Problem z orgazmem u dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem z orgazmem u dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Problem z orgazmem u dziewczyny

Czesc wszystkim.
Jestem w związku z dziewczyna od 4 miesięcy a od kilku tygodnii zaczęliśmy uprawiać seks. Problem polega na tym że z czasem ona przestaje być mokra. Na początku jak jest gra wstępna jakieś dotykanie, całowanie po szyi bo to na nią bardzo działa staje się bardzo mokra. Później gdy zaczynam dotykać ją palcami tzn robię jej palcowke to powoli staje się coraz mniej mokra a gdy chce włożyć jej penisa to jest tylko trochę. Robiliśmy to już kilka razy przy czym ona doszła może 3-4. Dodam ze nie pcham palcy niewiadomo jak na sile czy coś, wszystko staram się robić płynnie i delikatnie obserwując jak ona na to reaguje. Pierwszy raz mi się takie coś zdarza a już trochę związkow i różnych relacji mam za sobą. Wszystko jest między nami dobrze  tylko to mi cholernie nie daje spokoju hmm czuje ze muszę z nią o tym porozmawiać ale chce jeszcze usłyszeć jakieś rady od was

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z orgazmem u dziewczyny
Alibaba_00 napisał/a:

Czesc wszystkim.
Jestem w związku z dziewczyna od 4 miesięcy a od kilku tygodnii zaczęliśmy uprawiać seks. Problem polega na tym że z czasem ona przestaje być mokra. Na początku jak jest gra wstępna jakieś dotykanie, całowanie po szyi bo to na nią bardzo działa staje się bardzo mokra. Później gdy zaczynam dotykać ją palcami tzn robię jej palcowke to powoli staje się coraz mniej mokra a gdy chce włożyć jej penisa to jest tylko trochę. Robiliśmy to już kilka razy przy czym ona doszła może 3-4. Dodam ze nie pcham palcy niewiadomo jak na sile czy coś, wszystko staram się robić płynnie i delikatnie obserwując jak ona na to reaguje. Pierwszy raz mi się takie coś zdarza a już trochę związkow i różnych relacji mam za sobą. Wszystko jest między nami dobrze  tylko to mi cholernie nie daje spokoju hmm czuje ze muszę z nią o tym porozmawiać ale chce jeszcze usłyszeć jakieś rady od was

Bo to jest naturalne, ze w trakcie sie wysycha?
Poza tym nie z nami powinienes o tym porozmawiac a z nia.
Moze robisz cos, co sprawia, ze ona przestaje byc podniecona? Albo po prostu potrzebujecie kupic lubrykant. To tylko ona wie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Najwyraźniej nie za bardzo odpowiada jej ten rodzaj pieszczot-palcówka. Może pomyśl o zmianie techniki i poobserwuj który będzie najlepsza. I nie porównuj innych kobiet do niej, każdy ma swoje upodobania.

4

Alibaba_00 napisał/a:

Czesc wszystkim.

Wg mnie to jej ciało pokazuje, co jej się podoba, a co niezbyt jej odpowiada i w związku z tym jest kontr-celowe.

A argumenty, że przy innych działało, to jakaś porażka. Jesteś z nią? Chcesz jej zrobić przyjemnie? Czy po prostu stosujesz jakiś wyuczony rytuał?

Rozmowa to dobry kierunek. Wciąż mnie zadziwia, że ludzie mogą z sobą uprawiać seks, a jednocześnie mają opory/nie potrafią o tym z sobą rozmawiać.

5 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2020-09-18 09:59:01)

Ja tez dodam, że nie każda kobieta musi lubić palcówkę. Minetka jest lepsza tongue i jest większe nawilżenie. Więc może spróbuj w tym kierunku. Przy palcówce facetowi jest ciężko wyczuć, jaka siła nacisku jest najlepsza i w większości niestety robią to za mocno, szczególnie na początku współżycia.

btw. jak wg Ciebie wygląda palcówka? big_smile bo jeżeli Ty się tylko skupiasz na wsadzaniu palców w nią, a potem palce zmieniasz na penisa, to w sumie mnie to nie dziwi, też bym wyschła na popiół w trakcie takiej "zabawy".

6

MagdaLena1111 napisał/a:

A argumenty, że przy innych działało, to jakaś porażka. Jesteś z nią? Chcesz jej zrobić przyjemnie? Czy po prostu stosujesz jakiś wyuczony rytuał?

