Który będzie ojcem mojego dziecka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Który będzie ojcem mojego dziecka?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Który będzie ojcem mojego dziecka?

Niestety, piszę to na forum, bo mam nadzieję, że ktoś mi poradzi, tak od serca.  Jestem zdana sama na siebie, z rodziną mam złe kontakty i nie mogę nikomu o tym powiedzieć.   Od dziesięciu lat jestem w partnerskim związku,  zaś od dwóch lat zmagamy się z niepłodnością.   Ostatnio napisał do mnie mój były partner, który zareagował na moją relację dotyczącą obrazka kobiety w ciąży.  Po dłuższej konwersacji zaoferował pomoc, a ja jestem już na tyle zdesperowana, że nie potrafię zadecydować logicznie. Boje się , że odbije się to na moim związku i partner dowie się o zdradzie.
Kilka lat temu miałam sen o dziecku, które było bardzo podobne do obu partnerów - i do obecnego, i do byłego chłopaka, który proponuje mi "pomoc. Dodam jedynie, że jest on zazdrosny o to, co robię z obecnym.  Jest zazdrosny, że się staramy i on chce się ze mną starać, wiedząc że jestem zajęta.
Bardzo proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Który będzie ojcem mojego dziecka?

Ex jest zazdrosny po 10 latach? Dopracuj zarzutkę;)

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

3 Ostatnio edytowany przez edek z krainy kredek (2022-08-04 14:14:14)

Jako niedoszly kardiolog moge stwierdzic ze jednak z czasem twoje serce peknie.

A jakie teraz przyjmujesz leki? Jezeli nie chcesz sie podzielic informacja koniecznie zmniejsz dawke.

Ostatnio tu kobieta pisala ze miala  seks analny a potem petting czy pudding z ejakulatu , po czym kombo plemniki w 27.3% ja zaplodnily.
Moze sproboj tej metody z partnerem ktorym tam chcesz, biologiczny ojciec bedzie raczej jeden.

4

a nie mozecie jak normalni ludzie adoptowac?
to, co opisalas przypomina jakas mode na sukces. chore.

5 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-08-05 09:05:31)

Laura29 napisał/a:

Kilka lat temu miałam sen o dziecku, które było bardzo podobne do obu partnerów

Spryciara.

blueangel napisał/a:

a nie mozecie jak normalni ludzie adoptowac?
to, co opisalas przypomina jakas mode na sukces. chore.

Kobieta kobiety nie rozumie?

I'm a man.

6

Kurde ludzie co z Wami? Czytam posty w różnych tematach i w kółko albo jad, docinki, albo nazywanie kogoś trollem. Czy już tak naprawdę ciężko jest napisać komuś po ludzku? Nie chcesz nie pisz, po co te dowalanie?

Autorko. Rozumiem Twoje pragnienie posiadania dziecka, ale...
No właśnie, sama piszesz ze były partner ciągle się Tobą interesuje, według mnie jego propozycja tylko rozwali Twój obecny zwiazek. On może Cie potem szantazowac, lub wprost domagać się formalnego bycia ojcem. Spróbuj z obecnym in vitro, jeśli to nic nie da bądź nie dalo pomyślcie o adopcji.
Pozdrawiam.

7

Co autorko zrobisz, gdy EX złoży wniosek do sądu, że chce być uznany jako ojciec? Czy uważasz, że coś takiego jak ojcostwo nie wyjdzie na przestrzeni lat ( chociażby z krwi) w dzisiejszych czasach? Pomijając fakt, że moralnie to jest po prostu DNO. Myślisz jedynie o własnej potrzebie, a nie o partnerze i dziecku ( które będzie okłamywane, co gdy się dowie itp) .

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Który będzie ojcem mojego dziecka?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021