Żona straciła ochotę na seks - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Żona straciła ochotę na seks

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Żona straciła ochotę na seks

Witam wszystkie panie. Czy mogłybyście mi pomóc zrozumieć moją żonę? od prawie roku nasze życie erotyczne to jedna wielka posucha. Zupełnie nie chce jej się uprawiać ze mną seksu...Jest raz na miesiąc i to po dłuższym proszeniu. Ona ciągle jest zmęczona, ciągle ją boli głowa. Boję się,że mozę kogoś mieć sad


Nie mamy żadnych większych obowiązków a dzieci są już duże.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez wieka (2024-04-04 14:38:27)

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Tak bywa, nie wiem jak chcesz to zrozumieć, wiele czynników na to wpływa, niekoniecznie ktoś trzeci.

3

Odp: Żona straciła ochotę na seks
doriannnn napisał/a:

Witam wszystkie panie. Czy mogłybyście mi pomóc zrozumieć moją żonę? od prawie roku nasze życie erotyczne to jedna wielka posucha. Zupełnie nie chce jej się uprawiać ze mną seksu...Jest raz na miesiąc i to po dłuższym proszeniu. Ona ciągle jest zmęczona, ciągle ją boli głowa.

Czyli masz pretensje do kobiety, że ona z Tobą seksu nie uprawia, a Ty potrzebujesz seksu? I ona się powinna do tego seksu zmusić? Aby Tobie było dobrze?

Niestety to tak nie działa. Ona nie ma ochoty na seks a zmuszanie jej do tego to taki gwałt.

https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=106284



Boję się,że mozę kogoś mieć sad

Ooo... no nie rób z siebie takiego biedactwa.
I żona będzie winna że kogoś masz?


Już lepiej byś powiedział    "Cierpię z powodu braku seksu (1)    a żona nie chce ze mną seksu (2)     ... więc znajdę sobie kobietę z którą będę miał seks (3)".

(1) — prawda
(2) — faktycznie, nie będziesz jej gwałcił
(3) — no to zrezyguj z seksu, albo zdradzaj.



Nie mamy żadnych większych obowiązków a dzieci są już duże.

Z powodu braku obowiązków kobieta powinna mieć ochotę na seks?

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Ruchaj dzika, gdy sika!

5

Odp: Żona straciła ochotę na seks

A zastanawiałeś się nad relacją między sobą, jaką macie?
Warto na spokojnie porozmawiać, zapytać żonę ci jest tego powodem.
Jeśli go nie poda to może po prostu takie ma potrzeby i nic z tym nie zrobisz. Możesz tylko uszanować.  Dobrze też by żona zrobiła badania (tarczyca, cukier, serce itp). Warto przyjrzeć się jaki tryb życia prowadzi.

Możliwości jest wiele, a my nie mamy magicznej kuli

6

Odp: Żona straciła ochotę na seks
doriannnn napisał/a:

Witam wszystkie panie. Czy mogłybyście mi pomóc zrozumieć moją żonę? od prawie roku nasze życie erotyczne to jedna wielka posucha. Zupełnie nie chce jej się uprawiać ze mną seksu...Jest raz na miesiąc i to po dłuższym proszeniu. Ona ciągle jest zmęczona, ciągle ją boli głowa. Boję się,że mozę kogoś mieć sad


Nie mamy żadnych większych obowiązków a dzieci są już duże.

Bo ja nudzi to (sex) i jest tylko obowiazkiem.

7

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Może faktycznie jest zmęczona? Ma zbyt dużo obowiązków, pracuje, nie ma czasu dla siebie??? Może to przesilenie jesienne? Powodów moze byc tysiąc.. Spróbuj sprawdzonego sposobu,...Posprzątaaj za zonę dom, zrób pranie, ugotuj obiad, a żonę wyślij na zakupy. Wieczorem lampka winka, fajna muzyka, zero pośpiechu...Może to cos da:) Może jakiś suplement na libido? Libido therpay jest polcane

