Flirtowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Flirtowanie

Umiejętność flirtowania jest ważna nie tylko w wtedy gdy chcemy kogoś poderwać. Przydaje się w codziennym funkcjonowaniu - podczas załatwiania różnych spraw. Podobnie jak gra w pokera pomaga nabyć pewnych umiejętności, jak pewność siebie, blef itd. Flirt ma więc szerokie zastosowanie. Czy Wy flirtujecie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Flirtowanie

Nie flirtuję raczej, ale zgadzam się z tym trochę, bo flirt to w dużej mierze po prostu pewność siebie, a to zawsze pomaga w relacjach smile

3

Odp: Flirtowanie

Substancje naśladujące naturalne ludzkie feromony, ich działanie zostało już udowodnione dawno temu, Można przeczytać o tym w każdym podręczniku manipulacji.Dodam, ze przetestowałem już ich wiele. Na pierwszym miejscu są pheromone essence, na drugim Love Desire. Całkiem niezłe są również feromony the edge. Niemniej słabsze. Warto jest je testować, łączyć. Na początku próbować małych dawek i zobaczyć jak reagują na nie inni.

4

Odp: Flirtowanie

Jasne, że tak. Z wiekiem coraz więcej.

5

Odp: Flirtowanie

Możesz bardziej rozwinąć temat? Co maja w sobie takie środki?

6

Odp: Flirtowanie

Knappess nie badz naiwny.
Calour w pierwszych postach byl kobieta nie potrafiaca sobie poradzic z wyborem zelu intymnego.
W obecnych postach jest mezczyzna promujacym feromony, ktorych dzialanie potwierdzaja jedynie scamerzy bo badania naukowe nie zostawiaja na tym gownie suchej nitki.

"nie zadaje się pytań, jeśli nie jest się gotowym na przyjęcie odpowiedzi" - Olinka

7

Odp: Flirtowanie

Johny daj chłopakowi pogadać samemu ze sobą.

Noc wypełnią wyrzuty sumienia,
I zabłąkane powrócą wspomnienia,
Łamigłówki ludzkich spraw,
Labirynt uczuć, co ciągle jest w nas.

8

Odp: Flirtowanie

Jak najbardziej. Z pracownikami, z klientami.Flirt nie zawsze musi być nacechowany napięciem erotycznym.Pomaga w rozładowaniu napięcia oraz poprawia relacje pomiędzy ludźmi. Atmosfera staje się luźniejsz. Dodam, że taki flirt jest jedną z możliwości manipulacji w biznesie, która jest stosowana od bardzo długiego czasu. Sprawia,ze druga osoba jest o wiele bardziej otwarta na nasze sugestie. Polecam również kupić sobie feromony. Ale te z górnej półki. Love Desire, albo Pheromone essence. Dla początkujących dobre są również sexual attraction.Cena nie jest wysoka, opakowanie jest niewielkie tak wiec można przetestować.

9

Odp: Flirtowanie

lubie flirt i lubie pisac o seksie big_smile dlatego mam konto na multirandki.pl

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021