Rozmowa to dobry kierunek. Wciąż mnie zadziwia, że ludzie mogą z sobą uprawiać seks, a jednocześnie mają opory/nie potrafią o tym z sobą rozmawiać.

Odtwarzanie tego samego znanego to pułapka . "Another girl another planet".
Opór i wstyd w rozmawianiu o seksie wynika często z błędnego przekonania że tylko i wyłącznie "spontan" się liczy co już stoi w sprzeczności z tymi pewniakami, które niby działają na drugą osobę i mają działać na każdą jaki to spontan.
Jeszcze te mylne oczekiwania że liczą się tylko, domyślne, niespodzianki, telepatia,a jak się zacznie rozmawiać to magia i czar pryśnie - bzdura, niespodzianki ,improwizacja nie przeszkadza w ustalaniu i dogadywaniu się co do konkretów - pojawia się za to więcej możliwości.
Może na samym początku wydawać się jakoś dziwnie, sztucznie, ale tylko na początku rozmawianie i dogadywanie się działa jeżeli jest konsekwentne i komunikacja dwustronna, powoduje zażyłość i poufałość, bywa że sprośnie, "rubaszne" rozmowy przełamują schemat.

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło

7

Lady Loka napisał/a:

btw. jak wg Ciebie wygląda palcówka? big_smile bo jeżeli Ty się tylko skupiasz na wsadzaniu palców w nią, a potem palce zmieniasz na penisa, to w sumie mnie to nie dziwi, też bym wyschła na popiół w trakcie takiej "zabawy".

Zgoda. Po za tym nie wszystkie kobiety lubią palca w środku o czystości i idealnym obcięciu paznokci nie wspominając.

8 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2020-09-18 14:52:10)

paslawek napisał/a:
MagdaLena1111 napisał/a:

Odtwarzanie tego samego znanego to pułapka . "Another girl another planet".
Opór i wstyd w rozmawianiu o seksie wynika często z błędnego przekonania że tylko i wyłącznie "spontan" się liczy co już stoi w sprzeczności z tymi pewniakami, które niby działają na drugą osobę i mają działać na każdą jaki to spontan.
Jeszcze te mylne oczekiwania że liczą się tylko, domyślne, niespodzianki, telepatia,a jak się zacznie rozmawiać to magia i czar pryśnie - bzdura, niespodzianki ,improwizacja nie przeszkadza w ustalaniu i dogadywaniu się co do konkretów - pojawia się za to więcej możliwości.
Może na samym początku wydawać się jakoś dziwnie, sztucznie, ale tylko na początku rozmawianie i dogadywanie się działa jeżeli jest konsekwentne i komunikacja dwustronna, powoduje zażyłość i poufałość, bywa że sprośnie, "rubaszne" rozmowy przełamują schemat.

Taaaa...wszystko zaczyna się i kończy na komunikacji :-)

W tym przypadku facet widzi, że coś nie gra, ale ani nie pyta, ani nie rozmawia, tylko brnie w ten sam powtarzalny schemat.
Ale ona też się nie odezwie, nie powie, że jej nie odpowiada, chociaż jej ciało pokazuje. A to też może być wynik źle pojętej delikatności, bo jeszcze facet poczuje się dotknięty, bo przecież każdy chce być mistrzem, więc na uwagę może źle zareaguje i jeszcze „zamknie się w sobie”. Niech zapyta. W ogóle to fajnie, że on to zauważa, myśli o rozmowie, teraz niech działa i będzie ok :-)

9

1. absolutnie z nią o tym nie rozmawiaj...

2. jak doszła z Tobą chociaż raz, to znaczy że coś było dobrze; kontynuuj to coś

3. minetka... cunnilingus...

4. dużo żelu jak nie jest mokra... ale żel niepotrzebny jak była minetka

Dlaczego nie rozmawiać? Bo to będzie głupie:     

"Wiesz... nie byłaś taka mokra jak bym chciał... pewnie coś zrobiłem źle... mogłabyś mi wytłumaczyć co było źle? Może jakąś mapę narysujesz wojskową ze strzałkami, abym wiedział jak prowadzić działania wojenne?"

