odchudzanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

1

Temat: odchudzanie

Hej dziewczyny rok temu urodziłam synka. Przed porodem ważyłam 55kg w dniu dzisiejszym wazę 70 bardzo chciała bym wrócić do swojej wagi. Próbowalam juz tabletek linea ale nic mi nie daly,zaczęłam ćwiczyć ale nie mogę się zmotywować. Zajmuję się teraz synkiem więc praktycznie na nic nie mam czasu:( Pomóżcie mi, jak mam schudnąć

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: odchudzanie

Aga musisz ćwiczyć jeśli chcesz schudnąć, mieć ładną figurę i jędrne ciało.
15 kg.- do 4 miesięcy powinnaś stracić będąc np. na diecie 1200 kcal.
Nie przejmować się że waga od razu nie spada czy wtedy gdy pózniej stoi w miejscu.
Determinacja i nastawienie na sukces pozwolą Ci dojść do celu.
Tu jest parę wątków kobiet co się odchudzają - może do nich dołączysz. Powodzenia smile

3 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-10-27 16:39:50)

Odp: odchudzanie
Aga20 napisał/a:

Hej dziewczyny rok temu urodziłam synka. Przed porodem ważyłam 55kg w dniu dzisiejszym wazę 70 bardzo chciała bym wrócić do swojej wagi. Próbowalam juz tabletek linea ale nic mi nie daly,zaczęłam ćwiczyć ale nie mogę się zmotywować. Zajmuję się teraz synkiem więc praktycznie na nic nie mam czasu:( Pomóżcie mi, jak mam schudnąć

Jedyna rada to zmiana stylu życia. Opieka nad dzieckiem z pewnością zajmuje ci dużo czasu, ale spróbuj też znaleźć go troszkę dla siebie. Rozumiem cię doskonale, też byłam w takiej sytuacji niedawno. W Krakowie, gdzie mieszkam, jest fajny klub fitness&spa (wejdź sobie na spam na znajdziesz info i rabat na karnet), gdzie można przyjść z dzieckiem. Poza tym pomyśl też czasami o tym, by pobyć tylko sama z sobą, albo ze swoimi znajomymi. Inaczej będzie ci później ciężko wrócić do normalnego życia. Pamiętaj, że dziecko jest kochane, ale nie może zabierać całego Twojego życia.

Odp: odchudzanie

sluchaj ..... ja jeszcze nie dawno wazylam 77 kg ... ale moj kumpel stosowal diete ktorej chyba nikt by sie nie spodziewal....
zjadl 30 kg ziemniakow w tydzien i schodl 10 kg ....
kiedy to uslyszalam to od razu wzielam sie za siebie i teraz 77 kg to nie wyobrazalna waga bo nigdy wiecej sie do tego stanu nie dopuszcze .... jadlam przez dwa tygodnie ziemniaki i schodlam a teraz 58 kg ..... jestem szczesliwa z mojej wagi tongue i nie wiem czy zastosujesz moja wage czy nie ... ale wiem napewno ze to jest najlepsza dieta jaka istnieje ... ja tez faszerowalam sie tymi tabletkami i wql ale to jest ... tylko naciaganie pieniedzy ... a nic ci to nie pomoze noi oczywiscie stosowalam przerozne diety i nic mi to nie pomagalo wystarczylo jesc ugotowane ziemniaki i bez zadnego miesa sosow czy surowek ..... wystarczy tylko chciec a sie napewno uda tongue powodzenia z zuceniem kilogramow

5

Odp: odchudzanie

Możesz spróbować też tych butów easy tone. Co prawda kształtują one tylko uda i pośladki, ale może w tych partiach uda Ci się schudnąć. Życzę Ci powodzenia.

6

Odp: odchudzanie

Mądrze zbilansowana dieta i codziennie spacer min 45min!!!:) to rozwiąże Twoje problemy:)

7

Odp: odchudzanie

Ja stosowałam dietę w której jadłam bardzo dużo smacznej wieprzowinki, bogatej w białko pochodzenia zwierzęcego...i udało się:)

8

Odp: odchudzanie

A jak występowało zmęczenie i chandra, to do mięska dodawałam lampkę wina:) polecam!

