Miłość od pierwszego wejrzenia? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość od pierwszego wejrzenia?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Hejka , pisze tutaj w takiej pewnej sprawie . Poznałam pewnego Pana, przez Internet. Pisze się całkiem fajnie , miło, śmiesznie itp itd . Codzienny kontakt od rana do wieczora na messengerze i takie tam. Po tygodniu pisania on zaproponował spotkanie, że długi weekend i wogole. Ja też jestem tego zdania że zamiast pisać w nieskończoność lepiej się spotkać i pogadać w 4 oczy. Ok, umówiliśmy się na kawę szybką i zobaczymy co będzie.  Stres był, i to nie mały.  Ale co pogadaliśmy, posmialismy się wypiliśmy kawę i rozeszlismy się każdy w swoją stronę.  No i on po tym spotkaniu że super , że ja taka ładna że to i tamto siamto. Ja też że fajnie się  gadalo i wogole jest ok . I on mi wypala na wieczór że on sie zakochał. Że chce ze mną rodzinę założyć, że spotkał ta jedyna. Dacie wiarę? Po jednym spotkaniu , po tygodniu pisania on twierdzi że sie zakochał.  Facet 37 l Ja 29 , nie jestem jakaś piękna czy nie mam figury osy,  on tym bardziej nie A wręcz przeciwnie , z brzuszkiem piwnym hehe. nawija mi makaron na uszy co nie ? Nie powiem , fajnie się gada no ale to jest teraz 3 tydzień znajomości i nie za szybko na takie wyznania, gdzie widzieliśmy się raz przez godzinę i tylko piszemy,  bo praca wiadomo w tygodniu .
W sobotę mamy się spotkać i tak nie wiem, taka zagwozdke mam.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Miłość od pierwszego wejrzenia?

Nie jestem ekspertem. Ale cos czuje że gościu chce jak najszybciej pochedorzyc, za wiele nie ma doswiadczenia wiec wybral taka taktyke...jesli lubisz szybko wiedziec na czym stoi to "why not". Skoro sie dobrze gada to moze i w tej dyscyplinie osiagniecie jaki ciekawy wynik. U facetow przed 40 czesto pojawia sie chec sprawdzenia w boju. Brzuszek raczej nie wrozy wiekrzej palety z kamasutry ....najlepiej popytaj kolezanek zaprawionych w boju.

3

3 tygodnie znajomości to mało, ale kto wie? Może warto sprawdzić co z tego będzie, zaryzykować jeszcze trochę czasu? Może to faktycznie miłość życia?
Mój mąż po ślubie też mi powiedział że od początku wiedział że chce się ze mną ożenić, różnica taka że o tym nie mowił na głos.  A tutaj masz grę w otwarte karty więc graj i obserwuj. 
Nie znasz chwilowo jego doświadczeń życiowych, może nie trafił w swoim życiu na kobietę taką jak Ty.

4

Myślę  jak Edek.
Spotkaj się, gadaj sporo o ślubie i dzieciach i zobacz czy nie ucieknie. Powiedz że następna randka u rodziców w domu.
Zakochanego to nie odstraszy. A przecież zakochany wink

jedni lubią zagadki kryminalne- a ja psychologiczne smile

większym nieszczęściem nie umieć kochać, niż nie być kochanym... smile

5

zakochanazagubiona napisał/a:

...  on po tym spotkaniu że super , że ja taka ładna że to i tamto siamto. Ja też że fajnie się  gadalo i wogole jest ok . I on mi wypala na wieczór że on sie zakochał. Że chce ze mną rodzinę założyć, że spotkał ta jedyna.

Są 2 opcje:

1. Pewnie można w ten sposób oszukiwać kobietę nawijając jej makaron na uszy... Był taki pan, co poderwał w ten sposób 30 kobiet, a nawet zrobił dziecko przyjaciółce swojej żony (google: "Towarzyszyła przyjaciółce podczas porodu. Po tym jak zobaczyła dziecko, zażądała od męża rozwodu ")

2. Wierzę jednak w jego szczerość... czyli po prostu go zauroczyłaś... Tylko on sobie nie zdaje sprawy co mówi, czyli jest dość niedojrzały...

Nie powiem , fajnie się gada no ale to jest teraz 3 tydzień znajomości ... W sobotę mamy się spotkać i tak nie wiem, taka zagwozdke mam.

Co robić? Odpowiedź jest zadziwiająco prosta:    "rób co chcesz".

Odpowiedź nie znaczy "obojętne co zrobisz będzie dobrze".
Odpowiedź znaczy, abyś robiła rzeczy, które TY chcesz.

