Jestem sam od zawsze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jestem sam od zawsze

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 209 ]

Temat: Jestem sam od zawsze

Odkąd pamiętam czyli całe życie nie mam nikogo nawet jednego kumpla nie mówiąc już o kobietach jestem całkiem sam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem sam od zawsze
Miklosza napisał/a:

Odkąd pamiętam czyli całe życie nie mam nikogo nawet jednego kumpla nie mówiąc już o kobietach jestem całkiem sam

I myślisz, że zaspamowanie forum kolejnymi tematami to zmieni?

3

Nie pewnie że nie  sad
Ale nie wiem gdzie pisac

4

Miklosza napisał/a:

(...) Ale nie wiem gdzie pisac

Jasne. 11 wątków, to trudno się zdecydować, w którym dalej się nad sobą użalać, stąd założyłeś dwunasty.

Dobrej dalszej zabawy życzę.

5

Miklosza napisał/a:

Nie pewnie że nie  sad
Ale nie wiem gdzie pisac

Pisz pamiętnik.

6

Ale chce rozmawiać z ludźmi

7

Miklosza napisał/a:

Szukaj znajomych w pracy, hobby, kursach, szkoleniach.
Wstaw ogłoszenia w okolicy, że szukasz towarzystwa.

8

Miklosza napisał/a:

To naucz się rozmawiać, bo rzucanie hasła nie jest rozmową.

9

Mało przebywam wśród  ludzi pewnie dlatego nie umiem rozmawiać

10

Zadzwoń do telefonu zaufania albo gadaj z ludźmi poza domem, np. w sklepie, w pracy, w poczekalni, w autobusie, wszędzie gdzie jesteś rozmawiaj z ludźmi. Na terapii grupowej też byś chociaż pogadał z innymi uczestnikami.

11

Miklosza napisał/a:

Miałam kiedyś podobnie. Ale to dlatego, że ja byłam wycofana i nieufna. Nie umiałam w ludzi, rozmowy z nimi, w small talk. Ale im więcej się wystawiałam na interakcje społeczne, porzuciłam nieufność i obawy, wyszłam z "cienia" a potem zostałam rzucona na głęboką wodę w duże towarzystwo to nawet żartować sie nauczyłam, choć początki to była gehenna... ale praktyka czyni mistrza. Szukaj okazji do ćwiczeń. Może terapia grupowa, grupy zainteresowań na fejsie/grupy osiedlowe, koła zainteresowań to dobry początek do tego by się rozgadać?

12

Byłem kiedyś przez kilka lat wolontariuszem wydawanie odzieży paczek i takie tam

13

I czemu to rzuciłeś?

14

R_ita2 napisał/a:

I czemu to rzuciłeś?

Problemy zdrowotne

15

Miklosza napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

I czemu to rzuciłeś?

Problemy zdrowotne

Lekcja 1 - zacznij wchodzić z ludźmi w interakcje. Odnoś się do tego co piszą zamiast odpowiadać na pytanie jednym zdaniem i koniec. Tak ucinasz dyskusję. Nikomu się nie chce i nie będzie chciało zadawać Ci  więcej pytań.

Siedzisz na forum, masz czas. Poanalizuj jak ludzie piszą.

16

R_ita2 napisał/a:
Miklosza napisał/a:

Miałam kiedyś podobnie. Ale to dlatego, że ja byłam wycofana i nieufna. Nie umiałam w ludzi, rozmowy z nimi, w small talk. Ale im więcej się wystawiałam na interakcje społeczne, porzuciłam nieufność i obawy, wyszłam z "cienia" a potem zostałam rzucona na głęboką wodę w duże towarzystwo to nawet żartować sie nauczyłam, choć początki to była gehenna... ale praktyka czyni mistrza. Szukaj okazji do ćwiczeń. Może terapia grupowa, grupy zainteresowań na fejsie/grupy osiedlowe, koła zainteresowań to dobry początek do tego by się rozgadać?

To ci się udało

17

Miklosza napisał/a:
R_ita2 napisał/a:
Miklosza napisał/a:

To ci się udało

To nie jest kwestia, że mi się "udało" bo nic mi z nieba samo nie spadło. To była (dla mnie) ciężka praca nad sobą, wystawianie się na próby, na ogromny stres, liczne potyczki i błędy w tym budowaniu komunikacji z innymi. Ale tak, UDAŁO się dzięki tej pracy i niezrażaniu się. Zatem polecam popracować nad sobą. Zgadzam się tu z Lady Loka ; )

18

Lady Loka napisał/a:
Miklosza napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

I czemu to rzuciłeś?

