

Temat: bielizna termoaktywna

Czesc, chce swojej milosci kupic bielizne termoaktywna. Milosc pracuje w sklepie u zasrnaego wyzyskiwacza, jest troche zimno, pomyslalem ze takie cos jej sie przyda i w ogle, obecnie stosuje kilka bluzek na sobie. Proponowalem jej takie cos, ale nie chciala ze wzgledu na kase, komplet okolo 100zl. Wiec sprawie jej prezent powiedziałem, Kategorycznie odmowila, zastanawiam sie czy kupic jej to mimo wszystko, czy odpuscic, jak kupic to jaka?

O Kobiete walczy się do końca.
Nie ma końca, walczy się o nią zawsze. NIe, nie mam juz sił...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bielizna termoaktywna

100 pln to wcale nie dużo, jak na rzecz, którą ma się na lata. Mogę Ci polecić bieliznę firmy Hannah, jest dobrej jakości, ale ze średniej półki. Przy wyborze zwróć uwagę na rodzaj aktywności fizycznej, która będzie w niej wykonywana. Inna będzie do biegania, inna na narty a jeszcze inna do pracy smile. Może warto kupić - szczególnie do pracy - koszulkę z mikropolaru? Niekoniecznie drogą. Wredy ubiera się ją jako drugą warstwę, a pod spód można ubrać termoaktywną cienką. Jeśli naprawdę 100 pln to spory wydatek dla was to polecam wiztytę w Decathlonie lub Go Sporcie - za mniejsze pieniążki kupi się coś naprawdę fajnego smile.

3 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-19 20:40:12)

Nie odpuszczaj;). Ja sama chciałabym dostać od swojego chłopaka taką bieliznę. Zajrzyj np. na spam tam od tego miesiąca mają nową kolekcję, z której bielizna termoaktywna jest już od 60 zł. więc nie ma szaleństw z cenami:).

4

taka bielizna jest idealna na narty.. nie ma mowy o wyziębieniu nawet przy silnym wietrze.

5

Dokładnie, ale nie tylko na narty. Ja jestem pasjonatka jazdy na rowerze i też się świetnie sprawdza- mam koszulkę z długim rękawem do jazdy i sprawdza się super, naprawdę to godna polecenia bielizna

6

A ja chciałam polecić Wam dziewczyny bieliznę firmy 3SG. W ofercie mają wiele modeli i kolorów, więc każdy jest w stanie coś sobie dobrać. Bielizna idealna do uprawiania aktywności fizycznej, do joggingu, jazdy na rowerze, a szczególnie na narty. Jej zadaniem jest odprowadzanie potu na zewnątrz co rzeczywiście działa, bo bielizna nawet po wielokrotnym użycie daje komfort i co ważne nie pochłania wilgoci i bardzo szybko schnie. Polecam z czystym sumieniem.

7

Hi-Tec też robi fajną bieliznę termoaktywną. Spokojnie można kupić coś poniżej 100 zł, zwłaszcza teraz jak są obniżki po sezonie wakacyjnym.

Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.

Z tego co mój facet opowiadał to bielizna termoaktywna nie tyle zapewnia ciepło, co odprowadza pot i wilgoć podczas wysiłku fizycznego. Dlatego jeżeli chcesz mieć ciepło to lepiej zainwestować w zwykłą, grubszą podkoszulkę bawełniana :-)

9

przekorna napisał/a:

Hi-Tec też robi fajną bieliznę termoaktywną. Spokojnie można kupić coś poniżej 100 zł, zwłaszcza teraz jak są obniżki po sezonie wakacyjnym.

doskonała bielizna, sama mam taką smile

włosomaniaczka smile

10

Hej,
Na MyDeal właśnie pojawiła się oferta bielizny termicznej na całą Polskę.
Dosyć tanie, może będzie Ci pasować?

11

Majka Sienkiewicz napisał/a:

Z tego co mój facet opowiadał to bielizna termoaktywna nie tyle zapewnia ciepło, co odprowadza pot i wilgoć podczas wysiłku fizycznego. Dlatego jeżeli chcesz mieć ciepło to lepiej zainwestować w zwykłą, grubszą podkoszulkę bawełniana :-)

Bielizna termoaktywna ma za zadanie odprowadzać pot i wilgoć ale również utrzymywać ciepło. Kto raz kupi sobie taką odzież na pewno będzie do niej wracał. Nie prawdą jest że lepiej kupić sobie grubszą podkoszulkę bawełnianą - bawełna strasznie chłonie wilgoć i brzydkie zapachy przez co chłodzi skórę. A odzież termiczna zabiera ten pot na zewnątrz ubrania i pozostawia skórę suchą.