Chcesz się z nim spotykać? To się spotykaj...
Chcesz seksu? To idź na seks...
NIe chcesz seksu? To nie idź na seks...
Chcesz pisać bardziej niż się spotykać? To pisz...

Najważniejsze to odkryć, czego TY chcesz. Co byś robiła, gdybyś nie była manipulowana takimi wyznaniami jak wyżej, albo spychana na niewłasciwą drogę.
W seksie zadbaj o to, aby Tobie było dobrze.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

6

Omg big_smile. Mam nadzieję autorko, że masz świadomość, że to ruch**cz i nie dasz sie wkręcić w te bajki.

7 Ostatnio edytowany przez zakochanazagubiona (2021-11-19 17:47:42)

Haha no przeszło mi to przez myśl

Haha no przeszło mi to przez myśl

ale jak z nim tak pisze to wali mi prosto z mostu też, też mu napisałam że jak interesuje go tylko moja dupa to nara A on że Niee no co Ty,  że go Tak zauroczylam no i takie tam. Ja mam dystans, i czasami myślę czy nie za ostro hehe.

10

zakochanazagubiona napisał/a:

ale jak z nim tak pisze to wali mi prosto z mostu też, też mu napisałam że jak interesuje go tylko moja dupa to nara A on że Niee no co Ty,  że go Tak zauroczylam no i takie tam. Ja mam dystans, i czasami myślę czy nie za ostro hehe.

Jakoś się nie zraził. No ciekawe co z tego wyjdzie.

11

Ela210 napisał/a:

Myślę  jak Edek.
Spotkaj się, gadaj sporo o ślubie i dzieciach i zobacz czy nie ucieknie. Powiedz że następna randka u rodziców w domu.

hahahaha dobra jesteś !

Dziel to co on mówi przez dziesięć a rób i myśl swoje. Nieważne czy chce ślubu już teraz czy za dwa tygodnie, Ty masz prawo do własnego tempa i nie daj się ponieść wyobraźni, że wszystko co słyszysz jest prawdą. Tak mi się skojarzyło - ciekawa jestem jak działają matrymonialni oszuści heh.
Trudno jednoznacznie powiedzieć z kim masz do czynienia. Trzeba poznać nie tylko jego ale i jego środowisko, znajomych, rodzinę i dopiero potem snuć plany o wspólnej przyszłości. A jak masz ochotę na igraszki to nie sugeruj się jego obietnicami tylko czerp z życia co Ci się podoba.

12

Ela210 napisał/a:

Myślę  jak Edek.

Nie doczytałam wczesniej. Ela jak zawsze genialna porada. Jeszcze na zakupy bym go wzięła i jak masz jakieś remonty w domu, to bym go zatrudniła opisując gdzie dacie łóżeczko i inne akcesoria. Jeszcze zapytałabym ile zarabia, bo chcesz się upewnić, że bedzie was stać na godne życie. OOOOOO jeszcze pomysł wziełabym go do koscioła by sprawdzic terminy i zasady ślubów. I zapowiedziałabym, że seks po ślubie. Jak przejdzie takie testy to może faktycznie być szczery. Może to by w sumie było najgorsze jakby był naprawdę w tym szczery big_smile

13 Ostatnio edytowany przez zakochanazagubiona (2021-11-20 15:12:58)

Ajko napisał/a:
Ela210 napisał/a:

Myślę  jak Edek.

Nie doczytałam wczesniej. Ela jak zawsze genialna porada. Jeszcze na zakupy bym go wzięła i jak masz jakieś remonty w domu, to bym go zatrudniła opisując gdzie dacie łóżeczko i inne akcesoria. Jeszcze zapytałabym ile zarabia, bo chcesz się upewnić, że bedzie was stać na godne życie. OOOOOO jeszcze pomysł wziełabym go do koscioła by sprawdzic terminy i zasady ślubów. I zapowiedziałabym, że seks po ślubie. Jak przejdzie takie testy to może faktycznie być szczery. Może to by w sumie było najgorsze jakby był naprawdę w tym szczery big_smile

Hahaha no dziękuję za rady big_smile

Wiecie co Wam powiem.... No spotkałam się z nim , fajnie się gadalo, właśnie tak jakbyśmy sie znali kupę lat . Tak był poruszany temat rodziny i wogole I on że chciałby już takiej stabilizacji, tak szczerze to mówił... ajjj... No fajnie bylo , zobaczymy jak to się potoczy wszystko :-)

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłość od pierwszego wejrzenia?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021