Problemy zdrowotne

Lekcja 1 - zacznij wchodzić z ludźmi w interakcje. Odnoś się do tego co piszą zamiast odpowiadać na pytanie jednym zdaniem i koniec. Tak ucinasz dyskusję. Nikomu się nie chce i nie będzie chciało zadawać Ci  więcej pytań.

Siedzisz na forum, masz czas. Poanalizuj jak ludzie piszą.

Ja na co dzień nie rozmawiam z ludźmi więc nie bardzo umiem rozmawiac więcej niż kilka zdań Ale się postaram chociaż nie wiem jak to pójdzie

19

Miklosza napisał/a:

Ja na co dzień nie rozmawiam z ludźmi więc nie bardzo umiem rozmawiac więcej niż kilka zdań Ale się postaram chociaż nie wiem jak to pójdzie

Daj sobie spokój z deklaracjami. Raz już na forum deklarowałeś zmiany i co? Założyłeś kolejny wątek ze stałym motywem "pożałujcie mnie".

20

Miklosza napisał/a:

a to w jednym wątku nie można? Trzeba ich mieć ochnaście?

21

Tu mnie masz big_smile zobaczymy jak to będzie

22

To powiedźmy że w tym wątku będę rozmawiał o tym co mnie boli a na innych co innym dolega smile

23

Miklosza napisał/a:

To powiedźmy że w tym wątku będę rozmawiał o tym co mnie boli a na innych co innym dolega smile

No ok (zakładając brak trolowania)
to teraz:

Miklosza napisał/a:

To powyżej to stwierdzenie.
Jakie jest pytanie?
Czego oczekujesz?

Miklosza napisał/a:

Świetnie, prawidłowa identyfikacja problemu to dobry początek drogi do jego rozwiązania.
Co robisz, aby to zmienić?

24

Teoria Wielkiego Podrywu

Kto zna ? smile

25

Kiedyś mimo mojej nieatrakcyjności miałem szanse na poznanie kobiet i to nie brzydkich nie stety spieprzyłem jak to ja nie wiem coś że mną nie tak czy co

26

Miklosza napisał/a:

Jak się robi to się ma.
Jak się nie robi to się nie ma.

27

Wspominałeś, że nie umiesz rozmawiać bo mało rozmawiasz. Cóż... trening czyni mistrza. Może więc posilisz sie na samym początku filmikiem: jak rozpocząć i utrzymać rozmowę (link poniżej), a potem trenuj i trenuj.

28

Gary
tam było napisane że  kiedyś miałem tylko że się o demnie odcięli
No cóż może nie byli na tyle dobrymi kumplami jakiś myślałem że mam

Tajemnicza75
No cóż kiedyś lepiej mnie traktowali i znacznie więcej Rozmawiałem zmieniło się to kiedy się nabijali anie traktowali jak równego sobie
Dzięki za filmik pozdrawiam

29

Był taki jeden kolega w szpitalu dogadywaliśmy się też miał problemy z nawiązywaniem kontaktów z kobietami do 34 roku potem sobie znalazł  kogos ale to on ja to inny człowiek on nie był tak mało atrakcyjny
A ja jeszcze do tego nie rozmawiam z ludźmi tak jak on
Myślicie ze jak bym miał lepszą gatke  to bym miał większa szanse na poznanie gogos

30

Miklosza napisał/a:

Był taki jeden kolega w szpitalu dogadywaliśmy się też miał problemy z nawiązywaniem kontaktów z kobietami do 34 roku potem sobie znalazł  kogos ale to on ja to inny człowiek on nie był tak mało atrakcyjny
Myślicie ze jak bym miał lepszą gatke  to bym miał większa szanse na poznanie gogos

Rzucanie hasła w eter to nie gaDka.

