Karta revolut - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Karta revolut

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Karta revolut

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć jak to działa? Nigdy nie korzystałam z takich rzeczy ale w tym roku jedziemy za granicę i chciałabym wiedzieć czy warto, jak to działa itp. Z tego co ja rozumiem to instalujemy apke w której mamy taką wirtualną kartę płatniczą i na nią przelewamy pieniądze i ta karta można płacić w różnych walutach tak?

Będę wdzięczna za każdą opinie i podpowiedź.
Dziękuję:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Karta revolut
display napisał/a:

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć jak to działa? Nigdy nie korzystałam z takich rzeczy ale w tym roku jedziemy za granicę i chciałabym wiedzieć czy warto, jak to działa itp. Z tego co ja rozumiem to instalujemy apke w której mamy taką wirtualną kartę płatniczą i na nią przelewamy pieniądze i ta karta można płacić w różnych walutach tak?

Będę wdzięczna za każdą opinie i podpowiedź.
Dziękuję:)

Dokładnie tak. Kartę podpinasz do portfela google i płacisz:)

3 Ostatnio edytowany przez display (2023-05-04 12:18:50)

Odp: Karta revolut

A jeśli nie mam czegoś takiego jak portfel  Google? Mam tylko swoją aplikację bankową? Myślałam że mogę po prostu doładować samą kartę ze swojego konta z banku.

4

Odp: Karta revolut

Możesz mieć kartę wirtualną i realną.
Masz nr konta i możesz na niego robić przelewy.
Ale masz na smartfonie, bardzo przejrzysta o prostą w obsłudze, przychodzą Ci informacje o wszystkich transakcjach.
Kartę dostaniesz do domu i aktywujesz , a wirtualna pojawi się na koncie.
Z apki możesz rozmawiać z obsługą jak czegoś nie wiesz.

5

Odp: Karta revolut

Wszytskie karty mozesz podpiąc do portfela google, tam tylko przepisujesz dane ze swojej fizycznej karty i masz ją potem elektronicznie wink

6

Odp: Karta revolut

Revolut sprawdza mi się na każdych wakacjach, ale i w Polsce używam do płatności.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Karta revolut

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024