Co bedzie ciekawego w tv? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co bedzie ciekawego w tv?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-06-21 20:53:56)

Temat: Co bedzie ciekawego w tv?

Tak się zastanawiam co aktualnie leci ciekawego w tv tak aby mogła obejrzeć cała rodzinka. Wiem że jutro zapowiada się ciekawy dzień z tv puls a najbardziej czekamy na Sezon na misia 3 [nieregulaminowy link] Ktoś wcześniej oglądał ? I jak wrażenia fajne to chociaż jest my nie mieliśmy okazji wcześniej obejrzeć ale jutro chętnie obejrzymy z dzieciaczkami:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co bedzie ciekawego w tv?

Dzisiaj na pewno warto obejrzeć "Szybcy i wściekli 5" smile Ja uwielbiam całą serie, więc o 20 mnie dzisiaj nie ma dla nikogo big_smile Na pulsie jest jak coś. Szybkie samochody i Vin Diesel

3

Malinowa_ona napisał/a:

Dzisiaj na pewno warto obejrzeć "Szybcy i wściekli 5" smile

Hmm... A ja zupełnie nie rozumiem zachwytu nad tą serią wink. Kiedyś za namową syna próbowałam przebrnąć, ale... nie dałam rady obejrzeć nawet jednej części big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Ja widziałam wszystkie cześci i właśnie synek mnie namówił wink Efekty specjalne mają świetne. Ostatnio jak wracam do domu to nie mam ochoty na filmy, a patrze na programy raczej naukowe. Teraz czekam, bo za chwile zaczynają się dwa odcinki serii "Surowa Nauka" na Da Vinci Learning. Potem może jak mąż z pracy wróci to dopiero jakis film odpalimy.

5

A jak planujecie dzisiejszy wieczór już bez dzieciaczków? Ja znalazłam ciekawy film na dzisiejszy wieczór http://puls2.pl/filmy/battleship-bitwa-o-ziemie na pewno obejrzę go z mężem dzisiaj o 20.00.

6

Oooo w końcu i coś dla mnie http://tvpuls.pl/seriale/code-black-stan-krytyczny Lubię takie seriale medyczne smile Dzisiaj 1 odcinek o 21.00 na tv puls. Kto oglada łapki w górę?

7

To jakaś nowość tak? Będę musiała zerknąć bo uwielbiam medyczne seriale big_smile dzięki zatem za info

8

Zazwyczaj w weekendy wybieram filmy akcji smile jutro mam w planach obejrzeć xXx, będzie leciało w tv puls. Gra tam Vin Diesel, którego polubiłam po szybkich i wściekłych.

9

Ooo... Lubię go smile obejrzę na pewno smile a póki co "Wyścig śmierci" wink Jason Statham też jest niczego sobie wink

10

Ja dzisiaj stawiam na terminatora 2 big_smile męski kino akcji i młody Schwarzenegger. Każdy chyba kiedyś obserwował losy Sary Connor i jej syna smile  Dzisiaj na Pulsie o 20

11

A w weekend jest coś ciekawego TV? Niekoniecznie film, może być jakiś program.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Co bedzie ciekawego w tv?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018