31

Lady Loka napisał/a:
Miklosza napisał/a:

No widzisz nie umiem gadać z ludźmi i chyba żadne filmiki nie pomogą

32

Miklosza napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Miklosza napisał/a:

Co za brednie. Masz 39 lat. Jesteś upośledzony, że nie umiesz rozmawiać?
Rozmawiasz od małego. Z rodziną, w szkole, na studiach. Każdy umie rozmawiać. Tylko Ciebie totalnie nie interesuje to, co mówi rozmówca. Jesteś typowym egocentrykiem. Wbijasz w jakiś temat, rzucasz hasło, jak to Tobie jest źle, albo zakładasz kolejny temat i tyle. Nie pytasz innych, co u nich, nie dajesz rad, nie próbujesz pomóc i sam pomocy nie szukasz, tylko atencji.

33

Wchodzę też na inne tematy nie tylko swoje
Postaram się zmienić i rozmawiać z wami

34

Cześć czy macie jakieś hobby zainteresowania ?
Ja osobiście cwicze   mam taką małą siłownię w domu a wy jak spędzacie swój wolny czas oczywiście po za forum pozdrowienia smile

35

Skoro już zagadałeś, nad czym pracujesz niby, to żebyś nie został bez odpowiedzi to ja Tobie odpowiem : ) Na co dzień interesuje się podróżami, kulturami odmiennych krajów. Jeśli tylko mogę to jadę za granicę- mam na koncie 13 krajów, w tym roku ZEA i Austria przede mną, ale jak nie mam to czytam- książki/poradniki, odwiedzam restauracje z kuchniami danych krajów. Interesuje mnie "inszość" Słucham muzyki odmiennych krajów- także coś się dzieje : ) Tego czasu ze względu na małe dziecko za wiele nie ma... ale JEST cokolwiek : ) więc tym się cieszę. Moja córka kocha muzykę więc puszczam jej różniastą muzykę i sobie do niej tańczymy : )

36

Ja byłem tylko w jednym kraju w Niemczech ale to było dawno jedynie moge sobie pozwolić na wyjazd nad polskie może i tylko raz na parę lat
Jeszcze lubię oglądać stare filmy najlepiej z Clintem Eastwood

37

R_ita2 napisał/a:

Skoro już zagadałeś, nad czym pracujesz niby, to żebyś nie został bez odpowiedzi to ja Tobie odpowiem : ) Na co dzień interesuje się podróżami, kulturami odmiennych krajów. Jeśli tylko mogę to jadę za granicę- mam na koncie 13 krajów, w tym roku ZEA i Austria przede mną, ale jak nie mam to czytam- książki/poradniki, odwiedzam restauracje z kuchniami danych krajów. Interesuje mnie "inszość" Słucham muzyki odmiennych krajów- także coś się dzieje : ) Tego czasu ze względu na małe dziecko za wiele nie ma... ale JEST cokolwiek : ) więc tym się cieszę. Moja córka kocha muzykę więc puszczam jej różniastą muzykę i sobie do niej tańczymy : )

Jedziesz do Wiednia czy zamierzasz zobaczyć coś więcej w Austrii? big_smile Emiraty też mam w planach, ale to raczej nie w tym roku smile

38 Ostatnio edytowany przez R_ita2 (2023-03-28 22:21:46)

W Wiedniu już byłam : D z wycieczką z pracy akurat, podobało mi się, nocowaliśmy na wzgórzu (w okolicy) wzgórza Kahlenberg więc kawał historii : ) W tym roku do Austrii w góry bo to na święta smile narty i te klimaty. a co do Emiratów to mamy w planach tylko Dubaj i Abu Dhabi bo mamy tylko 5 dni : / Ale rejs jachtem po dzielnicy finansowej Dubaju musi być : D Ale co dla mnie ciekawsze- znaleźliśmy gościa który mieszka w Dubaju i ma nam pokazać klasyczny Dubaj- dzielnicę robotniczą, muzeum kawy i przedstawić tradycyjną dubajską rodzinę : ) chusta na włosy już kupiona : )

39

Lady Loka napisał/a:
Miklosza napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Rozmawiasz od małego. Z rodziną, w szkole, na studiach. Każdy umie rozmawiać. Tylko Ciebie totalnie nie interesuje to, co mówi rozmówca. Jesteś typowym egocentrykiem. Wbijasz w jakiś temat, rzucasz hasło, jak to Tobie jest źle, albo zakładasz kolejny temat i tyle. Nie pytasz innych, co u nich, nie dajesz rad, nie próbujesz pomóc i sam pomocy nie szukasz, tylko atencji.