8

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Czasem może takie ogólne znużenie.. A kiedy ostatnio gdzieś razem byliście? Może warto o tym pomyśleć.. wypad do kina, teatru.. może zwyczajnie nawet na kawkę do kawiarni.. nie ma nic gorszego niż rutyna.. Ja polecam hiszpańską muchę sex elixir

9

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Wybacz ale w jej wieku żeby kobieta miała ochotę to warto nad nią popracować. Pokaż jej że nie wszystko co robisz musi prowadzić do sexu. Zajmij się nią samą tak żeby się nakręciła. Może to być masaż całego ciała, albo też piersi i narządów. Zobacz też jak reaguje i czy np nie ma problemu z suchością pochwy. Jak coś to fajny krem Vagisan może pomoże. Jak będzie miała przyjemność samą w sobie z waszych zbliżeń na pewno wróci ochota na sex.

10

Odp: Żona straciła ochotę na seks

podpisuje się pod wypowiedziami poprzedniczek.


najgorsza w związku jest rutyna, wiadomo, że im dłuższy związek tym szybciej o rutynę. Taka nuda zbija nasza kreatywność, bo jedna i druga strona nie stara się ciągle zdobywać serce swojego partnera. Może czas spędzić wspólny czas w jakiś inny sposób. W weekend jakiś spontaniczny wyjazd, trzeba porzucic wygodne kanapy, telefony i telewizor i wziąć zycie za cugle. Postarajcie się w aktywny i nietuzinkowy sposób spędzać wolny czas. i Nie zapominaj o komplementach, uczuciach a moze wasze życie seksualne będzie miało swój renesans

11

Odp: Żona straciła ochotę na seks

A czy żona bierze może tabletki antykocepcyjne? Bo to może być również powodem .Sama jak brałam tabletki to totalnie straciłam ochotę na seks. Byla to najlepsza antykoncepcja bo nie chciało mi sie uprawiać seksu ? Polecam szczerze z nią porozmawiać. Oraz mozęsz jeszcze zasugerować jej suplementację. Sama bralam tabletki Libido Therapy i bardzo mi pomogły Sprawiły że znowu odzyskałam ochotę na seks.

12

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Rozmawiałem z żona. Niestety ale ona problemu ni widzi i mówi,że przesadzam. Zaproponowałem jej wizytę u seksuologa to się na mnie tak zdenerwowała,że już raczej nie będę próbował tego więcej .... Staram się okazywać jej uczucie.Wprawdzie muszę przyznać,ze dawno nie byliśmy już na wakacjach bo nie mamy za bardzo czasu ale z drugiej strony nie mamy aż tak dużo obowiązków. Jak na razie nie przyjmuje ządnych suplementów albo o tym nie wiem.

13

Odp: Żona straciła ochotę na seks

To zasugeru jej te libido therapy. Mi pomogło to i jej pomoże smile Kobiety zbudowane są z tej samej gliny smile Nie wiem czy są dostęne w aptekce (są bez recepty), ja zwykle zamawiam sprzez net przez intymnosc pl (tam masz szukajkę na ich stronie wpisujesz libido therapy) to Ci wyskoczy. Tam masz też skład.

14

Odp: Żona straciła ochotę na seks
doriannnn napisał/a:

Rozmawiałem z żona. Niestety ale ona problemu ni widzi i mówi,że przesadzam. Zaproponowałem jej wizytę u seksuologa to się na mnie tak zdenerwowała,że już raczej nie będę próbował tego więcej .... Staram się okazywać jej uczucie.Wprawdzie muszę przyznać,ze dawno nie byliśmy już na wakacjach bo nie mamy za bardzo czasu ale z drugiej strony nie mamy aż tak dużo obowiązków. Jak na razie nie przyjmuje ządnych suplementów albo o tym nie wiem.

Albo rozwód, albo poszukaj kochanki.

15 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-17 15:10:52)

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Czy Ty jestes dla niej pociagajacy z wygladu - czy dbasz o siebie - ciuchy, waga i emocjonalnie ( czy jest miedzy wami porozumienie, milosc, troska, czulosc?

Czy jest raczej codziennosc, obojetnosc?

Czy trzymacie die za rece? Czy ona troszczy sie o Ciebie np co jesz, co ubierasz itp?

