Związek się wypala - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek się wypala

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Związek się wypala

Cześć. Mam pewien problem i postaram się go opisać. Latałem za dziewczyna 2 lata byłem zakochany w totalnym friendzone ale udało mi się z wyjść mimo że większość twierdzi że się nie da mi się jednak udało. Ale to nie o tym. Byłem w niej zakochany i bardzo mnie pociągała, podczas gdy nie byliśmy razem dużo mi opowiadała jaka to ona nie jest seks gwiazda ze często spotykala się z kims tylko dla seksu i jaka to ona nie jest wariatka i tak dalej i tak dalej. Po tych dwóch latach udało się  nam zejść ale ten związek zaczyna mnie męczyć jest całkiem inaczej niż miało być. Ja nie mówię że seks jest najważniejszy ale dla mnie jest ważny i żeby utrzymać dobry związek należy się zbliżać. W pierwszym miesiącu seks był raz w tygodniu. W drugim miesiącu był już raz a teraz nie kochaliśmy się może już z 3 czy 4 miesiące i ciągle gadanie ze bo sąsiad usłyszy bo miesiączka bo ona teraz chora albo po prostu "no weź" i zmina tematu albo ucieczka i obiecywanie może jutro a jutro znowu weź albo łeb mnie boli. Dla mnie to już męczące bo ona chce ze mną całe życie siedzieć plany jakieś snuje itd a ja nie chce siedzieć całe życie z koleżanką która jest zazdrosna o wszystkie baby a sama nie chce nic działać. Jak ja się nie chce całować bo już mnie deverwuje siedzenie z dziewczyną tylko za rękę to się obraża a bzykać też się nie chce. Jestem z nią 11 miesięcy ale czuję że mnie to wykańcza. Nie umiał bym jej zostawić z takiego powodu ale to nie dla mnie. Co robić bo nie mamy po 50 lat tylko ja mam 31 a ona 27 a zachowuje się jak babka 50 letnia. Co robić w takiej sytuacji bo już nie jestem sobą przez to wszystko nie sądziłem że ten związek będzie tak wyczerpujący.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek się wypala
MarcinMarcin9999 napisał/a:

Cześć. Mam pewien problem i postaram się go opisać. Latałem za dziewczyna 2 lata byłem zakochany w totalnym friendzone ale udało mi się z wyjść mimo że większość twierdzi że się nie da mi się jednak udało. Ale to nie o tym. Byłem w niej zakochany i bardzo mnie pociągała, podczas gdy nie byliśmy razem dużo mi opowiadała jaka to ona nie jest seks gwiazda ze często spotykala się z kims tylko dla seksu i jaka to ona nie jest wariatka i tak dalej i tak dalej. Po tych dwóch latach udało się  nam zejść ale ten związek zaczyna mnie męczyć jest całkiem inaczej niż miało być. Ja nie mówię że seks jest najważniejszy ale dla mnie jest ważny i żeby utrzymać dobry związek należy się zbliżać. W pierwszym miesiącu seks był raz w tygodniu. W drugim miesiącu był już raz a teraz nie kochaliśmy się może już z 3 czy 4 miesiące i ciągle gadanie ze bo sąsiad usłyszy bo miesiączka bo ona teraz chora albo po prostu "no weź" i zmina tematu albo ucieczka i obiecywanie może jutro a jutro znowu weź albo łeb mnie boli. Dla mnie to już męczące bo ona chce ze mną całe życie siedzieć plany jakieś snuje itd a ja nie chce siedzieć całe życie z koleżanką która jest zazdrosna o wszystkie baby a sama nie chce nic działać. Jak ja się nie chce całować bo już mnie deverwuje siedzenie z dziewczyną tylko za rękę to się obraża a bzykać też się nie chce. Jestem z nią 11 miesięcy ale czuję że mnie to wykańcza. Nie umiał bym jej zostawić z takiego powodu ale to nie dla mnie. Co robić bo nie mamy po 50 lat tylko ja mam 31 a ona 27 a zachowuje się jak babka 50 letnia. Co robić w takiej sytuacji bo już nie jestem sobą przez to wszystko nie sądziłem że ten związek będzie tak wyczerpujący.

Zrobiła Ci reklamę i podkręcała temperaturę przez 2 lata a jak przyszło co do czego, to się okazała jaka jest prawda smile Jak to Jung powiedział: "Jesteś tym, co robisz, a nie tym, co mówisz, że zrobisz." i tyle w temacie. Nie poznałeś dziewczyny tylko wkręciłeś się w wyobrażenie o niej. Daj sobie spokój i ją zostaw, szkoda życia.

3

Latałem za dziewczyna 2 lata byłem zakochany w totalnym friendzone ale udało mi się z wyjść

A jednak się nie udało. Dalej w nim tkwisz.