W ogóle nie rozumiesz o czym Miklosza opowiada. Czasem trzeba się przełamać, przezwyciężyć strach przed oceną. Albo spotkać w życiu nieżyczliwych ludzi. Ludzie mają różne problemy.

40

Lady Loka napisał/a:
Miklosza napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

W ogóle nie rozumiesz o czym Miklosza opowiada. Czasem trzeba się przełamać, przezwyciężyć strach przed oceną. Albo spotkać w życiu nieżyczliwych ludzi. Ludzie mają różne problemy.

41

Aaandrzej napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Miklosza napisał/a:

To Ty kompletnie nie rozumiesz, o czym my tu pisaliśmy.

42

R_ita2 napisał/a:

W Wiedniu już byłam : D z wycieczką z pracy akurat, podobało mi się, nocowaliśmy na wzgórzu (w okolicy) wzgórza Kahlenberg więc kawał historii : ) W tym roku do Austrii w góry bo to na święta smile narty i te klimaty. a co do Emiratów to mamy w planach tylko Dubaj i Abu Dhabi bo mamy tylko 5 dni : / Ale rejs jachtem po dzielnicy finansowej Dubaju musi być : D Ale co dla mnie ciekawsze- znaleźliśmy gościa który mieszka w Dubaju i ma nam pokazać klasyczny Dubaj- dzielnicę robotniczą, muzeum kawy i przedstawić tradycyjną dubajską rodzinę : ) chusta na włosy już kupiona : )

Ja w Wiedniu byłem miesiąc temu i nigdzie indziej w Austrii jeszcze nie miałem okazji być, co najwyżej przejazdem big_smile Na nartach dawno nie byłem, chętnie bym się wybrał znowu big_smile

Ale fajnie wam się trafiło z tym Dubajem, udanego zwiedzania w takim razie smile

43

Wiem co czujesz chyba, ja tu napisałem parę lat temu swoją rzeczywistość i że się interesuje trochę tym czy tamtym to zostałem zjechany itd. Ogólnie podłość ludzka nie zna granic i to zostało dowiedzione nie dziś tylko już dawno temu. Takich jak my to wdepczą przydepczą i pójdą dalej. Najlepiej jest cierpieć w milczeniu jednak i nie udzielaniu nikomu swoich problemów bo mało że ci nie pomogą to jeszcze cie zgruzują...

44

rakastankielia napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

Ja w Wiedniu byłem miesiąc temu i nigdzie indziej w Austrii jeszcze nie miałem okazji być, co najwyżej przejazdem big_smile Na nartach dawno nie byłem, chętnie bym się wybrał znowu big_smile

Ale fajnie wam się trafiło z tym Dubajem, udanego zwiedzania w takim razie smile

Ale skoro piszesz, że masz w planach! : D to łap muzyczkę z Emiratów https://www.youtube.com/watch?v=XZf5Ti_ … GUsqIPurNQ

45

Ja tu zadałem kilka pytań i co bym nie powiedział to źle

46

Miklosza napisał/a:

kilka pytań big_smile big_smile https://www.netkobiety.pl/search.php?ac … _id=484732

47

Dracarys napisał/a:
Miklosza napisał/a:

kilka pytań big_smile big_smile https://www.netkobiety.pl/search.php?ac … _id=484732

No tak trochę tych tematów było zwracam honor big_smile

48

Miklosza napisał/a:

I znowu, mimo deklaracji, grasz rolę ofiary. Tym razem w roli katów: użytkownicy forum.

Jeśli prawdą jest to, co napisałeś o sobie, to jesteś swym największym wrogiem.

49

Wielokropek napisał/a:
Miklosza napisał/a:

I znowu, mimo deklaracji, grasz rolę ofiary. Tym razem w roli katów: użytkownicy forum.

Jeśli prawdą jest to, co napisałeś o sobie, to jesteś swym największym wrogiem.

Chyba nie umiem inaczej
A tak wogule co u ciebie słychać bo u mnie to już wiesz ? smile

50

Czy facet prawie 40 lat nie za piękny bez doświadczeń w sensie ma szansę na poznanie młodej kobiety hmm

51

Miklosza napisał/a:

Chyba nie umiem inaczej (...)

Kiedyś nie umiałeś chodzić, a jednak się nauczyłeś.

