Starsza od mnie i nie wie czego chce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Starsza od mnie i nie wie czego chce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Witam was wszystkich, na wstępie chciałbym was poprosić o radę! Już nie daję rady..

Ja mam 23 a ona 25

Poznaliśmy się w sylwestra z 2020/21 roku przez znajomych wspólnych.
Od stycznia kontakt stał się lepszy, spotkania, nocne jazdy autem, spanie u siebie i sprawy łóżkowe.
Iż nigdy nie byłem w związku, nie miałem nic poważniejszego.
W marcu wyznałem jej co czuje, powiedziała że to jest słodkie itp, ale potrzebuje jednak czasu, stwierdziłem No dobrze, zaczekać zawsze warto.

Na Wielkanoc wzięła świeżo poznanego gdzieś na wielkanocnej imprezie faceta, rok starszy od mnie a na noc wzięła go do siebie i doszło do seksu. Ukrywała to, 2tyg. Dopiero się przyznała bo nasza wspólna znajoma mi powiedziała żebym sprawdził jej telefon..

Gdzie nie pójdziemy każdy, nawet rodzina z jej i mojej strony twierdzą że jesteśmy razem, a ona cały czas mówi że ja to przyjaciel.

W czerwcu umówiła się na randkę gościem którego rzekomo dawno temu poznała na jakieś imprezie, a do mnie pisała że ma bardzo ważna rzecz do ogarnięcia w niedziele.

Przez pare dni traktowała mnie jak powietrze zanim umówiła się na randkę jak wyżej napisane.

Spotkali się dwa razy, coś jej chyba nie spasowało, następnego dnia zadzwoniła do mnie czy wyskoczymy wspólnie na imprezę, zgodziłem się, na imprezie później nocy pocałowała mnie i poszliśmy do mnie… i od tamtego czasu jak ona stwierdziła to się zakochuje we mnie, tak mi powiedziała patrząc mi w oczy…

Że ma 80% uczuć na tak, 20% nie..

Do mamy napisała w kwietniu że podobam się jej z charakteru i jestem zadbany ale z wyglądu już nie.

W poprzedni weekend, sobota około 23 zapytałem się jej czy mam wpaść? Odpowiedziała: nie chyba, raczej nie

Następnie napisała że idzie spać a poszła na imprezę do 8 rana… i tez się dowiedziałem od kogoś innego

W sylwestra chce mi powiedzieć jak sytuacja wygląda z uczuciami u niej wobec mnie… trochę śmieszne prawda? Czy tak po prostu miłość działa? Bo ja pojęcia nie mam…

Powiedziałem do niej pare razy Kocham cię, a ona: wiem

Jak chce poruszyć temat uczuć to z jej strony tak to wyglada:

- Już ci mówiłam jak to wyglada że potrzebuje czasu nawet i pare lat.

- ojej radziu, nie mam ochoty o tym pisać lub rozmawiać, przecież wiesz jak jest

Potrafimy spać u siebie, tydzień, dwa czasami i miesiąc

Śpimy razem, jemy, wspólne kąpiele

A w ogóle nie okazuje uczuć, jest zimna…

Nie potrafi nawet z siebie sie przytulić, zimna ryba z niej

A ja jestem tak bardzo zakochany w niej że nie widzę świata poza nią

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Jesteś kolem zapasowym, żeby się nie nudzić, dopóki nie znajdzie kogoś, z kim faktycznie będzie chciala być. Odpuść, bo za frajera robisz.

3

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Po pierwsze nie rozumiem tego podkreślania tak małych różnic wieku jak 1, 2,3 lata jakby to było 10, 20, 30 lat, przecież to żadna różnica. Co to ma do rzeczy w czymkolwiek?
Wracając do sedna problemu, masz mega lawirantkę i kłamczuchę Są opcje następujące, albo będziesz sobie korzystał jak jest chętna na seks. Stworzycie sobie otwartą relację. Będziesz miał gdzieś jej kłamstwa, bo jakieś tam korzyści z tej znajomości też są. Następna opcja to jeśli szukasz czegoś na poważnie, to nie pod tym adresem. Z tą osobą wartościowego związku nie stworzysz. Trzeba będzie się przestać oszukiwać i się odkochać.

4

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Próbuje, naprawdę… ale jestem naiwny..

