Wyjazd do Hiszpanii na właną ręke - jak go zorganizowac ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wyjazd do Hiszpanii na właną ręke - jak go zorganizowac ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Wyjazd do Hiszpanii na właną ręke - jak go zorganizowac ?

chciałabym pojechac do hiszpani (malgrat de mar) własnym samochodem, nie interesuja mnie biura podróży bo wiadomo zawsz e wyjdzie drożej. Moje pytanie jest taki, jak moge sama na własną reke zarezerwować jakies w miare dobry i tani hotel ? szukałam w necie ale pojawiaja mi sie strony z opiniami albo biur podrózy ;/ siedze juz 2 godz i i stwierdziłam ze sama chyba nic nie znajde ;/ moze mi ktos pomóc ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyjazd do Hiszpanii na właną ręke - jak go zorganizowac ?

Hejka widzę, że post nie za świeży... ale osobiście byłam dwa razy w Hiszpanii na własna rękę.  Tylko nie ma sensu moim zdaniem jechać aż tam samochodem. Bilety z Wrocławia czy poznania można dostać za 10-15 euro... a wynajęcie auta na miejscu jest naprawdę tanie a nie to co w PL. Poza sezonem na ponad tydzień koszt 45-80 euro - wiec to chyba śmieszne pieniądze. Co do wynajmu jakichś tańszych lokali to w grę wchodzą tylko hostele. Wszystko zarezerwujesz na hostelwords ....

3

Hej tego lata byłam razem z chłopakiem w Barcelonie zorganizowaliśmy sobie cały wyjazd sami. Zaczeliśmy od wyszukania sobie jakiś tanich lotów co nam się udało, bo polecieliśmy w obie  strony za 200 zl na osobę. Później zaczeliśmy poszukiwania tanich noclegów i znależliśmy stronki http://www.casamundo.pl/ i http://pl.hotels.com/de444495/hotele-ba … hiszpania/. Polecam się trochę oczytać przed wyjazdem, żeby mięć większe rozeznanie w terenie http://barcelona.miasta.org/ oraz co warto zwiedzić.

4

Co warto zwiedzić w Barcelonie? Absolutnie wszystko! Według mnie akurat przewodniki z miejscami, które "warto zobaczyć" to największa bzdura. Moim zdaniem każde nowe miejsce powinno się poznawać wszystkimi zmysłami, wzrokiem, węchem, smakiem (mamy tyle rozmaitych kuchni!), dotykiem. Dlaczego nie poddać się tym wszystkim zmysłom, tylko korzystać z przewodników? Mapa się przyda, owszem, ale spróbujmy poznawać świat po swojemu, a nie według schematu autora albumu podróżniczego. smile

5

My tez mielismy problem ze znalezieniem hotelu, jak chcielismy jechac na wlasna reke i zdecydowalismy sie wykupic z biurem podrozy (Funclubem) pobyt, a loty sobie zabukowalismy sami. I wyszlo o wiele taniej.

6 Ostatnio edytowany przez amber80 (2011-04-15 16:46:11)

My z mężem po Europie jeździmy zawsze na własna rękę. Myślę, ze samochodem nigdy bym się nie wybrała tak daleko. Po pierwsze szkoda czasu, nie wychodzi to wcale tanio w porównaniu z tanimi liniami i jest to meczące. Noclegi zawsze z booking com sprawdzona stronka i duży wybór. Barcelona jest piękna byliśmy tam w podroży poślubnej. No i costa brava  przepięknie kiedyś tam wrócimy narazi lecimy na Teneryfę bo chyba mamy jakiś sentyment do Hiszpanii.

7

cannabiska jestem na bieżąco jeśli chodzi o wyjazd do Hiszpani - wrociłam w lutym z wyjazdu ktory sama organizowałam i  zupelnie szczerze musze powiedzieć, ze teraz jak przeglądam oferty np itaki któa ma urodziny jestem zaskoczona, ale wychodzi że nawet taniej wyszedł by mnie wyjazd z  taką ofertą np na Costa Brava. Jasne że jak jedziesz sama miejsce dobierasz wedle własnych upodobań. Natomiast po powrocie usiadłam i popodliczałam wydatki, patrzac ze biuro oferuje nocleg i dwa posilki to dużo, a jedzenie tam jest drogie.
O nocleg nie musiałam się martwić byłam u znajomego - i pomimo tego że pieniądze za spanie zaoszczędziłam to wychodzi mi w sumie i tak większy wydatek hmm Byłam/jestem mocno zaskoczona.

8

Bo szczerze, czasami z takich akcji promocyjnych, urodzinowych naprawdę można wiele zyskać. można trafić fajne wczasy w fajnej cenie. Sama bym się wybrała do takiej Hiszpanii. A ceny kuszące bo 1600zł wcale nie jest aż tak wiele.

9

Zawsze wyjeżdżamy z mężem na własna rękę. W Hiszpani byliśmy trzy razy samochodem, bez rezerwacji hoteli. Nigdy nie mielismy problemów z noclegami. Przydrożnych moteli i pensjonatów jest mnóstwo. Zawsze też mamy ze sobą w bagazniku namiot w razie gdybysmy musieli zatrzymac sie na campingu. Samochodem zwiedziliśmy też Turcję, Włochy, Portugalię, Sycylię, Albanię i resztę Europy. Tylko na Cypr musieliśmy lecieć samolotem.
Sama droga jest przygodą. Może to jest trochę męczące, ale my jedziemy na luzie, bez planów, bez ciśnienia, że gdzieś musimy być na czas. Zatrzymujemy się, gdy mamy dość jazdy, albo coś nas zaintryguje. To raczej włóczęga, a nie wycieczka. Ma to swój urok, ale trzeba sobie zarezerwować sporo czasu.

10

My z mężem zazwyczaj zatrzymywaliśmy się w Alicante to miejsce w 100% comopolitan, słoneczne i przyjemne, od kiedy zakupiliśmy apartament jesteśmy tam regularnie, co dwa miesiące, polecam…

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wyjazd do Hiszpanii na właną ręke - jak go zorganizowac ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018