Seks oralny u kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks oralny u kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Seks oralny u kobiet

Mam pytanie do doświadczonych osób. Czy umiejetność zaspokojenia kobiety oralnie to kwestia umiejętności? Czy jakiegoś odgórnego dopasowania, chemii?

Miałam w życiu tylko raz orgazm (łechtaczkowy) pierwszej nocy z nowopoznanym facetem.

Od 4 lat jestem w związku i ani razu nie miałam orgazmu.. facet próbuje na różne sposoby, ale nie jest nawet blisko. Nie czuje nic, nic...

Zastanawiam się czy to może kwestia tego, ze do siebie nie pasujemy. Frustruje mnie juz ten brak przyjemności.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks oralny u kobiet

A sama siebie potrafisz doprowadzić do orgazmu?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3 Ostatnio edytowany przez Olinka (2021-05-03 20:32:47)

Erka90 napisał/a:
Wunsz260260 napisał/a:

(...)

Kiedyś myślałam, ze to kwestia umiejętności, ale teraz już nie wiem. Może po prostu do siebie nie pasujemy.

Chce poznać zdanie innych kobiet w podobne sytuacji.

Umiejętności też są istotne. Ale trzeba też zdać sobie sprawę z tego, że każda kobieta woli pieszczoty na swój sposób. Musisz poznać sama co Ci sprawia przyjemność, żeby móc też facetowi dać jakieś instrukcje.

Przed użyciem wstrząsnąć.

4

Aby uniknąć ewentualnych niejasności, czuję się w obowiązku poinformować, że posty napisane przez zablokowanego już prowokatora Wunsza260260, zostały usunięte wraz z wypowiedziami, które do nich nawiązywały. Cel umieszczenia tych postów jest dla nas jasny, choćby z uwagi na wcześniejsze działania tej samej osoby, tym samym ich dalsze istnienie uznane zostało jako bezcelowe.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

5

Według mnie Twój aktualny partner Cię nie podnieca i co by nie zrobił to i tak będzie źle.
Zapewne sam seks też jest mechaniczny, byle odbębnić swoje i tyle.

6

TypowyCharlie napisał/a:

Według mnie Twój aktualny partner Cię nie podnieca i co by nie zrobił to i tak będzie źle.

Tego się właśnie obawiam, ze to nie ten facet...
Ale nie powiedziałabym, ze mnie nie pociąga. Raz spotykałam się z takim facetem, seks był mechaniczny, ale w tym przypadku jednak mam ochotę na ten seks.

7

Erka90 napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

Ale nie powiedziałabym, ze mnie nie pociąga. Raz spotykałam się z takim facetem, seks był mechaniczny, ale w tym przypadku jednak mam ochotę na ten seks.

Mozesz odpowiedziec na moje pytanie?

8

Lady Loka napisał/a:
Erka90 napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

Ok.
Nie sprawie sobie takiej przyjemności jaka sprawił mi kiedyś pewien facet, ale sama zrobię to lepiej niż mój obecny facet.

9

A czujesz sie przy nim totalnie wyluzowana? Bezpieczna ? Wiesz, że możesz mu ufać?

10 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2021-05-04 18:18:48)

Erka90 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Erka90 napisał/a:

Ok.
Nie sprawie sobie takiej przyjemności jaka sprawił mi kiedyś pewien facet, ale sama zrobię to lepiej niż mój obecny facet.

Nie takie było pytanie wink

Skoro sama potrafisz i sama wiesz, co Cię kręci, to czemu po prostu go nie pokierujesz i mu nie pokażesz?
To Ty jesteś odpowiedzialna za swój orgazm.

11

Lady Loka napisał/a:
Erka90 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Ok.

Skoro sama potrafisz i sama wiesz, co Cię kręci, to czemu po prostu go nie pokierujesz i mu nie pokażesz?

Przecież napisałam, ze kiedyś miałam faceta, której mi zrobił lepiej, niż ja sama sobie wink

Kieruje go, dotyka mnie na różne sposoby, ale nigdzie nie jest lepiej.. nic nie czuje jak dotyka mnie tam językiem.

12

Erka90 napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
Erka90 napisał/a:

Ok.

Przecież napisałam, ze kiedyś miałam faceta, której mi zrobił lepiej, niż ja sama sobie wink

Kieruje go, dotyka mnie na różne sposoby, ale nigdzie nie jest lepiej.. nic nie czuje jak dotyka mnie tam językiem.

No ale ja nie prosiłam o to, żebyś porównywała to co robisz sama z tym, co Ci zrobił tamten tongue

https://www.netkobiety.pl/t125504.html

Tu jest bardzo podobny temat.

Właściwie doradziłabym po prostu wizytę u seksuologa. Może to coś da, bo tak to nie wiem jak możesz nic nie czuć w czasie seksu. Może myślisz o praniu i gotowaniu w trakcie, nie wiem. Ale skoro na seks ochotę masz, to może seksuolog pomoże.

13

Erka90 napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

Niby masz ochotę na seks, a jednak w głowie nadal siedzi ten jeden przypadek gdzie czułaś się najlepiej z nowo poznanym facetem. Czy przypadkiem w trakcie seksu z aktualnym partnerem nie masz myśli na temat tamtej sytuacji?

14 Ostatnio edytowany przez KoloroweSny (2021-05-04 21:42:04)

A może wcale nie czujesz sie z nim tak swobodnie i sie po ludzku za bardzo spinasz ?
Albo tak bardzo chcesz tego orgazmu ze się na tym za mocno skupiasz ?
Lub jedno i drugie.

Gary chyba bardziej by sie tu przydał big_smile big_smile

15

TypowyCharlie napisał/a:
Erka90 napisał/a:
TypowyCharlie napisał/a:

Niby masz ochotę na seks, a jednak w głowie nadal siedzi ten jeden przypadek gdzie czułaś się najlepiej z nowo poznanym facetem. Czy przypadkiem w trakcie seksu z aktualnym partnerem nie masz myśli na temat tamtej sytuacji?

Teraz już tak, ale przez lata o nim nie myślałam.

16

https://www.netkobiety.pl/t125504.html
Nie Ty jedna a może ta sama?

17

Skłaniał bym się do tezy, że nie ma między Wami chemii. Nie ma "tego czegoś"...

18

sen36 napisał/a:

Skłaniał bym się do tezy, że nie ma między Wami chemii. Nie ma "tego czegoś"...

Mam podobnie, ale to tylko przypuszczenia.
Zalezaloby mi na opini kobiet, które były w takiej sytuacji. Albo mężczyzn

Sam facet fizycznie mi się podoba, ale może faktycznie nie mój typ jednak.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks oralny u kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021