9 Ostatnio edytowany przez Noelle (2011-02-17 12:06:56)

Odp: odchudzanie

Myślę, że nawet podczas opieki nad maluchem możesz podziałać w kierunku lepszej formy. Proponuję poszukać w necie ćwiczeń, które możesz z niemowlakiem wykonywać: Np. podnoszenie malucha, przysiady. To będzie dla niego też forma zabawy z mamą. Dodatkowo polecam duużo spacerować z wózkiem. Bynajmniej jednak nie w spacerowym tempie, ale tak naprawdę szybko (nie biegać). Dla lepszego efektu możesz kupić sobie buty do chodzenia, które dodatkowo ujędrniają pupę. Mają specjalną podeszwę, która zmusza nogi do bardziej intensywnej pracy.  Takie buty dostaniesz w necie

10 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-02-21 16:07:48)

Odp: odchudzanie

Możesz również wybrać się do SPA na jakiś zabieg. U mnie w Krakowie, jest takie spa (spam) gdzie jest nawet specjalny klimatyczny pokój dla młodych matek :-)

11

Odp: odchudzanie

Poszukaj czegoś z zajęć, które możesz wykonywać w domu, skoro opiekujesz się maluchem to za nim się trzeba naganiać, ale w przerwach można coś poćwiczyć. Spójrz tak możliwie obiektywnie też na swoje posiłki, zobacz co spożywasz i czy np. nie za dużo czegoś lub czy np. nadajasz się na noc, co dobre nie jest i nie pomaga zrzucać wagi.

12

Odp: odchudzanie

Aga20,
Tak jak poprzedniczki Ci radza, dieta, ruch i mobilizacja! Bez mobilizacji nie schudniesz. Trzeba sie zabrac za siebie i juz smile

13

Odp: odchudzanie

Aga jestes mloda i mozesz przy odrobinie wysilku zgubic zbedne kilogramy, mi zajelo 6 miesiecy zeby zrzucic 18 kilo,  bylo troszeczke trudniej bo przekroczylam 40 lat. Zycze powodzenia.

14 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-03-01 15:32:08)

Odp: odchudzanie

moze sprobuj jogi? link usunięty bardzo wiele pozytywnych opinii slyszalam o niej

15

Odp: odchudzanie

Ewentualnie może wybierz ze sportu/ruchu coś ci by cię jakoś interesowało a wtedy nie potrzeba będzie się specjalnie motywować. Jedni lubią grać w tenisa i w czasie gry sporo spalają a nie traktujesz wtedy tego jako coś, do czego musisz się zmusić bo te 5-10kg za dużo waga pokazuje. Może w ten sposób, a jest w czym wybierać, może basen?

16

Odp: odchudzanie
Artka napisał/a:

Ewentualnie może wybierz ze sportu/ruchu coś ci by cię jakoś interesowało a wtedy nie potrzeba będzie się specjalnie motywować. Jedni lubią grać w tenisa i w czasie gry sporo spalają a nie traktujesz wtedy tego jako coś, do czego musisz się zmusić bo te 5-10kg za dużo waga pokazuje. Może w ten sposób, a jest w czym wybierać, może basen?

Do tego moze jakieś suplementy wspomagajace odchudzanie. Przetestowałam na sobie: Nutrex Lipo 6 Black GERANIUM. Efekty widoczne. Jak będziesz chciała to podam link gdzie kupiłam.

17

Odp: odchudzanie

Polecam więcej ruchu i sportu. Za oknem będzie robiło się cieplej więc zachęcam do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Zawsze można kogoś namówić na jazdę rowerem lub bieg jeśli samemu nie ma się takiej motywacji.

18

Odp: odchudzanie

No to witam pozostałe odchudzające się:]

U mnie nadwaga nie jest spowodowana żadną ciążą ani porodem, tylko złymi nawykami żywieniowymi. Teraz przyszła wiosna (no, powiedzmy), wyciągnęłam rower, ale w domu też staram się ćwiczyć wg programów treningowych na YouTube. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła pochwalić się efektami.

19

Odp: odchudzanie

Ehh, najcięższe w tych ćwiczeniach jest zmuszenie się, żeby zacząć...

20

Odp: odchudzanie

może oprócz ćwiczeń warto sięgnąć po suplementy diety ? jak myślicie ?

