Pretensje nowej dziewczyny o przeszłość, której nie było - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pretensje nowej dziewczyny o przeszłość, której nie było

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-11-26 09:53:26)

Temat: Pretensje nowej dziewczyny o przeszłość, której nie było

Cześć wam, ja 28 lat, ona 22.
Poznaliśmy się w jednym środowisku, jakieś tam flirty, zaczepki no i wyszło że mamy się ku sobie. Ogólnie dziewczyna(Nazwijmy ją A) mocno nieśmiała, łatwo się zawstydza ale sama szuka kontaktu fizycznego, łapie za rękę itp. Wszystko by szło w dobrym kierunku no ale jest jedno ale - wcześniej spotykałem się z naszą wspólną znajomą (Nazwijmy ją B) której ona nie lubi. Spotykałem się w sensie - dwa albo trzy spotkania sam na sam na których trochę pogadaliśmy, nie było pocałunków ani niczego więcej i to z mojej inicjatywy zakończyłem tamtą relację bo dziewczyna strasznie egocentryczna była, narcyz murowany, nie dla mnie takie zabawy.
Więc o co chodzi? Otóż ta dziewczyna gdy dowiedziała się, że coś jest na rzeczy z A nawypisywała jej paskudnych rzeczy - cytując - że super liżę cipkę i dobrze się wulgaryzm. Dosłownie. A do niczego takiego nie doszło, do żadnej bliskości seksualnej.
Z B zerwałem kontakt, a sama wyjechała więc nawet nie mam za bardzo jak jej skonfrontować o co biega. Generalnie wydaję mi się, że chciała zranić A, bo z tego co wiem od siostry A ta długo się czaiła by między nami coś zaszło w sensie żebyśmy zaczęli się spotykać itp.
Problem jest w tym, że A prawie na każdym spotkaniu mnie pyta o B, o to co z nią robiłem. I ok, odpowiedziałem raz drugi trzeci ale na boga nie zamierzam ciągle udawać, że nie jestem wielbłądem! Szczególnie, że mówię prawdę i nic złego nie zrobiłem. Powiedziałem o tym A ale do niej nie dociera, wraca do tematu. Raz zirytowany ponownym pytaniem o to, czy spałem z B powiedziałem - szczerze - mam dość, idę to A złapała mnie za rękę i prosiła bym nie szedł. Wydaje mi się, że jej zależy. Ale temat później znowu wrócił.
Powiedziałem jej na spokojnie, że z B nic mnie nie łączy i nie łączyło oraz łączyć nie będzie, nawet jej nie lubię i że musi się zdecydować komu po prostu uwierzy - mnie czy B. Komu ufa bardziej.
Powiedziałem jej też, że tylko ona mnie interesuje, chce ją dalej poznawać, jest dla mnie najpiękniejsza. I że czekam na jej decyzję bo ja nie wygram z tym co dzieje się w jej głowie.
Na moją niekorzyść przejawia fakt, że dziewczyny mnie generalnie lubią i łatwo nawiązuje z nimi kontakt, przez co koledzy przypięli mi łatkę "ruchacza" co jest bzdurą swoją drogą bo etap przygód mam lata za sobą. No i wyglądam jak typ z pod ciemnej gwiazdy ale to chyba widziała, prawda?

Mogę coś jeszcze zrobić? Czy darować ją sobie? Naprawdę ją lubię, A jest bardzo wartościową osobą. Tylko nie wyobrażam sobie tłumaczyć się z rzeczy których nie zrobiłem.
Bo na chwilę obecną mimo moich chęci starając się spojrzeć z boku nie widzę tego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pretensje nowej dziewczyny o przeszłość, której nie było
dustem napisał/a:

Mogę coś jeszcze zrobić? Czy darować ją sobie? Naprawdę ją lubię, A jest bardzo wartościową osobą. Tylko nie wyobrażam sobie tłumaczyć się z rzeczy których nie zrobiłem.
Bo na chwilę obecną mimo moich chęci starając się spojrzeć z boku nie widzę tego.

Było czy nie było... nawet gdyby było to przecież zanim zacząłeś się spotykać z obecną dziewczyną więc nie bardzo rozumiem dlaczego masz się z tego tłumaczyć?
Tylko dlatego, że A nie lubi B?
Skoro A nie ma do Ciebie zaufania i tak bardzo sugeruje się złośliwymi smsami B, to słabo to wygląda.
Jedyne co by zachowanie A tłumaczyło jakkolwiek, to gdyby to się wydarzyło w czasie kiedy już się z nią spotykałeś, bo to by była w jakimś sensie zdrada. A tak?

3 Ostatnio edytowany przez justa_pl (2020-11-26 20:35:01)

To samo pomyślałam co Roxann. Nawet gdybyś uprawiał sex z B czy z inną Kasią czy Marysią , to co komu do tego żeby Cię z tego rozliczać i spowiadać, przecież nie zdradzałeś A.
Twoja dziewczyna być może jest spokojna i skromna ale także niestety toksyczna,  bo zazdrość nie usprawiedliwia trucia i zadręczania partnera.

4

Podpisuję się pod tym co napisały moje poprzedniczki. Nawet gdybyś spał z B to Twoja sprawa. Nie byłeś wtedy z A, więc nie powinna do tego nic mieć.

Generalnie takie zachowanie może być sygnałem problemu z zazdrością.