Co znaczy nie macie obowiazkow?
Ile macie lat?

Czy macie jakies hobby i pomysl na wspolne spedzenie czasu.

Czy Ty masz jakies hobby, cos czym moglbys jej zaimponowac? . Kobiety potrzebuja silnych niezaleznych facetow ktorzy im imponuja .

Czym jej zaimponowales jak sie kiedys poznaliscie.?Wroc do tego i zrob to znowu

16 Ostatnio edytowany przez onaanna (2024-04-17 15:29:33)

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Najprawdopodobniej na tym etapie zycia  wasze oczekiwania rozminely sie. Ty chcesz jeszcze sexu - nie macie obowiazkow, dzieci duze.  A ona ma inne priorytety- jest juz starsza i chce spokoju. I to nie ma nic wspolnego z libido . Ona chce poprostu spokoju.

17

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Musisz wiedzieć, że co trzecia kobieta po 30 roku ma obnizone libido, stres, ciąże, choroby,itp to wszystko ma na to wpływ. Mogę ci polecić

libido therapy. Poprawia on ukrwawienie narządów płciowych, zwiększają apetyt na seks. Lecz nie spodziewaj się natychmiastowych efektów, kuracja minimalnie trwa 30 dni.

18

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Przyczyny mogą być różne. Od kwestii zdrowotnych poprzez związkowe aż do kogoś trzeciego w tle. Jeśli jesteś pewien, że zdrowie u żony jest w porządku to zajmij się pozostałymi kwestiami. Temat kochanka w tle jest wart oczywiście zbadania. Najbardziej prawdopodobna jest kwestia związkowa. Aby coś z tym zrobić powinieneś mieć świadomość, że seksualność kobieca działa zupełnie inaczej niż męska. Nam często wystarczy pokazać kawałem ciała i już jesteśmy gotowi. U kobiet zwykle to działa inaczej. One przede wszystkim potrzebują emocji. To ich paliwo. Może to dziwne ale w kwestii emocji zachowują się jak narkoman poszukujący dragów. Tak już jest i kropka. Dlatego aby chodzić z kobietą do łóżka musisz jej tych emocji dostarczać. Są na to dziesiątki sposobów. Na przykład emocjonalna rozmowa, wyjście na tańce, ciekawa wycieczka, romantyczna kolacja. Kluczowe jest to, że ona musi to emocjonalne paliwo dostać. Co ciekawe potem jeśli seks jest dobry to on sam w sobie jest bardzo dobrym paliwem. Bo takich emocji kobiecie w inny sposób trudno doświadczać. Dlatego faceci, którzy bardzo dobrze radzą sobie z kobietami w kontekście łóżkowym to są tacy, którzy potrafią doskonale i z dużą intensywnością wprowadzać ją w różne stany emocjonalne. Zacznij od tego, niech poczuje wesołość, ekscytację, pożądanie, podniecenie. Potem to już z górki;)

19

Odp: Żona straciła ochotę na seks

Zona ma gdzieś twoje potrzeby, a jedyne komentarze jakie tutaj słyszysz, to żeby jeszcze bardziej skupić sie na potrzebach zony..paradne.
Brak seksu dla mężczyzny to narażenie na wiele chorób, tak psychicznych jak i fizycznych, włącznie z rakiem prostaty.
Badania udowodniły, jak ilość stosunków przekłada sie na zachorowalność na ten nowotwór.
Optymalna ilość to 21 w miesiącu.

Gdy to mężczyzna unika seksu, to kobiety tutaj piszą z grubsza cos innego.

Skoro zona nie rozumie ze ma pewne obowiązki względem ciebie, to czas najwyższy jej uświadomić że ta zona byc nie musi.
Myślę ze papiery rozwodowe rozbudza ja o wiele bardziej niz te wszystkie pomysły jakie tutaj przeczytałeś.

Odtrącenie/ i unikanie kontaktów seksualnych przez małżonka, to nic innego jak przemoc, tak seksualna jak i psychiczna.