21

Odp: odchudzanie

Polecę Ci to, co polecam każdemu i dzięki czemu sama schudłam 19 kilo w 4 miesiące.
Dieta 1000-1200 kcal i ruch. Ja robię 3 x w tygodniu fitness w domu z płyty (nie wiem czy można reklamować, więc pominę nazwę). Płyta kosztowała mnie 30 zł. To jest kompletny trening fitness, jeśli nie masz czasu ze względu na dziecko uważam, że to dla Ciebie świetne rozwiązanie. Do tego 2 razy w tygodniu chodzę na siłownię, gdzie ćwiczę oczywiście tlenowo, darujmy sobie podnoszenie ciężarów- bieżnia (40min), rower (35min).  Plus na brzuch zrobiłam aerobiczną 6 weidera, którą polecam na późniejszym etapie, gdy zrzucisz już jakieś 10 kilo. Proponuję również zażywać ruchu w każdej możliwej okazji (spacer z dzieckiem, rower, rolki).
Na Twoim etapie odradzam suplementy, gdyż według mnie są one stworzone dla ludzi, którzy już trochę ćwiczą i ich ciało osiągnęło szczytową formę, którą ciężko już im podnieść ćwiczeniami, zatem przydatne są w tym wypadku suplementy.
Wszelkie tabletki z reklam absolutnie odradzam. Ja nie sięgałam po żadne "wspomagacze" według mnie to strata pieniędzy. Niestety, prawda jest gorzka, żadne tabletki za nas nie schudną.
Na początku waga stoi (jakieś 2-3 tygodnie), więc polecam dużo samodyscypliny i konsekwencji. Psychika i nastawienie jest tak naprawdę kluczem to utraty wagi.

22

Odp: odchudzanie
beatka34 napisał/a:

może oprócz ćwiczeń warto sięgnąć po suplementy diety ? jak myślicie ?

Ja piję coś na przyspieszenie spalania tłuszczu. Polecali przy tych ćwiczeniach, które robię, więc stwierdziłam, że spróbuję.

23

Odp: odchudzanie

Trzeba ćwiczyć i zdrowo się odzywiać. Suplemety diety sa dobre ale dla osób które trenuja regularnie i cięzko ale i one cudów nie zdziałaja bez ruchu i odpowiedniego odzywiania.

24

Odp: odchudzanie

ThermLine jako suplement jest dobry, ale trzeba też ćwiczyć, bo to bardzo ważne

25

Odp: odchudzanie

Aga zacznij od małych kroków. Pij dużo wody, nie jedz na 3 godziny przed snem, zamiast batoników wybieraj owoce, zamiast karkówki polanej tłustym sosem sięgnij po sałatkę z kurczakiem i olejem rzepakowym (najlepszy spośród olejów roślinnych) itp. smile Zmień nawyki żywieniowe, a kilogramy same zaczną spadać smile

26

Odp: odchudzanie

Trzeba zmienić wszystkie swoje nawyki, no i tak jak już wszyscy pisali- dużo ruchu przede wszystkim.

Odp: odchudzanie
dub_ napisał/a:
beatka34 napisał/a:

może oprócz ćwiczeń warto sięgnąć po suplementy diety ? jak myślicie ?

Ja piję coś na przyspieszenie spalania tłuszczu. Polecali przy tych ćwiczeniach, które robię, więc stwierdziłam, że spróbuję.

uwazasz ze lepsze sa na spalanie tluszczu czy te zmiejszajace apetyt?

28

Odp: odchudzanie

przecież są takie które łączą powyższe. Ja polecam te rozpuszczalne, lepiej się wchłaniają..

29

Odp: odchudzanie

Mój sposób na odchudzanie to aktualnie dieta 3D + trening fitness z taką popularną trenerką wink

Dieta to właśnie taka zbilansowana, mądrze zrobiona dieta - zdrowe odzywianie, tyle, że ktoś to za mnie już rozpisał big_smile Bo nie wiem, jak Wy, ale mi średnio zawsze szło życie z hasłem "Zdrowe odzywianie", a z rozpiską to wiadomo, że wszystko jest prostsze, można sobie zakupy zaplanować i nie trzeba marnować czasu na samodzielne rozkminianie "Hmmm, to co jutro zjem, jak będę w pracy" - to mnie zawsze dobijało i w efekcie kupowałam byle co, bo nie miałam czasu się zastanowić hmm I fajnie, że opiera się mocno na przyprawach, a te pobudzają metabolizm, wiadomo smile A trening powiem Wam, że niby trochę ponad pół godziny, a wyciska ze mnie siódme poty tongue Na razie 3 treningi za mną, będę się mierzyć za jakiś czas, to zobaczymy smile Ogólnie taka dietka plus ćwiczenia to chyba najlepsze wyjście, trzeba tak działać, bo sama dieta czy same ćwiczenia to za mało sad

30

Odp: odchudzanie

Nie wiem, które lepsze. Nie chce mi się wierzyć, że coś jest w stanie zmniejszyć mój apetyt, po prostu przerzuciłam się na zapychanie żołądka czymś zdrowszym i mniej kalorycznym.