I'm a man.

4 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-11-27 12:55:44)

dubel

I'm a man.

To nie tak że ja jej nie poznałem i siedzę z jej wyobrażeniem tylko jej się coś poprzestawiało po prostu. Bo przed związkiem mieszkaliśmy razem ponad rok tylko jako koledzy była to pewna siebie osoba żywiołowa odważna a teraz jest w drugą stronę taka za przeproszeniem pizda wszystkiego się boi wgl nie jest odważna bez pewności siebie a to moje przeciwieństwo i ma dopiro 27 lat a co będzie za 5 lat? A co do seksu to częściej go uprawiałem jak byłem sam niż z nią

Legat napisał/a:

Latałem za dziewczyna 2 lata byłem zakochany w totalnym friendzone ale udało mi się z wyjść

No nie bo jesteśmy razem oficjalnie. Była u moich rodziców chce brać ślub ze mną chce mieć dzieci to jaki friendzone. No chyba że dla ciebie para która nie bzyka się codziennie to friendzone to ok

7

Legat napisał/a:

No nie bo jesteśmy razem oficjalnie. Była u moich rodziców chce brać ślub ze mną chce mieć dzieci to jaki friendzone. No chyba że dla ciebie para która nie bzyka się codziennie to friendzone to ok

No i co z tego, że jesteście razem?
Z braku laku z Tobą jest, wygodnie jej, ale sam widzisz, że szału nie ma.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Zbieram Przegrywów jak Pokemony.

8

była to pewna siebie osoba żywiołowa odważna a teraz jest w drugą stronę taka za przeproszeniem pizda wszystkiego się boi wgl nie jest odważna bez pewności siebie a to moje przeciwieństwo

Kiedy nastapila zmiana? Przed tym czy po tym jak zaczeliscie zwiazek?
Mieszkacie razem?

"nie zadaje się pytań, jeśli nie jest się gotowym na przyjęcie odpowiedzi" - Olinka

9

A mógłbyś się bardzo zdziwić, że z 50. mógłbyś mieć więcej seksu niż z tą twoją, także przytyki że nie ma 50 lat są słabe. Skoro nie macie dzieci, nie macie takiego normalnego "nudnego" życia razem a już jest problem z seksem to lepiej nie będzie. Ja w jej wieku chciałam zawsze i wszędzie hehe, potem dzieci, jakieś choroby, monotonia i się odechciało. Teraz, w wieku średnim znowu się chce. Ale jak ona za młodu nie bardzo ma ochotę to nie licz, że jej się to odmieni.

10

Legat napisał/a:

ale Ty naiwny jesteś. Nigdy z friendzone nie wyszedłeś bo ona Cię nie pożąda. Gdyby pożądała to chciałaby się ruchać nawet i kilka razy dziennie. Jesteś dobrą opcją tymczasową.

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

11

Dokladnie, nie pociągasz jej seksualnie, to się nie zmieni, wiec pomysl autorze co dalej. Albo jestes na przeczekanie albo z jej strony to związek z rozsądku.

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.
M!ri napisał/a:
Legat napisał/a:

ale Ty naiwny jesteś. Nigdy z friendzone nie wyszedłeś bo ona Cię nie pożąda. Gdyby pożądała to chciałaby się ruchać nawet i kilka razy dziennie. Jesteś dobrą opcją tymczasową.

Mieszkamy razem już 3 lata chłopie jaka opcja tymczasowa? Naiwny to Ty jesteś. To ona jest zakochana po uszy i już mam dość ciągłego przytulania i całowania bo to by chciala robić cały dzień gorzej z bzykaniem i problem jest taki że jak już pisałem i jakbyś czytał to byś wiedział ona ze mną planuje być nie odstępuje mnie na krok nie widzimy się 5  minut a ona mi już wydzwania co też mi się nie podoba i uwierz kocha mnie tylko z tym seksem jest problem i uwierz ze więcej wiem o naszej relacji niż ty. Ja pytam odnośnie seksu a nie czy ona ze mną chce być czy nie bo ja wiem ze chce. Chujowo że tu napisałem bo tu sami znawcy widzę którzy myślą że życie to jeden schemat i wszyscy zachowują się tak samo każda relacja jest taka sama każda kobieta jest taka sama a z niektórych odpowiedzi to aż się uśmiałem i odrazu zapytałem się po co tu pisze. Okej dzięki za rady miłej niedzieli

13

To czego właściwie oczekujesz, skoro żadna odpowiedź Cię nie zadowala?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Zbieram Przegrywów jak Pokemony.

