Odwlekany temat ślubu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odwlekany temat ślubu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Odwlekany temat ślubu

Jakie znaczenie ma dla was ślub? Małżeństwo? Do rzeczy, jesteśmy parą już 5 lat, mamy rocznego syna, zaręczyliśmy się ponad rok temu, tyle że mam wrażenie, że mój partner unika tematu ślubu, a dla mnie jest to bardzo ważne, niby kiedyś tam rozmawialiśmy, ale zawsze urywa temat, tłumacząc że nie mamy kasy i mamy i inne wydatki, no i przez jakiś czas byłam wyrozumiała, ale z biegiem czasu zaczęło mnie to już przytłaczać, wiadome że na ślub też najpierw trzeba uzbierać jakaś kwotę i nie trwa to chwilę, a my młodzi też już nie jesteśmy (28 i 30lat), salę też rezerwować trzeba z dużym wyprzedzeniem, a skoro on nawet o tym nie myśli, to w tym tempie ślub weźmiemy po 40 tongue. Wczoraj już po prostu coś we mnie pękło jak usłyszałam, że  kolejni znajomi biorą ślub, a dokładnie jego kolega, który zawsze był niedojrzały i co najwyżej to myślał zawsze, ale o nowych gadżetach, a nie żeby się ożenić. Nie mówię już jak mi przykro na każdym weselu, kiedy myślę, że mi nigdy nie będzie to dane i jak bardzo im wtedy zazdroszczę. Wkurza mnie za każdym razem kiedy muszę powiedzieć np. "mój partner zostanie z dzieckiem". Albo narzeczony, może konkubent, albo chłopak? I te wieczne pytania że strony wszystkich: "a Wy nic nie planujecie?" Nasza wspólna odpowiedź zawsze brzmi: nie. Ale w sumie co mam im odpowiedzieć? Robi mi się wtedy tak głupio.. Bo przecież to nie jest do końca zgodne z prawdą, bo przecież ja bardzo bym chciała.. chyba temu służą zaręczyny? A przynajmniej tak mi się wydawało, czasem myślę, że dla niego to nie miało wcale takiego znaczenia, znaczy że nie dał mi wcale tego pierścionka w celu, żebym kiedykolwiek została jego żoną..
Denerwuje mnie nawet to, że moje dziecko ma inne nazwisko i wiecznie wszędzie muszę się tłumaczyć.. Czasami myślę, że jeśli do tego ślubu dojdzie, to będziemy już chyba ostatnią parą na ziemi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odwlekany temat ślubu

Drogą dedukcji wychodzi mi, że to kolejny wątek poświęcony partnerowi, o którym już z nami rozmawiałaś. Mało tego, byłaś wcześniej proszona przez moderację, aby nie łamać 4 punktu regulaminu, który wyraźnie mówi, że wszystko, co dotyczy jednego związku/jednej relacji opisujemy w jednym wątku. Z tego samego powodu ten zamykam, Ciebie proszę o kontynuowanie któregoś z już istniejących, a równocześnie uprzedzam, że kolejny razem otrzymasz ostrzeżenie - za łamanie obowiązujących na Netkobietach zasad i ignorowanie moderatorskich uwag.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Odwlekany temat ślubu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024