Nie raz próbowałem kontakt urwać, to potrafiła pisać SMS że zabije się, coś zażyła.. lub jej mam potrafiła do mnie zadzwonić i mnie prosić żebym daj jej czasu, żebym zrozumiał że ona potrzebuje czasu

5 Ostatnio edytowany przez Radzio23 (2021-10-01 11:38:43)

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Pisze z nią na temat tego zajścia na Wielkanocy

6 Ostatnio edytowany przez Radzio23 (2021-10-01 11:39:08)

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Jej wiadomość:


Było
Co było stało się co się stało ! Niestety nie wrócę tego i nie postąpię inaczej ! Przyznałam się z czego bardzo się cieszę ! I nie mam zamiaru latać z kwiatka na kwiatek ponieważ i ja sama mam uczucia i chce stworzyć rodzine o jakiej ja mogłam tylko i wyłącznie pomarzyć ! nie jest mi z tym dobrze wiem ! Ale nie cofnę. Jeżeli ty nie pozwolisz mi na to bym cokolwiek robiła w dobra stronę byś znów mogl mi zaufać! Nie robisz tego nie pomagasz mi !! Nie widziałeś na własne oczy to przestaw się i wrzuć na luz ! Proszę o to. Jeżeli tego nie chcesz mów od razu i wyjdź z mojego życia bo mnie to boli! Powtarzam stało się i tego nie odwrócę już rozumiesz !? Teraz jest teraz jesteś ty i ja ! Dla mnie nie liczy się nikt inny!

7 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-10-01 12:12:22)

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
Radzio23 napisał/a:

Witam was wszystkich, na wstępie chciałbym was poprosić o radę! Już nie daję rady..

Ja mam 23 a ona 25

Poznaliśmy się w sylwestra z 2020/21 roku przez znajomych wspólnych.
Od stycznia kontakt stał się lepszy, spotkania, nocne jazdy autem, spanie u siebie i sprawy łóżkowe.
Iż nigdy nie byłem w związku, nie miałem nic poważniejszego.
W marcu wyznałem jej co czuje, powiedziała że to jest słodkie itp, ale potrzebuje jednak czasu, stwierdziłem No dobrze, zaczekać zawsze warto.

Na Wielkanoc wzięła świeżo poznanego gdzieś na wielkanocnej imprezie faceta, rok starszy od mnie a na noc wzięła go do siebie i doszło do seksu. Ukrywała to, 2tyg. Dopiero się przyznała bo nasza wspólna znajoma mi powiedziała żebym sprawdził jej telefon..

Gdzie nie pójdziemy każdy, nawet rodzina z jej i mojej strony twierdzą że jesteśmy razem, a ona cały czas mówi że ja to przyjaciel.

W czerwcu umówiła się na randkę gościem którego rzekomo dawno temu poznała na jakieś imprezie, a do mnie pisała że ma bardzo ważna rzecz do ogarnięcia w niedziele.

Przez pare dni traktowała mnie jak powietrze zanim umówiła się na randkę jak wyżej napisane.

Spotkali się dwa razy, coś jej chyba nie spasowało, następnego dnia zadzwoniła do mnie czy wyskoczymy wspólnie na imprezę, zgodziłem się, na imprezie później nocy pocałowała mnie i poszliśmy do mnie… i od tamtego czasu jak ona stwierdziła to się zakochuje we mnie, tak mi powiedziała patrząc mi w oczy…

Że ma 80% uczuć na tak, 20% nie..

Do mamy napisała w kwietniu że podobam się jej z charakteru i jestem zadbany ale z wyglądu już nie.

W poprzedni weekend, sobota około 23 zapytałem się jej czy mam wpaść? Odpowiedziała: nie chyba, raczej nie

Następnie napisała że idzie spać a poszła na imprezę do 8 rana… i tez się dowiedziałem od kogoś innego

W sylwestra chce mi powiedzieć jak sytuacja wygląda z uczuciami u niej wobec mnie… trochę śmieszne prawda? Czy tak po prostu miłość działa? Bo ja pojęcia nie mam…

Powiedziałem do niej pare razy Kocham cię, a ona: wiem

Jak chce poruszyć temat uczuć to z jej strony tak to wyglada:

- Już ci mówiłam jak to wyglada że potrzebuje czasu nawet i pare lat.

