Myślę o powiększeniu piersi,nie wiem czy to jest dobry pomysł? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Myślę o powiększeniu piersi,nie wiem czy to jest dobry pomysł?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Myślę o powiększeniu piersi,nie wiem czy to jest dobry pomysł?

Mam 175 wzrostu,ważę 60 kg . Rozmiar stanika Ss- same sutki. Myślę o powiększeniu piersi na rozmiar B,C , boję się trochę operacji ale wkurza mnie że każdy stanik nie pasuje i wystaje miseczka... Trochę szkoda mi 17 tys , miał ktoś operacje plastyczna piersi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Myślę o powiększeniu piersi,nie wiem czy to jest dobry pomysł?
Aliytea napisał/a:

Mam 175 wzrostu,ważę 60 kg . Rozmiar stanika Ss- same sutki. Myślę o powiększeniu piersi na rozmiar B,C , boję się trochę operacji ale wkurza mnie że każdy stanik nie pasuje i wystaje miseczka... Trochę szkoda mi 17 tys , miał ktoś operacje plastyczna piersi?

Podstawowa kwestia jest taka, czy dzięki temu będziesz szczęśliwa?

The voice of the dead cannot be stopped.

3

Ile masz lat?

4 Ostatnio edytowany przez cześka8 (2021-11-13 23:31:45)

jest tu kilka tematow, poszukaj sobie i poczytaj..
Poczytaj tez o skutkach ubocznych o powiklaniach po zabiegach, moze jakos inaczej mozesz przekierowac uwage, wyeksponowac nogi, wlosy..  to jest trudna kosztowna operacja, moze sie nie udac, moze bedzie trzeba powtarzac w przyszlosci..
Stanik mozna dobrac zeby nic nie wystawalo, takze tym sie nie zrazaj.. szkoda zdrowia, i kasy

5

Polecam ci forum Lobby_biuściastych na stronie  gazeta(kropka)pl, może znajdziesz tam coś co ci pomoże.

6

Jak mąż ma chudą żonę, co nie ma piersi, to chce taką, co ma duże piersi... a Ci co mają żony z dużymi piersiami to oglądają się za innymi co są szczupłe i w konsekwencji nie mają dużych piersi. Operacja plastyczna pewnie doda Ci pewności... ale pewnie gdybyś spotkała się na seks z jednym, potem drugim, trzecim i dziesiątym, to zobaczysz, że wielkość piersi nie jest najważniejsza.

Czasem dziewczyny mają kompleksy, i myślą, że nie znajdą chłopaka, potem na przykład pracują na kamerkach, mówią "jestem tu aby wyleczyć kompleksy" i faktycznie część panów uwielbia je takimi jakie są.

Z penisem podobnie... "powinien" mieć z 15cm... to tak w normie... ale gdyby miał 17cm, to byłoby mega super... a najlepiej gdyby miał 20cm... W praktyce kobiety nie patrzą na długość penisa, tylko na właściciela smile smile

Wprawdzie mężczyźni nie noszą penisów tak że je widać w miejscu publicznym, a piersi widać, i kobiety są pod presją... ale mały biust to chyba bardziej problem w głowie kobiety.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

7

Chyba nie warto, zwłaszcza jeśli jesteś szczupla i nigdy nie byłaś w ciąży.
Bo w wyniku wzrostu wagi i zmian hormonalnych w ciąży Twój biust się powiększy w naturalny sposób. Co zawsze wygląda lepiej niż sztuczne zabiegi. .
Po drugie zobacz na wiele modelek: wyglądają tak samo a są przy tym kobiece, zwiewne.
A kasę można wydać na coś innego.

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?

8

Aliytea napisał/a:

OK. Mówię tylko za siebie. Dla mnie rozmiar piersi ma ZEROWE znaczenie. To jest tak samo jakby facet uważał, że jest nie atrakcyjny bo ma za małego .....

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Myślę o powiększeniu piersi,nie wiem czy to jest dobry pomysł?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021