Wakacyjna Depresja... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Wakacyjna Depresja...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Wakacyjna Depresja...

Chyba mam wakacyjna depresje nic mi sie nie chce prawie nie wychodze z domu caly czas jest mi bardzo smutno sad nie moge sie ogarnac... glupie mysli przychodza mi do glowy , czuje sie bardzo osamotniony wszystko stracilo sens , nie planuje wakacji bo najnormalniej w swiecie nie mam ochoty jechac sam a po drugie nie mam jakos sil sad czy to normalne ze mlody chlopak stracil checi do zycia... sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wakacyjna Depresja...

Dość często spotykane wink Myśli mogą się brać z tego, że nie wychodzisz. Pójdź gdzieś. Z kimś. Albo jeśli wydaje Ci się, że to bes sensu, to pojedź z sensem, np. pomóc w sprzątaniu powodzianom. Jest taka akcja "weekend dla powodzian". Mam zamiar jechać, tylko muszę trochę zaczekać ze względu na zdrowie.
Jak przesiedzisz całe wakacje w takim stanie, to po wakacjach możesz mieć problem. Kolega po 3 miesiącach przesiedzianych w domu potrzebował kolejnych 2 żeby ponownie oswoić się z ludźmi...

3

Odp: Wakacyjna Depresja...

Bad_Chemistry ( czy to czasem nie nazwa zespołu?)
proponuje się zmusic do wychodzenia. Zajmuj sobie czas poza 4 ścianami. Nie masz dziewczyny ale na pewno masz kolegów z którymi mozesz miło spedzic czas. Mozesz tez zrobić kurs z tej dziedziny która Cię interesuje.
Zostały tylko 2 miechy- nie zmarnuj ich.

4

Odp: Wakacyjna Depresja...

Bad Chemistry doskonale Cię rozumiem. Przez ostatni czas czułam się tak bardzo sama, że zamknęłam się na świat, najbliższych i nowe znajomości. Ze wszystkiego byłam niezadowolona i wiecznie zdołowana. Ale powiedziałam sobie w końcu, że przez samo umartwianie się nic nie zmienię. Zrozumiałam, że zachowuję się tak jakbym chciała na siebie zwrócić uwagę, by poczuć się komuś potrzebna. Wiedziałam, że mam przyjaciół i znajomych ale bałam się, że oni mając partnerów nie będą mnie (samej) potrzebowali. Obawy wzięły górę nad rozumem..

Nie pozwól by twoje obawy zmarnowały Ci wakacje i najlepsze okazje do poznania nowych osób. Pokaż że żyjesz  smile

Pozdrawiam

5

Odp: Wakacyjna Depresja...

Kazdy ma doly, ale trzeba wziasc sie w garsc, spotykaj sie z kolegami, moze poznasz kogos w te wakacje. tego Ci zycze. Pomysl optymistycznie o swym zyciu. No i koniecznie wyjdz poza dom , bo tam przesiadujac tylko pogorszysz sprawe. Glowa do  gory!:) bedzie dobrze

6

Odp: Wakacyjna Depresja...

Wakacyjna depresja wynika z tego, że nagle twój tryb życia się zmienia..I mimo, że czekamy z takim utęsknieniem na koniec sesji czy też zakończenie roku szkolnego, euforia mija po zaledwie kilku dniach nudy.. Przeraza nas nadmiar wolnego czasu..to normalne, ja przechodzę taki kryzys co roku..
Musisz wynaleźć sobie jak najwięcej zajęć.. Wychodź z domu z kolegami, chodź na imprezy, do pubów itp. Natomiast w chwilach i dniach które spędzasz sam rób coś co lubisz, czytaj książki, oglądaj filmy, wyjdź na rower.. Polecam tez w chwili chandry wyjść z domu i pobiegać, choćby tylko kilka minut.. takie zmęczenie się bardzo poprawia humor..(sama stosuję tę metodę), i podobno uwalnia hormony odpowiedzialne za pozytywne emocje (czy coś takiego, gdzieś o tym czytałam)..
Może też poszukaj jakiejś pracy...
Może masz jakiś talent, który mógłbyś rozwijać..
Może jakiś cel do zrealizowania..
Jedna moja rada, unikaj bezczynności, nic nie robienie potrafi naprawdę zdołować. Myślę, ze już lepiej wynajdywać sobie zajęcia na siłę niż tak po prostu nic nie robić cały dzień..
Pozdrawiam:)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Wakacyjna Depresja...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024