- ojej radziu, nie mam ochoty o tym pisać lub rozmawiać, przecież wiesz jak jest

Potrafimy spać u siebie, tydzień, dwa czasami i miesiąc

Śpimy razem, jemy, wspólne kąpiele

A w ogóle nie okazuje uczuć, jest zimna…

Nie potrafi nawet z siebie sie przytulić, zimna ryba z niej

A ja jestem tak bardzo zakochany w niej że nie widzę świata poza nią

Oj Radziu wasze podejście do związku różni się zasadniczo i to dość skrajnie i bardzo Ty chciałbyś związku stałego i trwałego dziewczyna z tego co mówi i robi raczej inaczej podchodzi do waszej znajomości i relacji ,nie wiadomo czy to się zmieni ,ponieważ taki układ dla niej może wydawać się wygodny i bez deklaracji zobowiązań na przyszłość,ona z innymi facetami lubi sypiać i sypia/sypiała, to dla niej jej osobista sprawa może przeszłość może nie i możliwe że chce zachować taki fragment przestrzeni do którego nie masz dostępu,możliwe że kłamie ,przemilcza i ukrywa to co robi z innymi facetami ,oszukuje Ciebie ,ponieważ znajomość z Tobą coś jej tam daje ,bawi się ,korzysta być może podoba jej się Twój zachwyt i zakochanie ,ale chyba męczy ją to Twoje wymuszanie na niej mówienia o uczuciach,kochaniu,miłości ,których w niej nie ma ,nie da rady wygadać takich uczuć na kimś,albo akceptujesz ją z taką jak teraz postawą ,albo nie ,a nie musisz się godzić na takie traktowanie
typu pół związek ,niby FwB ,tymczasowe niepewne itp z tym że również nie zmusisz dziewczyny do zmiany zasad i układy,jeżeli sama dobrowolnie się nie zgodzi i nie zrezygnuje ze swobody seksualnej ,którą zachowała dla siebie i nie ma ochoty na wyłączność tylko dla Ciebie to ani dobre ani złe zależy jak się umówicie i na jakich zasadach ,ale zgodnie wspólnie razem na takich samych,jednak wasze wizje związku się rozmijają na ten czas.
Będzie to dla Ciebie prawdopodobnie źródłem frustracji ,konfliktów ,a jak zaczniesz naciskać na dziewczyną o tę wyłączność to się rozstaniecie,i albo wylądujesz na własne życzenie jak tak zwany oczekujący satelita na dalszej  orbicie ,koło zapasowe ,czasoumilacz w przerwach kiedy żaden inny gość nie interesuje się dziewczyną ani jej nie interesuje,albo dostaniesz definitywnego bana na całej linii.
Teraz i tak robi co chce więc nie zmienia niczego i nie deklaruje ,chce zachować z sobie znanych względów to co jest nie licząc się z Tobą podobnie Ty nie liczysz się w pewnym sensie z jej postawą nie istotne czy słuszną czy niesłuszną fakty są takie że niby nie jesteście według niej w związku to Ciebie nie zdradza bo nic nie obiecywała,natomiast dowiadujesz się od innych że sypia z innymi na co nie masz jak mniemam zgody ,to się raczej wykluczają takie wasze podejścia ,jeżeli ktoś nie ustąpi dobrowolnie bez żalu za poświęcenie i bez oczekiwania wdzięczności za to.Ty pewnie teraz zabiegasz starasz się i tak dalej więc do czasu to fajne dla dziewczyny ,ale kiedyś się znudzi tym i Twoim suszeniem głowy o miłość i słowa ,gesty,być może taka ma osobowość albo subtelne zaburzenie w sferze wyrażania uczuć tak zwanych wyższych i głębszych,albo nie traktuje związku z tobą tak jak Ty i zachowuje w ten sposób dystans to też rodzaj zabawy w ciepło zimno i niby dawania nadziei na przyszłość,ewentualnie dziewczyna nie dojrzała do związku,nie dorosła jeszcze do bycia na takich zasadach w relacji,a to Twój pierwszy poważny afekt dlatego tak być może zaangażowałeś się i odleciałeś.
Nie widzieć świata poza nią to jest kompletnie bez sensu ,zacznij coś robić dla siebie nie wieszaj się na dziewczynie bo to męczące i dla niej i na dłuższą metę dla Ciebie.
Moim zdaniem dostaniesz i tak kopa od niej prędzej czy później i to nie Twoja wina.

