1

Temat: FARMONA Tutti Frutti Mus do ciała Mango & Brzoskwinia

FARMONA Tutti Frutti Mus do ciała Mango & Brzoskwinia

http://img300.imageshack.us/img300/8426/mus19450rh9.jpg

Opis producenta:
Mus do ciała Tutti Frutti zawiera fitoendorfiny- cząsteczki szczęścia, które wprowadzają w doskonały nastrój, stymulują pozytywną energię, radość i chęć do działania. Dzięki zawartości karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia, sprawiając że ciało staje się zachwycająco miękkie, delikatne i jedwabiście gładkie. Owoce noni rosnące na bajecznych, przepełnionych słońcem wyspach Polinezji zwiększają wydzielanie endorfin, pozwalają cieszyć się wspaniałym nastrojem i pełnią szczęścia.
Sposób użycia: Delikatnie wmasować w skórę.

Moja recenzja
Tutti Frutti Mus do ciała odkryłam na wiosnę, ale mysle ,że najlepszą porą dla tego balsamu do ciała jest lato. Balsam ma pyszny zapach - ja osobiscie czuję wnim przede wszystkim silną nutę mango na pierwszym miejscu, na drugim nutę brzoskwini. Balsam ma konsystencję lekkiej margaryny, dobrze się wchłania i nie zostawia tłustego filu na skórze. Jest bardzo lekki. Podobno ten baslam - jak pisze producent zawiera fitoendorfiny. Nie do końca znam się na tym na co wpływają te całe hormonki szczęścia - ale coś w tym jest bo rzeczywiście dzięki fajnemu, owocowemu zapachowi poprawia skutecznie nastrój. Starcza na długo. Zapłaciłam za niego 15 złotych więc cena bardzo przyzwoita myślę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: FARMONA Tutti Frutti Mus do ciała Mango & Brzoskwinia

Zapach jest rzeczywiście rewelacyjny - miałam też okazję próbować smile Jednak trochę chyba za ubogi dla suchej skóry. Dla mnie optymalny o poranku po chłodnym prysznicu w takie upały jak teraz. Na noc - wolę jednak coś bardziej odżywczego i gęstego.

Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.

? Johann Wolfgang Goethe

3

Odp: FARMONA Tutti Frutti Mus do ciała Mango & Brzoskwinia

Też bardzo lubię ten balsam, ma piękny zapach i skora jest ładnie nawilżona i natłuszczona.