Sama używam takiej odzieży do jazdy na quadzie. Ostatnio ubrałam samą koszulkę z krótkim rękawkiem i softshella przy temperaturze ok. 5 stopni a było mi bardzo ciepło. Mimo tego moje ciało było suche.

12

Jeśli szukasz czegoś tańszego to widziałam bieliznę STOORA, taki komplet na Allegro widziałam za ok. 70 zł. Ale podejrzewam że w zimie może być odrobinę za cienki.
Ja osobiście używam odzieży Brubecka i SPAIO. Cenowo są one nieco droższe ( ok. 170 - 220 zł / komplet ) ale posłużą na lata.
Mój mąż już 2 rok używa tego typu bielizny i nic się z nią nie dzieje.

13

Polecam damską bieliznę termoaktywną firmy 4F, doskonale sprawdza się zimą (zwłaszcza podczas wyjazdów na narty). Mężowi kupiłam ostatnio komplet firmy Wisport - bluzę i spodnie, jest bardzo zadowolony.

14

Najlepsza bielizna z jaką miałam styczność to Brubeck. W stosunku do konkurencji na rynku chyba nie jest dość droga. Ale naprawdę działa, w tamtym roku przy temperaturze -11'C nie odczuwałam w ogóle zimna. Wcześniej miałam używałam bieliznę firmy Hi-Tech i średnio się sprawdzała.

15

Sama dostałam rok temu od swojego chłopaka taką bieliznę, prezent super udany sprawdza sie nawet podczas dłuższych zimowych spacerów. Mój komplet jest polskiej firmy brubeck i jest godny polecenia:)

lepiej potknąć się w biegu niż stać w miejscu:)

16

Monila napisał/a:

Wcześniej miałam używałam bieliznę firmy Hi-Tech i średnio się sprawdzała.

Może miałaś złą warstwę zewnętrzną ubrania? Właśnie szukam czegoś dla siebie i czytam recenzję. Piszą, że dobrze jest mieć też oddychającą kurtkę żeby lepiej działała bielizna. http://s-nikiel-mojegory.pl/sprzet/opisy/hi-tec-bielizna/hitectbielizna.index.html

17

Planuje kupić sobie jakieś ciuchy do biegania/albo pod ubranie w góry. Co jest teraz "modne" jeśli chodzi o technologie i na co warto zwracać uwage?

big_smile:D:D

18 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2013-03-10 12:13:24)

przekorna napisał/a:

Kupiłam z Hi Teca właśnie taką na letniej wyprzedaży.Never again! Bielizna jest czarna więc już po jednym noszeniu oblazła cała od spodni narciarskich.Następnego dnia założyłam piankowe spodnie i też,o dziwo bielizna poobłaziła.Góra takze- od polarowej bluzy.Poza tym po kilku praniach wygląda jak kawałek szmaty.

Moje typy to Brubeck,Iguana lub Nordica.

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

19

No właśnie słyszałam, że teb Brubeck jest całkiem niezły. A co do Hi-Tec - tak to jest jak chce człowiek zaoszczędzić, po czym musi płacić dwa razy ;/

20 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2013-03-11 11:52:56)

Córka ma trzy komplety z tych firm co wymieniłam.Drugi sezon zaliczyły a jeden komplet trzeci,prane były wiele razy i w różnych warunkach(na wyjazdach mydłem i suszone na kaloryferze) i wyglądają jak nowiutkie.Jak wyrośnie to posłużą długo jeszcze kilku dzieciakom.
Świetnie się dopasowują,nie ściągają się,nie podwijają a Hi Teca nieraz mi się podwijała bluzeczka albo nogawki i marzłam.

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam

21

Mam Brubecka (długi rękaw, wełna z merynosów) i powiem tak: niczym nie zachwyca, a znam lepszą odzież w zbliżonej cenie. Od siebie mogę polecić Under Armour, Odlo i X-bionic. Sprawdzone w różnych warunkach (lato/zima) w ciągu kilku ładnych lat użytkowania.

"(...)szlachta na koń wsiędzie,
Ja z synowcem na czele i? - jakoś to będzie!"