Edit :W trakcie pisania - przybyło nieco Twoich postów i informacji o dziewczynie z wiadomości pisanych do Cienie.
Krótko bez tym razem elaboratu ode mnie - wiej ile sił w nogach,groźby samobójstwem ( nie wiadomo na ile poważne) i szantaż,próba wpędzania Ciebie w poczucie winy za rzekome zadawanie bólu i cierpienia to słabe ze strony dziewczyny ,jeżeli jej się nie podoba wspominanie incydentów i z jej punktu widzenia osaczasz ją zabierasz przestrzeń,wypominasz "błędy",jej potencjalna nielojalność ,niewierność wstecznie ( którą ona być może inaczej traktuje podobnie jak szacunek do drugiej osoby ) ,dusi się nie chce składać deklaracji po Twojej myśli to może sama odejść ,nie ma przymusu na przemoc nawet jeżeli Twoje zachowanie wobec niej jest trochę zaborcze albo takim się wydaje.
Spore ma też dziewczyna jak czytam problemy w komunikacji takiej szczerej,zdaje się że manipuluje wiedząc o Twoim zaangażowaniu ponad miarę i zdrowy rozsądek ,nie dostroicie się na tym etapie,będzie bolało, ale taka " pierwsza miłość"
bywa jak choroby dziecięce ,cierpi się z tym że mijają przechodzą uodparnia się człowiek i dorasta.

8

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Ech, ta laska jakaś niezrównowazona jest. Na takie teksty to bym wiala jak daleko mnie nogi poniosą.

9 Ostatnio edytowany przez Mira Żmijewska (2021-10-01 12:37:37)

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
Radzio23 napisał/a:

tak mi powiedziała patrząc mi w oczy…

No, to w takim razie nie mogła zmyślać, albo gadać, co jej ślina na język akurat przyniesie.

Radzio23 napisał/a:

a ona cały czas mówi że ja to przyjaciel

No bo wiesz, przyjaciół można mieć wielu równocześnie.

Radzio23 napisał/a:

Czy tak po prostu miłość działa?

Na pewno nie działają tak zdrowe związki. Są takie osoby, które mają notes (czy smartfon, czy co tam się teraz używa) pełen kontaktów w większości do osób płci przeciwnej i zawsze mają z czego wybierać. A jak ktoś niedoświadczony nadzieje się na taką agentkę czy agenta, to może z początku wierzyć, że nie wiadomo jakie bóstwo za nogi złapał.

Radzio23 napisał/a:

Już ci mówiłam jak to wyglada że potrzebuje czasu nawet i pare lat.

Zapomnij, uciekaj. Teraz trochę to odchorujesz, za kilka miesięcy czy lat możesz być już ostro poharatany a chleba z tego i tak nie będzie.

Teraz jest teraz jesteś ty i ja ! Dla mnie nie liczy się nikt inny!

Teraz to bardzo krótko.

10

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Napisałem żebyśmy sobie dali spokój z tym wszystkim bo i tak jej nie ufam po tej akcji na Wielkanocy. Jedynie co odpisała to: rób co chcesz, jak pan sobie życzy

11

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Napisała: szybko podjęta decyzja, podziwiam

Wszystkiego najlepszego w życiu

Miłego dnia

Czyli gdyby faktycznie miała uczucia te prawdziwe… to by raczej tak tego nie zostawiła tzn. Na luzie odebrała

12 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-10-01 12:56:29)

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Po pierwszym poście bym ci powiedziała żebyś ją odpuścił. Ona szuka kogoś innego, ale fajnie mieć kogoś, komu zawsze zależy, kto zabiega, potwierdzi jej wartość. Dzięki temu, że jesteś miło spędzi czas, zadbasz o jej nastrój, nie będzie sama.

Radzio23 napisał/a:

Próbuje, naprawdę… ale jestem naiwny..

Nie raz próbowałem kontakt urwać, to potrafiła pisać SMS że zabije się, coś zażyła.. lub jej mam potrafiła do mnie zadzwonić i mnie prosić żebym daj jej czasu, żebym zrozumiał że ona potrzebuje czasu

Po tym widać, że sprawa z nią jest poważniejsza, raczej ma jakieś zaburzenia, manipuluje. Z tą dziewczyną to będą jazdy, to jest pewne.
Zastanawiałeś się co Cię do niej tak ciągnie?

Możliwe, że dziewczyna ma zaburzenia typu borderline.

