Czy mogę być w ciąży? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę być w ciąży?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy mogę być w ciąży?

Cześć, to mój pierwszy wpis na forum, ale bardzo proszę o pomoc. Dnia 27.08.22 wzięłam tabletkę Escapelle 17h po stosunku. 1 września miałam dostać okres, natomiast pojawił się on dopiero 2 dni później tj. 3.09, okres przez te dwa dni był obfity, ale trwało to tylko przez ten okres czasu.
Dzisiaj nie ma w ogóle krwawienia.
Dodam, ze pierwszy test ciążowy zrobiłam 1.09 - wynik negatywny, a drugi test wykonałam 3.09 - również wynik negatywny.

Czy takie objawy mogą być po zażyciu tabletki dzień „po”? I kiedy najlepiej wykonać następny test ciążowy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę być w ciąży?
netkobitka35 napisał/a:

Cześć, to mój pierwszy wpis na forum, ale bardzo proszę o pomoc. Dnia 27.08.22 wzięłam tabletkę Escapelle 17h po stosunku. 1 września miałam dostać okres, natomiast pojawił się on dopiero 2 dni później tj. 3.09, okres przez te dwa dni był obfity, ale trwało to tylko przez ten okres czasu.
Dzisiaj nie ma w ogóle krwawienia.
Dodam, ze pierwszy test ciążowy zrobiłam 1.09 - wynik negatywny, a drugi test wykonałam 3.09 - również wynik negatywny.

Czy takie objawy mogą być po zażyciu tabletki dzień „po”? I kiedy najlepiej wykonać następny test ciążowy?

A przeczytałaś ulotkę Escapelle zanim ją wzięłaś?
Jakbyś przeczytała, to byś wiedziała, że taka tabletka rozjeżdża totalnie cały system hormonalny, więc okres może przyjść wcześniej, możę przyjść później.
Jeżeli ryzykowny stosunek był 26.08, a okres miałaś dostać 1.09 to i tak nie miałaś wtedy dni płodnych.
Miałaś okres = nie jesteś w ciąży.

A test ciążowy jest wiarygodny 2 tygognie po potencjalnym zapłodnieniu, więc teraz bez sensu wydajesz kasę. I podpowiem, że jak go zrobisz później, to też bez sensu wydasz kasę, bo w ciąży na pewno nie jesteś.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

3

Odp: Czy mogę być w ciąży?

Tak, przeczytałam ulotkę, kilka razy. Natomiast wolałam się zapytać na forum, bo trochę się zestresowałam, ale dziękuje za odpowiedź.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Czy mogę być w ciąży?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021