22

Czyli mówisz, żeby przy wyborze modelu raczej nie inwestować większej ilości pieniędzy na merino i wybierać syntetyki?

23

Raczej nie można jednoznacznie tego stwierdzić. Jednej osobie podpasuje, inna będzie wieszać psy.
W tym Brubecku było mi chłodno, a dzień wcześniej w zbliżonych warunkach nie marzłem w syntetyku. Najlepszym wyjściem będzie sprawdzenie na sobie wink

24

Ale to trzeba przetestować w plenerze a nie w sklepie i to jest ten problem. Dlatego pytam o opinie innych big_smile

25

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Z bielizną termoaktywną jest jak z całą rzeszą innych produktów. Nie przetestujesz, nie będziesz na 100% pewna tongue Opinie innych mogą, ale nie muszą, mijać się z prawdą wink

26

czy odzież termoaktywna farbuje jak ją wrzucę do pralki?

27

Nie powinna, zaleca się przestrzegać oznaczeń na metce.

gojka102 napisał/a:

Kupiłam z Hi Teca właśnie taką na letniej wyprzedaży.Never again! Bielizna jest czarna więc już po jednym noszeniu oblazła cała od spodni narciarskich.Następnego dnia założyłam piankowe spodnie i też,o dziwo bielizna poobłaziła.Góra takze- od polarowej bluzy.Poza tym po kilku praniach wygląda jak kawałek szmaty.

bo hi-tec to taki produkt do dyskontow, generalnie niezauwazalny przez zawodowcow, kupuja go tylko nieswiadomi bo jest tani

warta uwagi jest takze bielizna columbia, np omni-heat

Dziękuję za pomoc smile

29

Chyba na coś takiego się zdecyduje
http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/odziez_Brubeck/Bluza_Brubeck_Thermo_damska_blk_LS01140.jpg
Nie jest droga, więc można zobaczyć. Jeszcze jest zimno, więc do biegania o poranku myśle, że się nada

30

szczesliwamariola napisał/a:

warta uwagi jest takze bielizna columbia, np omni-heat

Szukałam i powiem ci, że cięzko jest z damskimi modelami. Mało sklepów je ma. Przeważnie to męskie, ale chyba jednak zobacze ten brubeck. Jak się zawiode to bedę próbować z columbią

31

Daj znać jak się spisuje smile

sleepykitty napisał/a:

http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/ … S01140.jpg
Nie jest droga, więc można zobaczyć. Jeszcze jest zimno, więc do biegania o poranku myśle, że się nada

wyglada niezle, dopasowana, uksztaltowana

a co to za model?

Dziękuję za pomoc smile

33

Dam znać, dam wink

model: Brubeck Thermo damska

34

sleepykitty napisał/a:

http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/ … S01140.jpg

Bardzo fajna.... podoba mi sie

35 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-22 08:55:33)

sleepykitty napisał/a:

Dam znać, dam wink

model: Brubeck Thermo damska

dzięki, znalazłam,
na prawdę fajna,
i cena jest ok, to koszto 110zł w spam

a co sądzisz o bieliznie termoaktywnej w wełny marynos?

Dziękuję za pomoc smile

36

no ja się nie znam za specjalnie ale nie wiem co za różnica z jakiej wełny i co za różnica jak biedne owieczki się nazywają ważne żeby było ciepło

marynos lub merinos , to specjalny rodzaj welny, od specjalnych owiec, ma lepsze wlasciwosci termiczne i wytrzymalosciowe,
tak przynajmniej czytalam,
mialam kiedys sweter z takiej welny,
zastanawialam sie jak to sie ma w kwestii bielizny termoaktywnej, bo tez takie widzialam

Dziękuję za pomoc smile

38

no pewnie cena jest jedyna w swoim rodzaju... ale faktycznie jak to się ma do bielizny tego nie wiem

39

Jestem po pierwszym teście, biegałam rano. Sytuacja wygląda następująco. Bielizna super zdała test. Ja - nie.. Zasapałam się przeokrutnie i spociłam, zero kondycji. big_smile Na szczęscie bliezna dała rade i nie zamarzlam na mrozie. Także polecam big_smile

40

sleepykitty napisał/a:

