Pomoc przy pisaniu scenariusza - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Pomoc przy pisaniu scenariusza

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pomoc przy pisaniu scenariusza

Witajcie mam 22 lata co prawda nie mam nic wspólnego z zawodowym pisaniem scenariuszy ani nawet ze szkołą w tym kierunku,natomiast po godzinach pracy chętnie piszę małe skrypty bądz zalążki scenariuszy ponieważ to moja pasja.Od razu zaznaczę że jestem wielkim fanem filmów Stanisława Barei kocham jego filmy, i osobiście uważam że aktualnie brakuje nam takiego reżysera który zrobiłby inteligentną komedię wyśmiewającą otaczające nas absurdy.Wobec tego chcę spróbować napisać coś w rodzaju komedii kryminalnej w stylu Pana Barei (oczywiście gdzie mi do mistrza) bo do tej pory mam na koncie głównie jakieś kryminały bądz thriller psychologiczny.Wobec tego zwracam się do was forumowicze prośbą jakie według was otaczające nas aktualne absurdy z życia codziennego mogę umieścić w moim scenariuszu ponieważ można powiedzieć że mniej więcej zarys fabuły już mam w głowie,natomiast chciałbym poznać waszą opinię na ten temat.Z góry dziękuję za wszystkie sugestie i mam nadzieję że będę miał ból głowy przy wyborze ciekawych pomysłów smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomoc przy pisaniu scenariusza

Takich absurdów jest cała masa. Zależy, o czym ma być scenariusz. Taki najbardziej rzucający się w oczy i na czasie to wizyta u lekarza. 
Kryminalne i sensacyjne tematy przynoszą sami dziennikarze, wystarczy poczytać smile Najwięcej absurdów, starym zwyczajem, jest w służbie zdrowia.

3

Odp: Pomoc przy pisaniu scenariusza

The information you give is very useful, I have been following it a lot

4 Ostatnio edytowany przez larvar (2023-08-01 03:10:32)

Odp: Pomoc przy pisaniu scenariusza

Thank you very much for the useful information that the blogs have shared.Pizza Tower

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Pomoc przy pisaniu scenariusza

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024