Odp: odchudzanie
Margotka05 napisał/a:

przecież są takie które łączą powyższe. Ja polecam te rozpuszczalne, lepiej się wchłaniają..

z tym sie akurat zgadzam, ze rozpuszczalene są lepsze niz taletki

Odp: odchudzanie
dub_ napisał/a:

Nie wiem, które lepsze. Nie chce mi się wierzyć, że coś jest w stanie zmniejszyć mój apetyt, po prostu przerzuciłam się na zapychanie żołądka czymś zdrowszym i mniej kalorycznym.

to tez jest jakies rozwiazanie, stosujesz cos na spalanie tluszczu, a apetyt ograniczasz czym innym,
pewnie inne kobiety robią calkoiem odwrotnie, ale to juz indywidualna sprawa

33

Odp: odchudzanie

a powiedzcie mi jak naprawde jest z zielona  herbata, bo zaczelam ja pic od 3 meisiecy po 2 szklanki dziennie i zauwazylam ze zamiast chudsza jestem grubsza dlaczego

34

Odp: odchudzanie
samotna1 napisał/a:

a powiedzcie mi jak naprawde jest z zielona  herbata, bo zaczelam ja pic od 3 meisiecy po 2 szklanki dziennie i zauwazylam ze zamiast chudsza jestem grubsza dlaczego

Zależy co przy tym robisz, na pewno nie schudnie się od samego picia zielonej herbaty, ona jedynie przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale wypadałoby się poruszać. Wydaje mi się, że od zielonej jest jeszcze lepsza czerwona herbata, jeżeli mowa o odchudzaniu.

35

Odp: odchudzanie
samotna1 napisał/a:

a powiedzcie mi jak naprawde jest z zielona  herbata, bo zaczelam ja pic od 3 meisiecy po 2 szklanki dziennie i zauwazylam ze zamiast chudsza jestem grubsza dlaczego

Bo pewnie coś jeszcze jesz poza tą herbatą.

36

Odp: odchudzanie

to chyba indywidualna kwestia. Wiesz ona ma wspomagać odchudzanie, a nie odchudzać sama w sobie, to ze pijesz zieloną herbatę nie znaczy że możesz się opychać. Zwróć też uwagę na to czy dobrze ją parzysz, nie zalewa się jej wrzątkiem.

37

Odp: odchudzanie
emiko napisał/a:

Mój sposób na odchudzanie to aktualnie dieta 3D + trening fitness z taką popularną trenerką wink

Dieta to właśnie taka zbilansowana, mądrze zrobiona dieta - zdrowe odzywianie, tyle, że ktoś to za mnie już rozpisał big_smile Bo nie wiem, jak Wy, ale mi średnio zawsze szło życie z hasłem "Zdrowe odzywianie", a z rozpiską to wiadomo, że wszystko jest prostsze, można sobie zakupy zaplanować i nie trzeba marnować czasu na samodzielne rozkminianie "Hmmm, to co jutro zjem, jak będę w pracy" - to mnie zawsze dobijało i w efekcie kupowałam byle co, bo nie miałam czasu się zastanowić hmm I fajnie, że opiera się mocno na przyprawach, a te pobudzają metabolizm, wiadomo smile A trening powiem Wam, że niby trochę ponad pół godziny, a wyciska ze mnie siódme poty tongue Na razie 3 treningi za mną, będę się mierzyć za jakiś czas, to zobaczymy smile Ogólnie taka dietka plus ćwiczenia to chyba najlepsze wyjście, trzeba tak działać, bo sama dieta czy same ćwiczenia to za mało sad

no wtedy masz pewność, że zjesz tyle kalorii ile chcesz, ale to jest bardo ograniczające.

Odp: odchudzanie
samotna1 napisał/a:

a powiedzcie mi jak naprawde jest z zielona  herbata, bo zaczelam ja pic od 3 meisiecy po 2 szklanki dziennie i zauwazylam ze zamiast chudsza jestem grubsza dlaczego

może słodzisz?
ja od zawsze piłam zielona herbate, także na mnie nie dziala odchudzajaco

39

Odp: odchudzanie
Margotka05 napisał/a:

no wtedy masz pewność, że zjesz tyle kalorii ile chcesz, ale to jest bardo ograniczające.

No właśnie niekoniecznie smile Dieta 3D jest tak skonstruowana, że masz jadłospis na 28 dni, na każdy dzień 3 główne posiłki i 2 tzw. przekąski, ale nie musisz krok po kroku jeść dań z listy - kiedy w jeden dzień stwierdzisz, że masz ochotę na rybę, a w menu na ten dzień jest kurczak, to możesz to zamienić z obiadem z innego dnia, mam nadzieję, że w miarę zrozumiale to napisałam wink Dla mnie to jest wlaśnie fajne, bo nie tracę czasu na zastanawianie się, co mam sobie dziś przygotować do zabrania ze sobą - po prostu patrzę na listę.
Co do liczenia kalorii, to już się raczej od tego odchodzi - liczy się bardziej jakość spożywanych produktów, niż ich kaloryczność. Ja wyznaję akurat takie podejście, bo dla mnie jest ono sensowne.