13

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
Radzio23 napisał/a:

Napisała: szybko podjęta decyzja, podziwiam

Wszystkiego najlepszego w życiu

Miłego dnia

Czyli gdyby faktycznie miała uczucia te prawdziwe… to by raczej tak tego nie zostawiła tzn. Na luzie odebrała

Czyli te groźby samobójcze to zabawa ,źle się dziewczę bawi na ostrych diapazonach ,raz tragedia a raz luzik - nie żałuj i żyj dalej zajmij się sobą dla siebie odchoruj to i nie wracaj za chiny ludowe ,nie pierwszy piszesz tego typu wątek wszystko przewidywalne do bólu,jeszcze prawdopodobnie będziesz sprawdzany przez nią i nagabywany ,ale niekoniecznie różnie jest.

14

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Daj sobie z nią spokój, zablokuj ją na portalach społecznościowych, zablokuj numer niech nie może do Ciebie pisać.
Widocznie teraz nie ma nikogo na oku, więc chce Cię zatrzymać, ale z jej strony to nie jest miłość.
Specjalnie teraz do Ciebie w taki sposób pisze, bo wie że to na Ciebie działa i przybiegniesz do niej na zawołanie.
Szanuj się chłopaku, zasługujesz na kogoś, kto odwzajemni Twoje uczucia!

15

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
aniuu1 napisał/a:

Po pierwszym poście bym ci powiedziała żebyś ją odpuścił. Ona szuka kogoś innego, ale fajnie mieć kogoś, komu zawsze zależy, kto zabiega.

Radzio23 napisał/a:

Próbuje, naprawdę… ale jestem naiwny..

Nie raz próbowałem kontakt urwać, to potrafiła pisać SMS że zabije się, coś zażyła.. lub jej mam potrafiła do mnie zadzwonić i mnie prosić żebym daj jej czasu, żebym zrozumiał że ona potrzebuje czasu

Po tym widać, że sprawa z nią jest poważniejsza, raczej ma jakieś zaburzenia, manipuluje. Z tą dziewczyną to będą jazdy, to jest pewne.
Zastanawiałeś się co Cię do niej tak ciągnie?


Uwierz mi, z ręką na sercu nie potrafię tego opisać.. ale jak ją widzę to świat jest inny ślą mnie, jej uśmiech, głos, to ze ona jest sprawia że jestem szczęśliwy… ale od teraz się to zmieniło bo napisałem że to po prostu sensu nie ma dalej brnąc w to

16

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
Rising_Sun napisał/a:

Daj sobie z nią spokój, zablokuj ją na portalach społecznościowych, zablokuj numer niech nie może do Ciebie pisać.
Widocznie teraz nie ma nikogo na oku, więc chce Cię zatrzymać, ale z jej strony to nie jest miłość.
Specjalnie teraz do Ciebie w taki sposób pisze, bo wie że to na Ciebie działa i przybiegniesz do niej na zawołanie.
Szanuj się chłopaku, zasługujesz na kogoś, kto odwzajemni Twoje uczucia!


Otóż to, ona wie że to na mnie działa… jednego dnia jej siostra mi powiedziała że jak mieliśmy kłótnie, byliśmy na swoich mieszkaniach to powiedziała do swojej siostry : jak zadzwonię do niego to i tak przyleci

17

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Ona jest dla Ciebie jak narkotyk, ale narkotyki mają to do siebie że są szkodliwe wink
Jak zrobi kolejny raz akcję pt zabijam się to wezwij do jej domu policję, pewnie odechce jej się takich zabaw.

18

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
paslawek napisał/a:
Radzio23 napisał/a:

Napisała: szybko podjęta decyzja, podziwiam

Wszystkiego najlepszego w życiu

Miłego dnia

Czyli gdyby faktycznie miała uczucia te prawdziwe… to by raczej tak tego nie zostawiła tzn. Na luzie odebrała

Czyli te groźby samobójcze to zabawa ,źle się dziewczę bawi na ostrych diapazonach ,raz tragedia a raz luzik - nie żałuj i żyj dalej zajmij się sobą dla siebie odchoruj to i nie wracaj za chiny ludowe ,nie pierwszy piszesz tego typu wątek wszystko przewidywalne do bólu,jeszcze prawdopodobnie będziesz sprawdzany przez nią i nagabywany ,ale niekoniecznie różnie jest.


