Poznałem Kobiete proszę o pomoc. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Poznałem Kobiete proszę o pomoc.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Poznałem Kobiete proszę o pomoc.

Witam wszystkich.  Poznałem pewna kobietę ostatnio rozmawiamy przez tel bardzo dużo i podczas rozmowy zadajemy sobie pytania i w każdej kwesti mamy tak samo , mianowicie chodzi o to , że mamy wspólne zainteresowania , uwielbiamy to samo jedzenie,  te same kwiaty , ten sam film , taka sama muzykę słuchamy,  nawet pisząc w tym samy momencie trafiamy na podobne słowa które wysyłamy do siebie , jest jeszcze wiele wiele takich rzeczy , żeby było śmieszniej nawet ten sam ketchup czy majonez kupujemy. Nie ma takiej rzeczy do tej pory w którą nas czymś różni. Powiedzcie mi o co w tym wszystkim , chodzi bo ja już nie wiem co mam myśleć o tym, bo się zastanawiamy razem co to jest ,że tak się dzieje . Jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie ?? Dodam, że znamy się 8 dni tylko i w środę spotkamy się pierwszy raz. Dziękuję za odpowiedzi z góry i pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez wieka (2022-05-01 19:53:11)

Odp: Poznałem Kobiete proszę o pomoc.

Pewnie to jest na zasadzie, lubię jabłka okrągłe... ja też big_smile

A kto przytakuje? Czy wzajemnie?

3

Yamaha87 napisał/a:

Witam wszystkich.  Poznałem pewna kobietę ostatnio rozmawiamy przez tel bardzo dużo i podczas rozmowy zadajemy sobie pytania i w każdej kwesti mamy tak samo , mianowicie chodzi o to , że mamy wspólne zainteresowania , uwielbiamy to samo jedzenie,  te same kwiaty , ten sam film , taka sama muzykę słuchamy,  nawet pisząc w tym samy momencie trafiamy na podobne słowa które wysyłamy do siebie , jest jeszcze wiele wiele takich rzeczy , żeby było śmieszniej nawet ten sam ketchup czy majonez kupujemy. Nie ma takiej rzeczy do tej pory w którą nas czymś różni. Powiedzcie mi o co w tym wszystkim , chodzi bo ja już nie wiem co mam myśleć o tym, bo się zastanawiamy razem co to jest ,że tak się dzieje . Jest na to jakieś racjonalne wytłumaczenie ?? Dodam, że znamy się 8 dni tylko i w środę spotkamy się pierwszy raz. Dziękuję za odpowiedzi z góry i pozdrawiam.

To tylko rozmowa, a napaliłeś się jak szczerbaty na suchary. Sam robisz sobie krzywdę, podkręcając swoje emocje i tworząc "kotwicę" na niej. Nie zdziw się, jak się nagle zakochasz.
Właściwie, to tylko rozmawiacie, a Ty już snujesz plany. Mogę domniemać, że nie masz dużego doświadczenia z kobietami, stąd to "zajaranie się".
I jeszcze jedno z tego wszystkiego wyziewa: strasznie mocno się na nią kwalifikujesz. Przytakujesz na wszystko, jakbyś się bał mieć odmienne zdanie.
Nie znam ani jednej kobiety, która chciałby związać się z przytakiwaczem.

Imperare sibi maximum imperium est

4

a jak daleko mieszkacie od siebie.??kobieta w twoim wieku??

5

wieka napisał/a:

Pewnie to jest na zasadzie, lubię jabłka okrągłe... ja też big_smile

A kto przytakuje? Czy wzajemnie?

mam podobne wrazenie smile

1. nie nakrecaj sie tak przed pierwszym spotkaniem, bo na nim zdarza sie czar prysnac.

2. tak, jets racjonalne wytlumaczenie: poprostu zwracasz uwage na szczegoly, jakie was lacza. to tak jak z ciezarnymi, ktore nagle widza wiele kobiet wciazy, a przed zajsciem nie zauwazaly zadnych.

6 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-05-01 22:29:46)

Siła sugestii jest ogromna. Oboje tego chcecie, więc inaczej być nie może. Po prostu działają inne ośrodki mózgu odpowiedzialne za współpracę i inne odpowiedzialne za euforię, że ta współpraca tak dobrze wychodzi. Doświadczeń na to zjawisko jest w necie mnóstwo.
Np. doświadczenie z duchem. Jedna osoba z grupy znała datę śmierci ducha. Wszyscy mieli przesuwać wspólnie mały talerzyk na tablicy z cyframi i ku ich zdziwieniu i euforii, talerzyk sam przesuwał się po kolejnych cyfrach daty śmierci rok, miesiąc, dzień. Niektórzy niewierzący uwierzyli, że doświadczają obecności ducha.
Wystarczyło zgasić światło, by ponownie wskazać np. dzień urodzenia ducha i klapa, nie dało się. Bo cyfry te wskazywała osoba jedna z nich, a nie duch. Wszyscy ulegli sile sugestii i wszyscy ulegli euforii, że kieruje nimi nadprzyrodzona siła.

I'm a man.

7

Spotkajcie się, raz, drugi i trzeci. Potem tutaj napisz.
smile smile smile

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

8

Tak, to racjonalne wytłumaczenie nazywa się pierwszym zauroczeniem kiedy albo dopatrujecie sie dziwnych zbiegów okolicznści w niczym dziwnym albo kiedy sami nieco naginacie swoje gusta aby to potwierdzić.

9

Yamaha87 napisał/a:

Pewnie po spotkaniu  wszystko się zmieniło i nie ma o czym pisać.

10

Jak się udało spotkanie?

11

madoja napisał/a:

Jak się udało spotkanie?

To stary wątek, myślisz, ze autor jeszcze tu bywa?

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Poznałem Kobiete proszę o pomoc.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021