Własnoręczne sole do kąpieli - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Własnoręczne sole do kąpieli

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: Własnoręczne sole do kąpieli

Cześć, na wstępie powiem, że nie jestem kobietą, ale pytanie dotyczy jej, więc może mnie nie zjecie big_smile

Chcę zrobić mojej dziewczynie zestaw takich małych soli do kąpieli w szklanych buteleczkach.
Po prostu kupić gotowe sole w jakimś Rossmanie, powsypywać i zakorkować.

Moje pytanie brzmi, czy mogę mieszać dowolne sole ze sobą i dowolnych proporcjach? Nie będzie to miało jakiegoś złego działania podczas samej kąpieli?
I czy mogę dodać do tych soli też jakieś olejki zapachowe? (Jeśli tak to w jakich ilościach)
Pytania może głupie, ale jestem facetem, także nie za bardzo się orientuję w tym hah.
Dziękuję za pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Własnoręczne sole do kąpieli
Vizo napisał/a:

Cześć, na wstępie powiem, że nie jestem kobietą, ale pytanie dotyczy jej, więc może mnie nie zjecie big_smile

Chcę zrobić mojej dziewczynie zestaw takich małych soli do kąpieli w szklanych buteleczkach.
Po prostu kupić gotowe sole w jakimś Rossmanie, powsypywać i zakorkować.

Moje pytanie brzmi, czy mogę mieszać dowolne sole ze sobą i dowolnych proporcjach? Nie będzie to miało jakiegoś złego działania podczas samej kąpieli?
I czy mogę dodać do tych soli też jakieś olejki zapachowe? (Jeśli tak to w jakich ilościach)
Pytania może głupie, ale jestem facetem, także nie za bardzo się orientuję w tym hah.
Dziękuję za pomoc.

Po pierwsze to czy jesteś zorientowany, ze ona ma wannę w domu?
Bo może mieć tylko kabinę prysznicową.
Po drugie to po co wchodzić w koszty zakupu małych słoiczków i bawienia się w niehigieniczne przesypywanie?
Jeżeli już to podaruj jej oryginalnie zapakowane, niech sobie sama dozuje. I ewentualnie do tego jakiś ciekawy pojemnik duży aby miała w czym je przechowywać o ile są w woreczkach a nie w stałych pojemnikach.
Z mieszaniem soli z olejkami bym się wstrzymała. Podaruj je osobno.
Bo wyjdzie z tego dziwna maź.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Własnoręczne sole do kąpieli

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021