Jeśli poważnie Ci na niej zależy to może porozmawiaj z nią i wytłumacz jej, że wyjaśniłeś jej jak było, ciągłe wracanie do tematu jest dla Ciebie męczące, prosisz by uwierzyła i zaufała i że nie zamierzasz się więcej z tego tłumaczyć, kończąc na tym temat. I więcej do tego nie wracać. Metodą zdartej płyty jak będzie próbowała pytać albo się upewniać powtarzaj, że temat dla Ciebie jest zamknięty.

5

Skoro piszesz, że tego sam nie widzisz , to w czym problem?
Twoja koleżanka "B" zafundowała twojej obecnej bliskiej znajomej "A" sporą traumę. Biorąc pod uwagę to co piszesz tzn, że pani "A" jest nieśmiała, to mówiąc prostym językiem skrzywdziła ją.
Twoja rola jako faceta, który ma jaja i trochę pod sufitem, jest pomóc wyjść dziewczynie jej z tej traumy.
Nawet jeśli nie miałbym zamiaru kontynuować ani jednej ani drugiej relacji, sprawiłbym, żeby dziewczyna "A" poczuła się rewelacyjnie.
To chyba nie jest trudne?
Jak jest w tobie choć trochę uczuć do Pani "A", to nie powinieneś mieć z tym żadnych problemów, a jeśli jesteś cienki bolek, to nie zawracaj porządnym pannom głowy.
Postaw się też od czasu do czasu w odwrotnej sytuacji. Wyobraź sobie, że zadajesz się z mega laską, i nagle jakiś koleś podaje ci tekst, jak to stukał ją w ostatnią środę w t*łek.
Dla faceta, który coś czuje, ta sytuacja jest idealna, żeby pokazać jak mu na niej zależy.

Jak nie wiesz jak to ci poradzę.
Posadź Panią "A" koło siebie. Zadzwoń przy niej do Pani "B" i spie**dol ją porządnie, tak, żeby zapamiętała tą rozmowę na długie lata, bo na to zasłużyła. Rozmowę zakończ soczystym "spi...aj". Gwarantuje Ci, że po pierwsze przywrócisz równowagę w waszej obecnej relacji z panią "A" , wyjdziesz na zaje**tego kolesia, a przy okazji sam poczujesz się tak wielki jak nigdy.

Zachowaj się jak przystało na faceta, nie masz nic do stracenia, a możesz dużo zyskać.

Pozdro.

6

Autor już stosuje zdartą płytę - kilka razy to już dziewczynie A tłumaczył - nic to nie daje.
Ale pomysł z telefonem jest ok, jak znam kobiety to może zadziałać na 100%

7

No nie wiem, jakbym usłyszała, że mój facet kogoś soczyście bluzga i kończy rozmowę "spier..." to bym wiała gdzie pieprz rośnie.

Nie uważam, że z uwagi na zaszłości między dziewczyną A, a dziewczyną B Autor powinien wtrącać się w tę sytuację. Nie on jest winien tego, że B się zachowała jak się zachowała, a do A należy wybrać komu chce wierzyć. Ludzie to ludzie i gadają różne rzeczy, trzeba nauczyć się nie słuchać wariatów.

Poza tym jaka trauma? Poza tym, że B jest ewidentnie niezrównoważona, to dlaczego traumą dla dorosłej kobiety ma być fakt, że jej dorosły facet miał kogoś przed nią? Trochę to wszystko dziecinne.

8

Shoggies napisał/a:

No nie wiem, jakbym usłyszała, że mój facet kogoś soczyście bluzga i kończy rozmowę "spier..." to bym wiała gdzie pieprz rośnie.

Akurat ! Jak trzebaby było stanąć w Twojej obronie , to szybko priorytety by Ci się zmieniły.

9

Shoggies napisał/a:

Raczej tacy wielu kobietom imponują.

10

justa_pl napisał/a:
Shoggies napisał/a:

Akurat ! Jak trzebaby było stanąć w Twojej obronie , to szybko priorytety by Ci się zmieniły.

Priorytety? Dla mnie priorytetem jest żeby spotykać się z kulturalną osoba, która umie nad sobą panować i nie musi w wulgarny ani agresywny sposób pilnować swoich czy moich granic. A po drugie, jestem duża dziewczynka i nie trzeba mnie bronic smile

11 Ostatnio edytowany przez Roxann (2020-11-28 17:44:44)

Shoggies napisał/a:

Priorytety? Dla mnie priorytetem jest żeby spotykać się z kulturalną osoba, która umie nad sobą panować i nie musi w wulgarny ani agresywny sposób pilnować swoich czy moich granic. A po drugie, jestem duża dziewczynka i nie trzeba mnie bronic smile

Dokładnie. Nie chciałabym faceta, który do innej kobiety leci łaciną. Może jeszcze z pięściami rzuci?
O ile sam telefon nie uważam za poroniony pomysł, tak formę i owszem.
Jak to mówią, jak zdradził raz to zdradzi i kolejny, tak samo z wulgaryzmami... wyzwał inną wyzwie i ciebie. Kwestia czasu.

12

Roxann napisał/a:
Shoggies napisał/a:

Dokładnie. Nie chciałabym faceta, który do innej kobiety leci łaciną. Może jeszcze z pięściami rzuci?
O ile sam telefon nie uważam za poroniony pomysł, tak formę i owszem.
Jak to mówią, jak zdradził raz to zdradzi i kolejny, tak samo z wulgaryzmami... wyzwał inną wyzwie i ciebie. Kwestia czasu.

No, moze i racja, nie pomyślałam o tym. Nie miałam do czynienia z wulgarnymi mężczyznami.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pretensje nowej dziewczyny o przeszłość, której nie było

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018