Samotni z Dolnego Śląska- odezwijcie się. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotni z Dolnego Śląska- odezwijcie się.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Samotni z Dolnego Śląska- odezwijcie się.

Witam wszystkich samotnych z Dolnego Śląska . Jestem wdową na emeryturze.  Mam dorosłe -samodzielne już dzieci. Zapraszam do pogadania o "bele czym", by zabić samotność. Szukam przyjaciół, by mieć z kim pogadać, pojechać na wycieczkę, pójść do kina, teatru, do sklepu,  spotkać się  na działce. Komu- tak jak mnie doskwiera samotność i chce pogadać?. Może zorganizujemy sobie kiedyś jakieś spotkanie na Dolnym Śląsku?

"Życie to walka o wszystko i o nic,
a jednak warto żyć?"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotni z Dolnego Śląska- odezwijcie się.

Witam jako pierwsza-co prawda nie samotna ale z dolnego śląska. Chętnie pogadam o "bele czym".

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

ja tez z dolnego śląska- witaj Marz....ja tam chętna jestem by się poznać, porozmawiać, czy spotkać się ot tak:)...pozdrawiam ciepło...

William Shakespeare

Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.

4

O a któż to brązowa widzisz a nawet nie wiedziałam że ty z DolnegoŚ.

Pod moim sercem twoje serduszko pukało. Teraz twoje rączki otulają mój świat,a dłonie me koją twój cichutki płacz.
                                                                   ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

a widzisz Gorka ...jam z dolnego....może kiedyś kawka we Wrocku:)....pozdrówka cieplutkie:)

William Shakespeare

6

Pewno że się skuszę.

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

super!!!

William Shakespeare

8

Witam Was kobitki- właśnie wróciłam z wczasów ze Świnoujścia. Było OK, chociaż deszczowo - a w domu nie wiem za co się najpierw zabrać -rządził tu mój syn- student. Chętnie z  Wami pogadam.

"Życie to walka o wszystko i o nic,
a jednak warto żyć?"

9

Ja też samotna, też z dolnego śląska, dzieci nie mam, ba! sama jestem studentką... Ale jednak kobietą, więc bardziej rozumiem Marz55 niż jej syna studenta;)

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

10 Ostatnio edytowany przez GORKA (2010-06-01 09:25:33)

Witam! MARZ pozazdrość urlopiku. A z kim tam byłaś?

Witaj dru. Co studiujesz?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

11

A single tez moga pisac? Wroclaw jest piekny bo ma piekne kobiety!

GG 25669996 na razie nieaktywne! ZYCIE JEST PIEKNE GDY ZYC SIE UMIE GDY JEDNO SERCE DRUGIE ZROZUMIE!NAJPIEKNIEJSI SA KOCHANKOWIE W NOWYM JORKU PARYŻU KRAKOWIE KTO TRACI ŻYCIE DLA PRZYJACIÓŁ ZACHOWA JE...  KOCHAMY OLINKE NASZA NACZELNA!

12

witam, tu dolnoslązaczka, nie sama,ale czasem samotna, chętnie pogadam,popisze, pozdrawiam serdecznie

13

Tomek05 napisał/a:

A single tez moga pisac? Wroclaw jest piekny bo ma piekne kobiety!

Zapraszam,nie tylko singli i nie tylko z Wrocka!!!

Joanna50+ napisał/a:

witam, tu dolnoslązaczka, nie sama,ale czasem samotna, chętnie pogadam,popisze, pozdrawiam serdecznie

Witaj joanno !
To chyba przypadłość każdego z nas. Czasami właśnie czujemy się samotnymi mimo że sami nie jesteśmy. Ale z drugiej strony ma to też swoje plusy-warto nieraz pobyć tak po prostu sam na sam ze sobą.

Wznawiam temat!!!!
Co prawda założyła go MARZ ale może tym razem ten temat spotka się z większym zainteresowaniem.

Dolny Śląsk-------------jest ktoś?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

14

witam jestem z dolnego śląska  czasami też bywam samotna chętnie też popiszę pozdrowionka

15

I ja dołańczam się to tego grona jestem z dolnego śląska- a dokładniej okolice Świeradowa zdrój

pora na zmiany...
Piotrus ur 14.09.2013 Moj skarb

16

angeli43ka napisał/a:

witam jestem z dolnego śląska  czasami też bywam samotna chętnie też popiszę pozdrowionka

Hej, a z jakiego miasta?

ALEKSANDRA 20.10.2014
                                                                   FRANCISZEK 26.04.2016

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Samotni z Dolnego Śląska- odezwijcie się.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018