Pytanie w temacie Intymnym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pytanie w temacie Intymnym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Prawiczek25 (2021-12-23 08:28:39)

Temat: Pytanie w temacie Intymnym

Witam  czy jest  osoba która zgodzi poświęcić mi chwilę na rozmowę chodzi o temat delikatny . Jest to dość krępujące dla mnie dlatego nie chce pisać na ogólnym forum. Dotyczy to intymnych części mojego ciała, chodzi o wygląd oraz rozmiar w pełnym wzwodzie oraz o to jak jest w spoczynku więcej napisze w wiadomości prywatnej. Chciał bym poznać szczera opinie ocenę czy mam się czego wstydzić czy wręcz przeciwnie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie w temacie Intymnym

Hmm penis służy do sikania i dawania przyjemności kobiecie a nie do oglądania. Jak narzędzie dobrze robi robotę i ma dobrego operatorea to nie musi być ładne big_smile

3

Jest sporo artykułów na temat długości i obwodu.Przeciętny facet "nosi się w lewej nogawce więc normalna jest krzywizna w tym kierunku co nie znaczy że każdy . Odnośnie długości to większe problemy szczególnie w późniejszym wieku mają ci z większymi rozmiarami. Czytałem że właściciel jednego z największych podczas erekcji potrafił zemdleć gdy krew odpływała do fallusa.Poza tym gdybyś miał faktycznie problem to są pompki próżniowe do powiększania ale osobiście nie stosowałem więc się nie wypowiadam.Kształty też są różne ale tak na dobrą sprawę to czy kobiecie będzie dobrze bardziej zależy  od gry wstępnej bo tamten organ też się "przystosowuje".

4

Albo to zboczeniec i lubi jak jakaś kobieta patrzy na jego przyrodzenie albo wyjątkowo niezaradna istota w realiach dzisiejszego świata gdzie sexualne tematy tabu coraz bardziej się zacierają.

Wejdź chłopie na jakieś sex kamerki i sobie z ciekawości za darmo popatrz na panów, alternatywnie daj jakieś camwhore kilka złotych i pokaż jej swojego ptaszka na prywatywnej transmisji.
Wersja bardziej soft jak chcesz popatrzeć na golasów to idź do sauny ze strefą bez-tekstylną i tam ukradkiem popatrz na ptaki innych, albo jak będzie już lato to skocz na plaże nudystów.

Jeśli to pomoże wyzbyć się kompleksów to czemu nie...

Obstawiam jednak wersję 1 = zboczek.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Pytanie w temacie Intymnym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021