Skoro twoja ślubna nic sobie nie robi z twojego cierpienia, za nic ma twoje potrzeby, twoje zdrowie, to znaczy ze prowadzicie po prostu firmę lokalowo - opiekuńczą

Odniosę sie do tego tez co napisał Robson.
Niby racja, ale nie do konca.
Nie chodzi tylko o emocje, i odpowiednie ich dawkowanie.
Jeżeli chcesz zeby kobieta miała wysokie libido, zawsze musisz prowadzić sie tak, aby wiedziała ze jest tylko jedna z wielu opcji, im więcej tych opcji, tym lepiej.
Kobiety chcą poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, sa czuć sie pewnie...dlatego nie możesz im tego dawać, nie wszystkiego i kompletnego.
Zawsze musi czuć niepokój, ciem niepewności za plecami.

20

Odp: Żona straciła ochotę na seks
Szeptuch napisał/a:

Zona ma gdzieś twoje potrzeby, a jedyne komentarze jakie tutaj słyszysz, to żeby jeszcze bardziej skupić sie na potrzebach zony..paradne.
Brak seksu dla mężczyzny to narażenie na wiele chorób, tak psychicznych jak i fizycznych, włącznie z rakiem prostaty.
Badania udowodniły, jak ilość stosunków przekłada sie na zachorowalność na ten nowotwór.
Optymalna ilość to 21 w miesiącu.

Gdy to mężczyzna unika seksu, to kobiety tutaj piszą z grubsza cos innego.

Skoro zona nie rozumie ze ma pewne obowiązki względem ciebie, to czas najwyższy jej uświadomić że ta zona byc nie musi.
Myślę ze papiery rozwodowe rozbudza ja o wiele bardziej niz te wszystkie pomysły jakie tutaj przeczytałeś.

Odtrącenie/ i unikanie kontaktów seksualnych przez małżonka, to nic innego jak przemoc, tak seksualna jak i psychiczna.

Skoro twoja ślubna nic sobie nie robi z twojego cierpienia, za nic ma twoje potrzeby, twoje zdrowie, to znaczy ze prowadzicie po prostu firmę lokalowo - opiekuńczą

Odniosę sie do tego tez co napisał Robson.
Niby racja, ale nie do konca.
Nie chodzi tylko o emocje, i odpowiednie ich dawkowanie.
Jeżeli chcesz zeby kobieta miała wysokie libido, zawsze musisz prowadzić sie tak, aby wiedziała ze jest tylko jedna z wielu opcji, im więcej tych opcji, tym lepiej.
Kobiety chcą poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, sa czuć sie pewnie...dlatego nie możesz im tego dawać, nie wszystkiego i kompletnego.
Zawsze musi czuć niepokój, ciem niepewności za plecami.

Oczywiście. Jeśli kobieta ma świadomość, że za chwilę możesz mieć trzy inne to fochy się szybko kończą. Tylko aby mieć taką pozycję trzeba inwestować w siebie i jak najwięcej sobą reprezentować.

21 Ostatnio edytowany przez SamotnaWilczyca (2024-04-24 18:09:33)

Odp: Żona straciła ochotę na seks
Robsonpl napisał/a:
Szeptuch napisał/a:

Jeżeli chcesz zeby kobieta miała wysokie libido, zawsze musisz prowadzić sie tak, aby wiedziała ze jest tylko jedna z wielu opcji, im więcej tych opcji, tym lepiej.
Kobiety chcą poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, sa czuć sie pewnie...dlatego nie możesz im tego dawać, nie wszystkiego i kompletnego.
Zawsze musi czuć niepokój, ciem niepewności za plecami.

Oczywiście. Jeśli kobieta ma świadomość, że za chwilę możesz mieć trzy inne to fochy się szybko kończą. Tylko aby mieć taką pozycję trzeba inwestować w siebie i jak najwięcej sobą reprezentować.

To już chyba zależy od kobiety. Ja bym się z takiej relacji wycofała.


Widzę, że najlepsza jakość seksu z kobietą, dla niektórych, to seks pod przymusem. wink

Przecież to logiczne, że gdyby kobicie było przyjemnie i miała satysfakcję, to chciałaby seksu... ale po co się w to zagłębiać. To przecież jej obowiązek!

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Żona straciła ochotę na seks

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024