Temat na luzie-czy moglibyscie korzystac z kazdej atrakcji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Temat na luzie-czy moglibyscie korzystac z kazdej atrakcji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez JuliaUK33 (2023-09-17 10:00:21)

Temat: Temat na luzie-czy moglibyscie korzystac z kazdej atrakcji

W wesolym miasteczku,ktore sa przeznaczone tylko dla osob doroslych bez zadnego strachu np jadac kolejka kilkaset metrow nad ziemia z duza predkoscia? Pytam,bo kumpela mi rano powiedziala "ze chce ze mna jechac do parku rozrywki za tydzien i chce wejsc na takie cos gdzie sie siedzi w srodku kilkaset metrow nad ziemia a nastepnie sie kreci glowa w dol w kolko tak z 15 razy... no ja niewiem skad ona ten pomysl wytrzanela. Nie boje sie wysokosci,natomiast nienawidze jak cos sie kreci w kolko . Wy byscie na to weszli czy nie ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Temat na luzie-czy moglibyscie korzystac z kazdej atrakcji

Jak ktoś czegoś nie lubi, to niech się tym nie katuje.

3

Tamiraa napisał/a:

Jak ktoś czegoś nie lubi, to niech się tym nie katuje.

Prawda

4

Ja lubię takie atrakcje smile
Kiedyś powiedziałabym zdecydowanie tak, teraz tak na 80%, musiałabym to widzieć smile
Lubię atrakcje wesołego miasteczka, był czas, że jeździliśmy co roku w wakacje na szalone zabawy.
Ostatnio byłam na Praterze, przejechałam się na tej wieży.
https://www.parkmania.pl/image.php?type=photo&id=141_2373&size=1200&method=aspect

Wagoniki są dwuosobowe, a że nikt z rodziny nie miał ochoty na jazdę, to obok usiadła dziewczynka, na oko 19 lat. Na początku bardzo była śmiała, huśtała się, mocno wychylała, wręcz chciała mi pokazać jaka jest odważna w porównaniu ze mną, siedzącą spokojnie. W miarę nabierania wysokości jej entuzjazm słabł, a na szczycie siedziała jak słup soli i była niemal zielona xD. A ja sobie dalej spokojnie z uśmiechem na twarzy ha ha.

5

Agnes76 napisał/a:

Ja lubię takie atrakcje smile
Kiedyś powiedziałabym zdecydowanie tak, teraz tak na 80%, musiałabym to widzieć smile
Lubię atrakcje wesołego miasteczka, był czas, że jeździliśmy co roku w wakacje na szalone zabawy.
Ostatnio byłam na Praterze, przejechałam się na tej wieży.
https://www.parkmania.pl/image.php?type=photo&id=141_2373&size=1200&method=aspect

Wagoniki są dwuosobowe, a że nikt z rodziny nie miał ochoty na jazdę, to obok usiadła dziewczynka, na oko 19 lat. Na początku bardzo była śmiała, huśtała się, mocno wychylała, wręcz chciała mi pokazać jaka jest odważna w porównaniu ze mną, siedzącą spokojnie. W miarę nabierania wysokości jej entuzjazm słabł, a na szczycie siedziała jak słup soli i była niemal zielona xD. A ja sobie dalej spokojnie z uśmiechem na twarzy ha ha.

Gdyby to sie nie krecilo w kolko to bym tam weszla napewno, bo akurat na kolejki dla doroslych co sa kilkaset metrow nad ziemia to juz wchodzilam-grunt,zeby sie w kolko nie krecilo

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Temat na luzie-czy moglibyscie korzystac z kazdej atrakcji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024