14

M!ri napisał/a:

Mieszkamy razem już 3 lata chłopie jaka opcja tymczasowa? Naiwny to Ty jesteś. To ona jest zakochana po uszy i już mam dość ciągłego przytulania i całowania bo to by chciala robić cały dzień gorzej z bzykaniem i problem jest taki że jak już pisałem i jakbyś czytał to byś wiedział ona ze mną planuje być nie odstępuje mnie na krok nie widzimy się 5  minut a ona mi już wydzwania co też mi się nie podoba i uwierz kocha mnie tylko z tym seksem jest problem i uwierz ze więcej wiem o naszej relacji niż ty. Ja pytam odnośnie seksu a nie czy ona ze mną chce być czy nie bo ja wiem ze chce. Chujowo że tu napisałem bo tu sami znawcy widzę którzy myślą że życie to jeden schemat i wszyscy zachowują się tak samo każda relacja jest taka sama każda kobieta jest taka sama a z niektórych odpowiedzi to aż się uśmiałem i odrazu zapytałem się po co tu pisze. Okej dzięki za rady miłej niedzieli

A ona nie bierze czasem tabletek antykoncepcyjnych?

15

Na początku znajomości powinien być OGIEŃ. Sex co kilka miesięcy ?

Wy w tym wieku powinniście się bzykać jak króliki wink

Powiem Ci że NIC się nie zmieni i nie będzie lepiej  , będzie TYLKO gorzej.

Za jakiś czas jak zaruchasz raz na rok to będziesz szczęśliwy.

Tego chcesz ?

A jak będzie Twoją żoną i pojawia się dziecko to juz będzie miała cię głęboko w DUPIE ..

Naprawdę chcesz w takie coś wchodzić ?

Twój wybór ..

Potem dołączyć do grupy którzy sami się masturbują mimo że obok leży żona a sex z nią to będzie prawie jak wygrana w lotka.
Szansa tak sama wink

16 Ostatnio edytowany przez JohnyBravo777 (2022-11-27 14:55:34)

JohnyBravo777 napisał/a:

była to pewna siebie osoba żywiołowa odważna a teraz jest w drugą stronę taka za przeproszeniem pizda wszystkiego się boi wgl nie jest odważna bez pewności siebie a to moje przeciwieństwo

Kiedy nastapila zmiana? Przed tym czy po tym jak zaczeliscie zwiazek?
Mieszkacie razem?

Zapytalem o powyzsze bo sposob w jaki autor pisal i zmiana, ktora nastapila u jego partnerki wskazywala na to, ze to autor zniszczyl jej pewnosc siebie swoim narcyzmem - towarzyszaca mu manipulacja i wewnetrznym lekiem (ukrywanym pod sztuczna pewnoscia siebie).
No ale za malo szczegolow bylo aby jednoznacznie to stwierdzic.

Mieszkamy razem już 3 lata

Chujowo że tu napisałem bo tu sami znawcy widzę którzy myślą że życie to jeden schemat i wszyscy zachowują się tak samo każda relacja jest taka sama każda kobieta jest taka sama a z niektórych odpowiedzi to aż się uśmiałem i odrazu zapytałem się po co tu pisze. Okej dzięki za rady miłej niedzieli

Ale ta odpowiedz autora rozwiala calkowicie jakiekolwiek watpliwosci wink

wgl nie jest odważna bez pewności siebie a to moje przeciwieństwo

Taki odwazny i pewny siebie a na pierwsza wiadomosc, ze cos moze z nim jest nie tak...
Tak sie wystraszyl, ze uciekl jednoczesnie obrazajac uzytkownikow i udajac, ze sie "usmial" choc w rzeczywistosci mu prawie zylka pekla wink

"nie zadaje się pytań, jeśli nie jest się gotowym na przyjęcie odpowiedzi" - Olinka

17

Nie kręcisz jej i tyle.

18

Marcin, no wszystko pięknie, gesty itd, ale wink tak będzie wyglądać Twój związek, czyli tego seksu będzie mało,z czasem może i w ogóle. Czy odpowiada Ci to? Z tego co piszesz już teraz nie, a pomysł o przyszłości. Nie zmienisz tego, albo przyjmujesz jak jest albo rezygnujesz. Pełno tutaj podobnych tematów, więc nasze wnioski są jakieś są, cudów nie będzie. Ludzie mają różne potrzeby, niektórzy małe, to nic złego, w porządku, pod warunkiem że oboje mają takie same. U was tak nie jest, już mniejsza z jakiego powodu, to się nie uda.
Możesz sobie powiedzieć że to niedopasowanie seksualne, Ty ma większe potrzeby niż partnerka.

Nigdy nie osądzaj ludzi wg opinii innych. Każdy człowiek pokazuje inną stronę swojej osobowości różnym ludziom. J.S.

