Zarabianie w internecie/W co warto wejść - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Zarabianie w internecie/W co warto wejść

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2021-02-09 20:37:49)

Temat: Zarabianie w internecie/W co warto wejść

Witam,

Mam pytanie,

Czy zarabia ktoś swoje pieniążki w ten sposób? bądź jest to forma dodatkowego zarobku?
Na jakich stronach zarabiacie,
pomijając YouTube?

Ostatnio czytając zagraniczna prasę natknęłam się na artykuł o stronie „spam
Pan opowiadał że jest tak bardzo samotny,
a tam wpłacając jakieś pieniążki
może mieć
„wirtualnego przyjaciela/przyjaciółkę, kochankę”
i to już mu starcza/że ogólnie ludzie są tak samotni że są w stanie na to drobne pieniążki przeznaczyć,
na takie relacje, na kontakt z ludzmi,
z którymi na codzień rozmawiają, piszą,
i są w stanie za to płacić,
żeby ktoś „był” żeby mógł z kim popisać
na codzień - „porozmawiac”
o wszystkim i o niczym.

Jakie są Wasze doświadczenia z zarabianiem pieniążków w internecie?
Które strony polecacie?
Co odradzacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zarabianie w internecie/W co warto wejść

90% stron na ten temat to spam albo piramidy finansowe albo MLM.
No chyba, że chcesz iść na kamerki albo właśnie jakieś chaty, na których będziesz dotrzymywać towarzystwa starym facetom. Ale to w sumie też jakaś forma prostytucji.

Jedyna opcja realnej pracy w internecie i zarabiania pieniędzy to praca jak każda inna. Tłumaczenia, robienie grafik itd. Dodatkowe to może ewentualnie jakieś aplikacje z cashbackiem. Ja mam jedną, ale to nie są wielkie pieniądze. Przez niecały rok "zarobiłam" prawie 100zł. Bo to na zasadzie zwrotu za zakupy, które robię. Tu pół procenta, tam pół procenta i jakoś wpada.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Konto zawieszone.

Nie, nie chodzi mi o zarabiane w internecie w firmie rozbierania się,
wiem ze takie coś istnieje.

100 zł w ciągu roku, to bardzo słabiutko.

4 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2021-02-09 20:12:32)

Ludzie zarabiają na wgrywaniu filmów za które potem dostają pieniądze, głownie za reklamy. Wystarczy włączyć You tube aby się przekonać ile tego jest. Sama oglądam kilka takich kanałów, bo niektóre naprawdę dobre są. Ci którzy wkładają w te filmy trochę pracy podobno nieźle zarabiają.

Jeśli nie YT, to wgrywanie filmów na platformy filmowe, też czasem oglądam polskie filmy na różnych, ale nie chce podawać nazw ze względu na reklamę.

5

Aktualnie to jak ktoś potrafi ruszyć głową i posiada jakieś zasięgi w internecie to leci w sieci afiliacyjne i promocje danych marek. Nie musi to być stała praca, a nawet taki dodatkowy zarobek gdzie nie trzeba się dużo narobić by nawet tą najniższą krajową zarobić miesięcznie.

"Ile są warte słowa "Kocham Cię" gdy co chwilę zmieniały adresata"

6

Dziewczyny zakładają kanały YT gdzie tylko siedzą przed kamerą i opowiadają swoje i nie swoje historie życiowe. Możesz zacząć, jeśli to co opowiadasz spodoba się pozostałym, możesz zapisać się do programu w którym patroni wspierają twój kanał. Można dojśc nawet do 5000 zł/mies.
Jest kanał o mizofinii, jest kanał o życiu, o małżeństwie, przygodach w internacie. Bardzo dużo kanałów o zyciu w innym państwie. Spróbuj.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Zarabianie w internecie/W co warto wejść

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021