Jestem po pierwszym teście, biegałam rano. Sytuacja wygląda następująco. Bielizna super zdała test. Ja - nie.. Zasapałam się przeokrutnie i spociłam, zero kondycji. big_smile Na szczęscie bliezna dała rade i nie zamarzlam na mrozie. Także polecam big_smile

i tak podziwiam że na mróź wyszedłeś... ja postanowiłam od (po świętach) zapisać się na siłownie w cieple i pod dachem smile) żeby nie zmarznąć ... ale z czasem przerzucę się na podwórze

41

*łaś wink
No szczerze mówiąc bez oporów się nie obyło, ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. Zanim powiem C, to się bedę musiała wykurować z zakwasów. tongue

42

sleepykitty napisał/a:

*łaś wink
No szczerze mówiąc bez oporów się nie obyło, ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć B. Zanim powiem C, to się bedę musiała wykurować z zakwasów. tongue

sory że płeć ci zmieniłam:)
ja zimna nienawidzę, bielizna byłaby mi po to żeby chronić przed zimnem a nie z własnej nieprzymuszonej woli na nie wychodzić, ale na pewno będę w temacie i na zimę coś sobie kupie

43

No jak narazie zima nie odpuszcza a temperatura jest niższa niż na święta bożonarodzeniowe

44 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-30 20:02:18)

a ja dziś przeglądałam ich ofertę i strasznie mi się spodobała bluza, niestety męska ale jak coś kupię mojemu facetowi bo warta uwagi

Post został edytowany z powodu umieszczenia linku do strony internetowejj, co jest niezgodne z Regulaminem Forum.

sleepykitty napisał/a:

w sumie to stworzylas sobie najlepsze warunki do testowania tego rodzaju bielizny

zimno na dworze, wiec musi zatrzymac cieplo,
z pocilas sie, wiec musi takze odprowadzic nadmiar wody,

jesli zdała to tym bardziej się cieszyc trzeba

Dziękuję za pomoc smile
rozella napisał/a:

a ja dziś przeglądałam ich ofertę i strasznie mi się spodobała bluza, niestety męska ale jak coś kupię mojemu facetowi bo warta uwagi

Post został edytowany z powodu umieszczenia linku do strony internetowejj, co jest niezgodne z Regulaminem Forum.

bez linków, bo nie wolno,
podaj nazwę, to zobaczę co to za model, i będę w stanie się wypowiedzieć
smile

Dziękuję za pomoc smile

47

rozella napisał/a:

czy odzież termoaktywna farbuje jak ją wrzucę do pralki?

jak farbuje to znaczy, że kupiłaś jakiś badziew.

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

48 Ostatnio edytowany przez Katarzynka82 (2013-09-15 19:37:14)

Ech te ograniczenia czemu zabraniacie wrzucać lików, przecież chyba jest jakieś minimalne zaufanie do kobiet i facetów
Poza tym aż dziw bierze że jeszcze niema tu spamerów pomimo braku weryfikacji email.
Sama potrzebuję takiej odzieży bo kupiłam drogie getry i czuję dziwne pieczenie  a na skórze od tej odzieży mam czerwone plamy.

Jestem wierna tak jak ty mi.

49

A nie masz uczulenia na jakiś składnik z materiału? A może to proszek? Ja kupuję polskie Terevel, a jak chce coś extra to Under Armour i nigdy czegoś takiego nie miałam.

słońce świeci za darmo wariatom od lat!

50

Pieczenie i plamy to taka alergia skórna.  Jak chcesz kupować coś lepszego to sklepach górskich a nie np. w sieciówce czy allegro.

Katarzynka82 napisał/a:

Sama potrzebuję takiej odzieży bo kupiłam drogie getry i czuję dziwne pieczenie  a na skórze od tej odzieży mam czerwone plamy.

odziez termoaktywan jest w zasadzie syntetycznym materialem, wiec nie ma mozliwosci uczulac,
jedynie welna merinos jak masz wstawki, ale to tak jakby jedwab Cie uczulal,
wiec albo lipne ciuchy, albo slabe pranie

Dziękuję za pomoc smile
Margotka05 napisał/a:

Ja kupuję polskie Terevel, a jak chce coś extra to Under Armour i nigdy czegoś takiego nie miałam.

chyba Tervel, co ?
letni czy zimowy ?
jak sie spisuje ?

Dziękuję za pomoc smile

53

Dobra termoaktywna odzież jest na http://skiteam.pl/zima_za_pol_ceny/ i nie tylko. A teraz dodatkowo jest super tania, bo jest wyprzedaż po sezonowa.

Posty [ 53 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » bielizna termoaktywna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021