19

To prawda, ona uzależniła się od Ciebie, ma za przyjaciela, ale nie jest to miłość partnerska, bo bez pożądania.
Jeśli włożyć między bajki seks bombę, to może  ona generalnie nie lubi seksu i znalazła takiego co może mu zawsze odmówić.

A jeśli jest, jak się przechwalała, to seks ma na boku, a Ty nie widzisz, bo zaślepiony jesteś toksyczną miłością.

Czeka Cię tzw. białe małżeństwo, ona wie, że na wszystko się zgodzisz, bo przecież bez nie nie możesz żyć, ona jest Twoim respiratorem tongue

20

Związek się nie wypala, bo nigdy nie było ognia.

21 Ostatnio edytowany przez Agnes76 (2022-11-27 15:36:57)

Nie pociągasz jej - tak myślę.
Pocałunkami i przytulaniem chce Cie do siebie przekonać, przywiązać. Kontrola gdzie jesteś i co robisz nie musi być dowodem na uczucie.

Masz odwagę zapytać ją wprost, dlaczego nie chce zbliżeń? Bo ewidentnie nie chce.

Jaki pożytek z prędkości, jeśli zmierza się w złym kierunku?

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się, Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.
Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie tym lepiej dla niej. I dla niego - Maria Czubaszek

22

Mieszkamy razem już 3 lata chłopie jaka opcja tymczasowa?

Jestem z nią 11 miesięcy

No fajny z Ciebie współlokator, taki z bonusem do przytulanek i rodzinie nie wstyd pokazać ;P

To ona jest zakochana po uszy

Byłem w niej zakochany i bardzo mnie pociągała, podczas gdy nie byliśmy razem dużo mi opowiadała jaka to ona nie jest seks gwiazda ze często spotykala się z kims tylko dla seksu i jaka to ona nie jest wariatka i tak dalej i tak dalej. Po tych dwóch latach udało się  nam zejść ale ten związek zaczyna mnie męczyć jest całkiem inaczej niż miało być.

Masz dwie możliwości:
- Albo Cię okłamuje, a tak naprawdę jej nie kręcisz, jest z Tobą z rozsądku i kalkulacji.
- Albo Cię okłamywała co do swojego temperamentu. Wnieś skargę na reklamę wprowadzającą w błąd.
Wybierz co wolisz.

A co do Ciebie. To Ty po prostu lubisz gonić króliczka. Dwa lata za jakąś babą uganiać to trzeba to lubić.

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

23

Uważam, że skoro przez 2 lata nie była Tobą zainteresowana, to po prostu nie podobałeś jej się fizycznie. I to się nie zmieniło. Może i przekonałeś ją swoim charakterem czy nieustępliwością, ale jej cipka nadal na Ciebie nie reaguje. Przykro mi.

24

madoja napisał/a:

Uważam, że skoro przez 2 lata nie była Tobą zainteresowana, to po prostu nie podobałeś jej się fizycznie. I to się nie zmieniło. Może i przekonałeś ją swoim charakterem czy nieustępliwością, ale jej cipka nadal na Ciebie nie reaguje. Przykro mi.

Nic dodać, nic ująć.
Widocznie według jej standardów jesteś dobrym materiałem na męża, jednak jako mężczyzna nie działasz na nią. Może uznała, że nie będzie już szukała księcia na białym koniu ani białego konia na księciu, tylko zatrzyma się już przy Tobie i jakoś to będzie.
Gdy urodzi się dziecko ona odtrąci Cię w łóżku albo przyjmie raz na ruski rok, a to że jest przymilna, to żaden dowód na jej erotyczne zainteresowanie Tobą. Czymś przecież musi Cię przy sobie zatrzymać.

25

najlepszy sposob by ogien wzniecic to ponakrecac sie z innymi a seks ze soba big_smile ja mam konto na multirandki.pl i tak robie, maz nie ma nic przeciwko

26

Przykre...
Zacznij się szanować bo narazie się zachowujesz jak cuckold.

Jeśli nie chcesz się stać kolejną zabawką i poznać czyjeś rzeczywiste intencje, odkładaj seks w czasie.

27

Dziewczyny ładnie ciebie podsumowują i cała zaistniała sytuację.

Powiem tak. Każdy związek się wypala z czasem. Ale u ciebie to ona to zainicjowała to wypalenie.

Zachowaj się jak facet, bo zaraz tu wrócisz ze zlamanym serduszkiem i będą dopiero dramy.

Jeśli nie chcesz się stać kolejną zabawką i poznać czyjeś rzeczywiste intencje, odkładaj seks w czasie.

28

Behemoth666 napisał/a:

Przykre...
Zacznij się szanować bo narazie się zachowujesz jak cuckold.

trafne określenie dla tego niby związku, co to dalej oscyluje w sferze friendzonu

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek się wypala

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021