A z tą zieloną herbatą to jest tak, jak dziewczyny piszą - pomaga schudnąć, ale tylko w połaczeniu z wysiłkiem fizycznym i dietą, bo inaczej to nie ma sensu jej pić, chyba, że się lubi.

40

Odp: odchudzanie

ale widzę, żę ta dieta należy do cudownej grupy, płatnych Internetowych diet, chyba się raczej nie skuszę...

41

Odp: odchudzanie

Darmowa jest głównie MŻ:]

42

Odp: odchudzanie

A widziałaś kiedyś, żeby skuteczna dieta była za darmo? wink Zawsze jest to albo porada dietetyka, gotowy jadlospis (czy to na żywo, czy w necie), albo jakaś książka czy coś innego. Darmowa jest faktycznie dieta MŻ, ale do niej trzeba mieć jeszcze mnóstwo silnej woli i samokontroli, a to już nie każdy ma i co najgorsze - nie da się tego kupić sad Ja akurat miałam tę komfortową sytuację, że o diecie 3D ktoś mi opowiedział, więc nie kupowałam kota w worku. Za płytę też zapłaciłam przecież, a nie żałuję, bo na pewno wyszło taniej, niż karnet na fitness, a nie trace czasu np. na dojazdy wink

43

Odp: odchudzanie

A ćwiczysz tak poza dietą?

44

Odp: odchudzanie
emiko napisał/a:

Mój sposób na odchudzanie to aktualnie dieta 3D + trening fitness z taką popularną trenerką wink

Pisałam na poprzedniej stronie wink Ćwiczę trening z płyty dodanej do Shape'a - trening Ewy Chodakowskiej. Killer okrutny tongue Niby nawet nie godzina ćwiczeń, a człowiek wstaje z podłogi mokry... Jak skończę trening, to zobaczymy, jak się zmieniły moje wymiary smile Oponka już nieco mniejsza wink Oprócz tego w weekendy przeważnie zdarza mi się przejechać na rowerze, ale to niewiele w sumie, nie wiem, czy jest aż tak istotne? No i też dieta trwa, więc myślę, że i dieta, i ćwiczenia mają znaczenie.

45

Odp: odchudzanie

Emiko, a gdzie można dostać płytę z ćwiczeniami? Ona jest sprzedawana samodzielnie jako dvd czy z jakąś gazetą? Już ktoryś raz słyszę o tej Ewie Ch. i jej cudownym treningu, naprawdę warto? A ta dieta 3d to jak wygląda? Jest gdzieś jakiś przykładowy plan, co się je w jakiś dzień? Dostaje się takie całkiem gotowe menu czy listę produktów, żeby sobie skomponować posiłki? Ogólnie ile już schudłaś przy takich działaniach?

46

Odp: odchudzanie

Tissa, płyta była w kwietniu z gazetą Shape, teraz nie wiem, gdzie by można dostać, bo już noiwy numer jest sad A trening daje dużo energii i kształtuje figurę, więc warto poświęcić 40 minut co drugi dzień na jego wykonanie smile
Co do diety 3d, to najlepiej, gdybyś weszła na stronę, tam jest dużo rzeczy wypisanych. Dostajesz gotowe menu i tam dokładnie jest wypisane i ile i czego zjeść na dany posiłek. Dieta jest naprawdę fajna, więc szczerze polecam smile

Odp: odchudzanie

ja uzywalam therm line, cwiczylam i schudlam:D moge polecic:d

48

Odp: odchudzanie

Jak tak spojrzałam, to fajna ta dieta 3d smile Spodziewalam się czegoś innego, a tu cały szkopuł tkwi w tych przyprawach, bo jedzenie wygląda normalnie, może bardziej zdrowo, niż to, co jem teraz. Kurde, tej płyty już nie ma w kioskach sad Ale może na licytacji upoluję :>

49

Odp: odchudzanie

Witajcie mile Panie . Ja wazylam 64 przy wzroscie 164 ,bardzo chcialam schudnac i udalo sie ,ale djeta niskokaloryczna plus zwykle cwiczenia w domu ,duzo spacerow i od 18 zadnego jedzenia czy podjadania w tej chwili waze 57 jeszcze te 3 kilogramy i juz bede szczesliwa

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024