Odgrywa się na mnie chlopak.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Odgrywa się na mnie chlopak..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Odgrywa się na mnie chlopak..

Pewien chłopak (dajmy na to Pan P )odgrywa się chyba na mnie że miałam chłopaka.. Pan P podobał mi sie zawsze ale jakos tak wyszlo ze nie bylismy nigdy razem, on nie mial przez caly czas naszej znajomosci dziewczyny, ja mialam chlopaka, z ktorym bylam pare miesiecy, teraz gdy zerwalam z tamtym (bo myslalam caly czas o Panie P i nie moglam o nim zapomniec..) Pan P się odgrywa na mnie i jest chamski.. nie wiem o co mu chodzi, poradzicie?!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

Po ile macie lat??
Jesli chłopak się na Tobie odgrywa za to ze nie jest 1-szy daj sobie spokój.
W jaki sposób się wobec Ciebie zachowuje?

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

mamy po 17 lat.. No dokuczał mi strasznie, wyzywalismy sie nawet, wsciekla jestem na niego ale z drugiej strony.. ja sie w nim chyba zakochalam ehhh ;/

4

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

no tak.. Więc Dziewczyno zapamiętaj sobie jedno- co innego żarty a co innego przepychanki, wyzwiska, wulgaryzmy.
Jeśli nie nauczysz go ze ma się do Ciebie normalnie oddzywać to nie ma szans na lepsze. Utwierdzisz go tylko w przekonaniu ze dziewczyna to worek treningowy. Jest młody więc jest i szansa.
Zauroczyła chyba z resztą nie chce wnikać. Nie pozwalaj się zle traktować. Mów: boli mnie, co to robisz, dlaczego sprawiasz mi przykrość.
Jesli dalej tak sie bedzie zachowywał odpowiadał głupio daj sobie z nim spokój. Nie odpowiadaj tym samym.

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

ojj zakochalam bo juz to rok trwa..  Myslisz ze moge mu napisac esa i powiem mu to co mysle o tym i jeszcze napisze co do niego czuje? Bo chce z siebie to juz wyrzucic, albo sie cos zmieni albo nie, jak nie to dam sobie spokoj raz na zawsze!! Hmmm?

6

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

Nie jestem zwolenniczką pisania ważnych spraw w sms'ie.
Możesz sobie napisać to na kartce, wypunktować tak by nie zapomniec jezyka w buzi gdy się z nim spotkasz.
Gdy się z  Tobą umówi przeprowadzisz rozmowę wg. tego planu.

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

ALe ja nie mam zamiaru sie z nim juz spotykac!! chce po prosu by wiedzial to i ja chce to wurzucic z siebie, bo jakos nie mam zamiaru juz go widziec po tym co mi nagadal..

8

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

Dziewczyno ale ja Cię nie namawiam byś z nim była!
Chodzi mi o to że takie sprawy się załatwia w 4 oczy! nie jak dziecko które zrywa przez nk ( to tylko przykład).
Rób jak chcesz.

9

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

alaclaudie ma racje, po co taka dziecinada? Sms to dla dzieciakow, ktore maja po 12 lat.. Bez przesady.. NApewno widujecie sie gdzies? w szkole, na podworku?
Nie rob tego przez sms..

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

No wlasnie sie juz nie widujemy.. i jakbysmy sie tak normalnie spotykali to na pewno bym to mu powiedziala na zywo! tyle ze spotykalismy sie zawsze w gronie znajomych bo  chodzilismy na takiego kosza, a ja juz po tym ze tak sie czulam strasznie jak mi dokuczal nie chce juz chodzic na tego kosza, bo chodzilam tam w sumie tylko dla niego, wiem o tym ze trzeba takie cos mowic na zywo ale ja w tym momencie nie mam takiej opcji.. juz rozumiecie?

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

i ze albo mu powiem to przez esa i zrobi z tym co uwaza za sluszne.. albo w ogole mu tego nie powiem i go juz nigdy nie zobacze. o to chodzi

12

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

niewiem co ci poradzic, rob to co ci podpowiada rozum.. a moze i serce, ale nie urazisz go tym sms? moze nie wyjasniaj sprawy sms, tylko napisz czy znalazlby dla ciebie 10 min czasu na romowe..

13

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

W takim razie skoro spotykacie się tylko na tym koszu- dałabym spokój nie pisałabym sms'a - to by znaczyło ze nie traktujesz go jak kolegę.
Jesli pójdziesz na zajęcia i on się tak bedzie zachowywał powiedz mu to co było pisane wczesniej. Amen.

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

bo to tak przewaznie bylo ze wsrod znajomych mi dokuczal itd a jak pisalismy ze sobą esy to byl taki miły , uczuciowy, mowil mi komplementy, pisal tez na dobranoc 'slodkich  snow-spij slodko'  a przy znajomych sie patrzylismy tylko na siebie i tak sie zaczepialismy prrzez takie zaczepki..

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

ja nawet nie chce sie juz z nim wiecej spotykac po prostu chce z siebie to wurzucic bo wiem jak mu to powiem to po prostu szybciej zapomne bo jak nie powiedzialam to rok tesknilam a tak bedzie to jakby skonczone i moze zapomne  o nim bo wiem ze nie bede miala zadnej nadzieji juz bo on to bedzie juz wiedzial. tak jakby chce to zakonczyc. a widziec sie z nim juz nie bede bo na tego kosza nie bede chodzic juz..

16

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

To rob jak uwazasz, napisz mu tego sms.. moze mu to da cos do myslenia.. napisz potem co odpisal smile

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

ok wink

18

Odp: Odgrywa się na mnie chlopak..

też kiedyś się bawiłam w takie cos,jak miałam 16 lat..........napisalam smsa i byłam z siebie dumna,ze mu wszystko wygarnełam...teraz śmiać mi się z tego chce,a żeczywiście chłopak,który się na tobie odgrywa,za to,że  miałas wcześniej chłopaka??to już świadczy o jego dojrzałości.....w sumie on ma tylko 17 lat,co tu sie dziwic?pokaż,ze jesteś dojrzalsza od niego i powiedz mu w oczy co o tym wszyskim myslisz,nie zachowuj sie tak jak on.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Odgrywa się na mnie chlopak..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024