Nie będę wracał… wydarzyło się tyle akcji że gdybym napisał to byście stwierdzili że mną również coś nie tak…

19

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Dziewczyna manipuluje Tobą i nawet nie szanuje. Jeśli w tym zostaniesz, to będziesz coraz bardziej obarczany poczuciem winy i będziesz jej sługą.
Wycofaj się z tego (najlepiej bez scen, na spokojnie) i nie ulegaj jak nagle zmieni zdanie (bo bez wątpienia będzie jej brakowało tego co dostaje teraz). To moje rady. Odetnij ją, uczucie minie.

Tak jak dodałam wyżej możliwe, że ma BPD. Bardzo te zachowania mi to zaburzenie przypominają. Powinna się leczyć ale to ona sama musi to zrozumieć i chcieć. To nie takie proste.

20 Ostatnio edytowany przez paslawek (2021-10-01 13:16:33)

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
Radzio23 napisał/a:
paslawek napisał/a:
Radzio23 napisał/a:

Napisała: szybko podjęta decyzja, podziwiam

Wszystkiego najlepszego w życiu

Miłego dnia

Czyli gdyby faktycznie miała uczucia te prawdziwe… to by raczej tak tego nie zostawiła tzn. Na luzie odebrała

Czyli te groźby samobójcze to zabawa ,źle się dziewczę bawi na ostrych diapazonach ,raz tragedia a raz luzik - nie żałuj i żyj dalej zajmij się sobą dla siebie odchoruj to i nie wracaj za chiny ludowe ,nie pierwszy piszesz tego typu wątek wszystko przewidywalne do bólu,jeszcze prawdopodobnie będziesz sprawdzany przez nią i nagabywany ,ale niekoniecznie różnie jest.


Nie będę wracał… wydarzyło się tyle akcji że gdybym napisał to byście stwierdzili że mną również coś nie tak…

Z pewnością tak bym akurat ja nie napisał ,ale to insza inszość stary już jestem i niejedno widziałem sam też mam co nieco za sobą w życiu i przeszłości ,nie jesteś w takiej sytuacji pierwszy i jedyny choć dla Ciebie to wyjątkowe i szczególne doświadczenie jest .
Nie pozwalaj na sobą nikomu roztaczać władzy i nie daj panować nad sobą nadając osobom nadzwyczajne uprawnienia na oddziaływanie na Ciebie i znaczenie tego ,pod wpływem emocji,to trudna sztuka ,ale do nauczenia się ,zadbaj o samoocenę i niezależne poczucie swojej wartości wtedy spotkasz kogoś podobnego i przyciągniecie się w zdrowy naturalny sposób mimo że doskonałych i idealnych ludzi nie ma nie istnieją w przyrodzie tacy.to mogą się kochać tworzyć miłość .
Zabawy w niebo piekło zimno ciepło i przyciąganie odpychanie to nie miłość to próba uzależnienia kogoś od siebie stymulowaniem za pomocą czegoś jak ból i przyjemność na przemian w kontraście i skrajnych emocjach to objaw dysfunkcji i niewłaściwego wychowania uwarunkowania na ogół jest w domu rodzinnym jest to rodzaj też przemocy psychicznej,charakterystyczny dla tak zwanych toksycznych związków..

21

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
aniuu1 napisał/a:

Dziewczyna manipuluje Tobą i nawet nie szanuje. Jeśli w tym zostaniesz, to będziesz coraz bardziej obarczany poczuciem winy i będziesz jej sługą.
Wycofaj się z tego (najlepiej bez scen, na spokojnie) i nie ulegaj jak nagle zmieni zdanie (bo bez wątpienia będzie jej brakowało tego co dostaje teraz). To moje rady. Odetnij ją, uczucie minie.

Tak jak dodałam wyżej możliwe, że ma BPD. Bardzo te zachowania mi to zaburzenie przypominają. Powinna się leczyć ale to ona sama musi to zrozumieć i chcieć. To nie takie proste.


Tez mi się wydaje że coś z nie tak… ma zmienne humorki, i to takie że w przeciągu 5min inna jest, napisałem grzecznie żebyśmy dali sobie obaj z tym spokój, jakoś nie ruszyło ją zbytnio

22

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
paslawek napisał/a:
Radzio23 napisał/a:
paslawek napisał/a:

Czyli te groźby samobójcze to zabawa ,źle się dziewczę bawi na ostrych diapazonach ,raz tragedia a raz luzik - nie żałuj i żyj dalej zajmij się sobą dla siebie odchoruj to i nie wracaj za chiny ludowe ,nie pierwszy piszesz tego typu wątek wszystko przewidywalne do bólu,jeszcze prawdopodobnie będziesz sprawdzany przez nią i nagabywany ,ale niekoniecznie różnie jest.