(...) A tak wogule co u ciebie słychać bo u mnie to już wiesz ? smile

Żyję. Nie każdy ma tyle szczęścia.

Czy facet prawie 40 lat nie za piękny bez doświadczeń w sensie ma szansę na poznanie młodej kobiety hmm

Tak.

52

Już pisałem ale ze 4 dziewczyny mnie chciały  ale spieprzyłem sprawę i nie byłem z nimi
Coś powinno się w końcu zadziałać bo do najmłodszych to już nie należę smile

A wy ile partnerów partnerek mieliście tak z ciekawości pytam smile

53

Miklosza napisał/a:

Ja byłem tylko w jednym kraju w Niemczech ale to było dawno jedynie moge sobie pozwolić na wyjazd nad polskie może i tylko raz na parę lat
Jeszcze lubię oglądać stare filmy najlepiej z Clintem Eastwood

No to skoro chcesz się uczyć rozmawiać, to zaciekaw mnie!  : D przy jakiej okazji te Niemcy, co tam zwiedziłeś? Nie ważne, że dawno! Ważne, że w ogóle : D Ja nie przepadam za Niemcami, choć byłam 2 razy i w tym roku mamy jedno wesele pod Berlinem więc będę 3 raz : )  Czemu możesz sobie pozwolić tylko na wyjazd nad polskie morze? Czym się zajmujesz? Tak się buduje gadkę, rozgadaj się, nie rzucaj hasłami... Gadaj o sobie! : P

miklosza napisał/a:

A wy ile partnerów partnerek mieliście tak z ciekawości pytam smile

Miałam dwóch partnerów, ten drugi został moim mężem : )

Co spieprzyłeś tak dokładnie z tymi pannami, hę?

54

Znałam/znam osoby (płci obojga), które przez całe życie były/są singlami, niektóre z nich nie były/są singlami z wyboru.

55

Jak nialem12 lat to byłem w reotlingen dużo nie zwiedziłem trochę miasta  smile ja też nie przepadam za Niemcami paskudny naród zresztą oni też nas nielubia

Po pierwsze nie lubię wyjeżdżać po za kraj a po drugie nie wielka kasę mam nie pytaj dlaczego

Jestem nieśmiały i z pierwsza dziewczyną  było tak że czekała aż podejdę i zagadam i nie podeszłym a następnie tak samo i wszystkie ładne a ja jak ten glopek przez tą nieśmiałość spieprzyłem i tyle mijają lata i nic

56

Wielokropek napisał/a:

Znałam/znam osoby (płci obojga), które przez całe życie były/są singlami, niektóre z nich nie były/są singlami z wyboru.

No tak z wyboru też są takie osoby ale nie koniecznie rezygnują z seksu a ja nie mam seksu nie zwyboru z konieczności nie stety

57

Oj, oj, oj.

58

Wielokropek napisał/a:

Oj, oj, oj.

No właśnie oj oj oj mam czterdzieche i nawet bzykać nie mogę :rolleyes

59

Prostytutki istnieją. smile

60

Wielokropek napisał/a:

Prostytutki istnieją. smile

No niby istnieją ale ja bym się wstydzil hmm
Wiem beznadziejny przypadek yikes

61

Istnieją.
Możesz mieć seks, ale nie decydujesz się go mieć.
Świadomie dokonałeś wyboru.

62

Wielokropek napisał/a:

Istnieją.
Możesz mieć seks, ale nie decydujesz się go mieć.
Świadomie dokonałeś wyboru.

Tak chyba dokonałem wyboru nie wyobrażam sobie za pieniądze a raczej w związku raczej

63

Dokonałeś wyboru. Możesz swą decyzję zmienić. Możesz jej nie zmieniać. Ponosisz, tak jak każdy, konsekwencje własnych wyborów. Tylko tyle i aż tyle.

64

Narazie spadam będę później  pozdrawiam  smile

65

R_ita2 napisał/a:
rakastankielia napisał/a:
R_ita2 napisał/a:

Ale skoro piszesz, że masz w planach! : D to łap muzyczkę z Emiratów https://www.youtube.com/watch?v=XZf5Ti_ … GUsqIPurNQ

Nie różni się od reszty arabskiej muzyki big_smile nie do końca moje klimaty, ale nie jest złe tongue

Posty [ 1 do 65 z 209 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jestem sam od zawsze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024