Pielęgnacja włosów - L'biotica Moc Natury ~WAX~ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pielęgnacja włosów - L'biotica Moc Natury ~WAX~

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez pchelka_1989 (2010-05-19 12:59:10)

Temat: Pielęgnacja włosów - L'biotica Moc Natury ~WAX~

Czy któraś z Was stosuje te kosmetyki? Podaję link, do strony, bo często ten WAX mylony jest z innym. Mi chodzi o kosmetyki z tej serii:

http://www.lbiotica.pl/strona,produkty, … +20ml.html

Jakie macie opinie na temat tych produktów? Ja od jakiegoś miesiąca używam całej serii do włosów blond. Mam naturalny kolor blond, lecz nie bardzo jasny. Używam szamponu, odżywki dwufazowej i 2 razy w tygodniu maski z tej serii. Całość dopełniam jedwabem ich produkcji, którego używam każdorazowo po myciu włosów (czyli co 2 dzień). A Wy? Używałyście kiedyś? Jakie wrażenia? Widzicie różnicę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pielęgnacja włosów - L'biotica Moc Natury ~WAX~

Hm, ja używałam Waxu tej firmy i innych, mam na myśli taki w brązowo-białym opakowaniu. Jak dla mnie - oba są idealne. Ten z L'botiki nieco bardziej nabłszycza, ale obydwa są super jeśli chodzi o łupież, suche włosy i ich wypadanie.

3

Najpierw używałam biovax do włosów ciemnych (szampon i maseczkę), a obecnie mam serię do włosów suchych i zniszczonych bo pasma włosów po wierzchu mam przesuszone od używania w zimie suszarki. Obie serie są bardzo dobre, więc śmiem twierdzić, że z resztą jest tak samo bez względu tego do jakich włosów potrzebujemy te kosmetyki. U mnie zdecydowanie włosy się nawilżyły, nie mam już takiego siana, ładnie błyszczą i delikatniejsze w dotyku. Teraz dodatkowo łykam witaminy bo na wiosnę są osłabione i wypadają.

włosomaniaczka smile

4

Hej Dziewczyny , dziś kupiłam biovax do blond włosów i pani w aptece powiedziała mi ,że biovax to nowa wersja starego waxu (który może jeszcze występować w niektórych aptekach) . Podobno zmienił się producent i stąd zmiana nazwy z resztą na opakowaniu również występuje nazwa wax. Jak wypróbuję na pewno się podzielę z Wami opinią, pozdrawiam

5

Wczoraj wypróbowałam :maseczka ma przyjemną konsystencje i pięęęęknie pachnie, zapach długo utrzymuje sie na włosach.Co do efektów - włosy są lśniące i zdrowo wyglądają ( może nie są specjalnie miękkie ) ale dobrze się rozczesały po umyciu. Maseczka nie obciąża włosów, czego bałam się nakładając dość tłusty krem na głowę, dobrze się spłukała, zobaczymy co dalej, na razie użyłam jej raz,

6

Polski wax czyli Biovax L'Biotica jest bardzo często mylony dlatego, że firma ulepszając skład kosmetyku i chcąc się wyróżnić spośród konkurencji zmieniła nazwę z WAX na BIOVAX. Stąd tyle pomyłek. Rzeczywiście kosmetyki te nie zawierają parabenów, SLS (SODIUM LAURYL SULFATE), SLES (SODIUM LAURETH SULFATE),
GLICOLU PROPYLENOWEGO.
Aby osiagnąć najlepszy efekt trzeba nałożyć maseczkę na włosy, założyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem i trzymać na włosach min. 20 min. Podczas ciepłej kąpieli maseczka lepiej działa.

włosomaniaczka smile

7

od lat używałam Wax'a ale tego angielskiego. Postanowiłam sprawdzić Moc Natury i niestety skuszona niższą ceną zawiodłam się. Włosy były obciążone, ciężko było mi je ułożyć. Jednak znów potwiedziło się to, że nie należy żałować wydania kilku złotych więcej, ale na sprawdzony produkt.

8

Sama nie używałam, ale słyszałam wiele bardzo pochlebnych opinii na temat tych produktów. Chyba sama się skuszę niebawem:)

9

Ja używałam maski intensywnie regenreującej z tej frmy i uważam, że jest naprawde super! Włosy mi znacznie mniej wypadają i szybciej rosną:) Polecam

"Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego że jest zła, ale że jest martwa."
-Anthony DeMello

10

Dopiero teraz spojrzałam na cenę i się zdziwiłam- myślałam, że to wydatek rzędu 30-40 zł - miła niespodzianka

11

Dla mnie wax akurat tej firmy nie kojarzy się najlepiej. 2 razy próbowałam użyć i strasznie spłatały mi sie po nim włosy hmm

12

Ja używałam "BIOVAX Intensywnie Regenerująca Maseczka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania" oraz "BIOVAX LATTE Intensywnie regenerujący SZAMPON odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne" i oba nie nadawały się dla mnie. Po szamponie włosy były przesuszone, nie miłe w dotyku i szorstkie, wiecej juz go nie kupiłam. Maseczka była troche lepsza, ale włosy nadal były szorstkie i trudne do rozczesania. Ogólnie poprawy nie widziałam i nie byłam zadowolona.

"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."

13

odwrotnacola napisał/a:

Dla mnie wax akurat tej firmy nie kojarzy się najlepiej. 2 razy próbowałam użyć i strasznie spłatały mi sie po nim włosy hmm

Przed myciem włosów, aby uniknąć ich splatania oraz oszczędzić sobie trochę czupryny i nie powyrywać dużej ilości, należy włosy rozczesać. Włosy plączą się też mocno jeśli mamy zniszczone końcówki, które jak wiadomo należy systematycznie podcinać.

włosomaniaczka smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Pielęgnacja włosów - L'biotica Moc Natury ~WAX~

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021