Nie będę wracał… wydarzyło się tyle akcji że gdybym napisał to byście stwierdzili że mną również coś nie tak…

Z pewnością tak bym akurat ja nie napisał ,ale to insza inszość stary już jestem i niejedno widziałem sam też mam co nieco za sobą w życiu i przeszłości ,nie jesteś w takiej sytuacji pierwszy i jedyny choć dla Ciebie to wyjątkowe i szczególne doświadczenie jest .
Nie pozwalaj na sobą nikomu roztaczać władzy i nie daj panować nad sobą nadając osobom nadzwyczajne uprawnienia na oddziaływanie na Ciebie i znaczenie tego ,pod wpływem emocji,to trudna sztuka ,ale do nauczenia się ,zadbaj o samoocenę i niezależne poczucie swojej wartości wtedy spotkasz kogoś podobnego i przyciągniecie się w zdrowy naturalny sposób mimo że doskonałych i idealnych ludzi nie ma nie istnieją w przyrodzie tacy.to mogą się kochać tworzyć miłość .
Zabawy w niebo piekło zimno ciepło i przyciąganie odpychanie to nie miłość to próba uzależnienia kogoś od siebie stymulowaniem za pomocą czegoś jak ból i przyjemność na przemian w kontraście i skrajnych emocjach to objaw dysfunkcji i niewłaściwego wychowania uwarunkowania na ogół jest w domu rodzinnym jest to rodzaj też przemocy psychicznej,charakterystyczny dla tak zwanych toksycznych związków..


Każda osoba która mnie zna, i zna kawałek historii której tutaj wam opisałem, to już twierdzili bez zbędnego gadania żebym odpuścił

23

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
Rising_Sun napisał/a:

Ona jest dla Ciebie jak narkotyk, ale narkotyki mają to do siebie że są szkodliwe wink
Jak zrobi kolejny raz akcję pt zabijam się to wezwij do jej domu policję, pewnie odechce jej się takich zabaw.

Otóż to, ona jest zły narkotyk, ale czas na detoks przejść… łatwo nie będzie niestety ale No już nie wytrzymuje sam tak żyć

24

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Nie wdawaj się w żadne pisaniny ani wyjaśnienia z nią, bo jesteś cienki w te klocki mocno.
Zero kontaktu i nie reaguj na zaczepki.

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Przeważnie jest odwrotnie. Mianowicie kobiety fascynują się tzw. bad boyami.
Niestety źle ulokowałeś swoje uczucia. Widać po tym w jaki sposób piszesz, że masz niewielkie doświadczenie z kobietami i chciałbyś pięknego, romantycznego uczucia. Ta Pani ewidentnie nie jest dla Ciebie i lepiej ją sobie daruj. Trzyma Cię na orbicie w razie czego jak nie wyjdzie z innymi. Dodatkowo widać, że bezczelnie Tobą manipuluje.
Jeśli dalej będziesz to ciągnął bądź gotowy na coraz większe upokorzenia. Ta laska to zimna sucz bez żadnych uczuć. Nie licz na to, że się zmieni.

26

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce
uczenczarnoksieznika napisał/a:

Przeważnie jest odwrotnie. Mianowicie kobiety fascynują się tzw. bad boyami.
Niestety źle ulokowałeś swoje uczucia. Widać po tym w jaki sposób piszesz, że masz niewielkie doświadczenie z kobietami i chciałbyś pięknego, romantycznego uczucia. Ta Pani ewidentnie nie jest dla Ciebie i lepiej ją sobie daruj. Trzyma Cię na orbicie w razie czego jak nie wyjdzie z innymi. Dodatkowo widać, że bezczelnie Tobą manipuluje.
Jeśli dalej będziesz to ciągnął bądź gotowy na coraz większe upokorzenia. Ta laska to zimna sucz bez żadnych uczuć. Nie licz na to, że się zmieni.

Zgadza się, doświadczenie prawie że brak, a co do zimnej syczy, to sama tak pare razy powiedziała ale skąd mogłem mieć pewność ze mówi to poważnie..

27

Odp: Starsza od mnie i nie wie czego chce

Daj sobie z nią spokój. Ona nic do ciebie nie czuje. Jedynie bawi się się tobą.

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Starsza od mnie i nie wie czego chce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024