Równie głupio dziewczyna mogłaby zagadać:

"eeeee... wiesz... wczoraj jak się kochaliśmy przez godzinę, to zauważyłam, że twój penis nie stał cały czas... a potem jak Ci robiłam loda, to był twardy, a potem miękki... Mógłbyś coś z tym zrobić? Albo powiedz co robię źle? Za mocno? Za szybko? Za słabo? Za sucho? Za mokro? Może byś jakiś scenariusz, receptę napisał w punktach co mam robić, okej? "

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

10 Ostatnio edytowany przez paslawek (2020-09-18 16:01:43)

Gary napisał/a:

1. absolutnie z nią o tym nie rozmawiaj...

2. jak doszła z Tobą chociaż raz, to znaczy że coś było dobrze; kontynuuj to coś

3. minetka... cunnilingus...

4. dużo żelu jak nie jest mokra... ale żel niepotrzebny jak była minetka

Dlaczego nie rozmawiać? Bo to będzie głupie:     

"Wiesz... nie byłaś taka mokra jak bym chciał... pewnie coś zrobiłem źle... mogłabyś mi wytłumaczyć co było źle? Może jakąś mapę narysujesz wojskową ze strzałkami, abym wiedział jak prowadzić działania wojenne?"

Równie głupio dziewczyna mogłaby zagadać:

"eeeee... wiesz... wczoraj jak się kochaliśmy przez godzinę, to zauważyłam, że twój penis nie stał cały czas... a potem jak Ci robiłam loda, to był twardy, a potem miękki... Mógłbyś coś z tym zrobić? Albo powiedz co robię źle? Za mocno? Za szybko? Za słabo? Za sucho? Za mokro? Może byś jakiś scenariusz, receptę napisał w punktach co mam robić, okej? "

Pewnie bój się Autorze własnego cienia  i czaj będzie miło bo musi być miło.A to ta jedyna, innej niema na świecie, obawiaj się narazić być może jak ona się boi i wstydzi.
Nie urazić,nie obrazić,czasem poudawać i przemilczeć bo nastrój i domysły,"kompromis" i tak głupio pytać,mówić, to wtedy jest miło po trupach bez słów.
Za 5 może więcej  lat najwyżej założysz następny wątek na forum,że żona unika bliskości,głowa ją boli i nie daje,seks reglamentuje,rozmawiać,przytulać się nie chce,zbliżeń sama z siebie nie inicjuje,opedza się i nie słucha unika jak ognia ,o terapii mowy nie ma, a Ty co masz począć, no i macie dziecko .Delikatnie i "asertywnie", grzecznie i uprzejmie, żeby nie czuć się urażonym i nie urazić, spieprzysz sobie związek, a może i życie, bo przede wszystkim musi zawsze być miło.Pozorny komforcik powierzchowność - lipa .Z czasem co raz więcej barier, blokad, urazów,wzajemnych żali, na końcu się wypali ale co tam.
Dostaniesz po tym wszystkim prawdopodobnie takie rady prostytutki,rozwód,kochanka,masturbacja,seks lalka i rozmawiać, rozmawiać szczerze tylko że to będzie o wiele za późno, teraz masz czas uczyć się, wziąć na klatę to co dziewczyna myśli i zobaczyć co czuje, ona tak samo.
Ważniejsze moim zdaniem jest też jak rozmawiać a nie czy rozmawiać czy nie.

11

Pasławek w punkt smile

ja nie wiem czemu ludzie ze sobą nie rozmawiają. A co to za problem zapytać, czy nie było za szybko, za mocno albo za wolno? Przecież to w ten sposób dowiadujemy się, jakie są oczekiwania drugiej strony i jak zrobić, żeby seks był dobry.

12

Ja lubię po seksie porozmawiać o wrażeniach... pytam co było dobre, a co kiepskie.

Zła rozmowa o seksie szkodzi, niszczy. Seks to delikatna sprawa.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

13

Gary napisał/a:

Ja lubię po seksie porozmawiać o wrażeniach... pytam co było dobre, a co kiepskie.

A właśnie seks powinien być normalną sprawą. Tak jak jedzenie.

Wyobraź sobie, ze zawsze gotujesz swojej kobiecie flaczki i przez 10 lat jestes przekonany, że ona je uwielbia, bo nigdy nie rozmawialiście o tym, jakie ona jedzenie lubi. A ona już rzyga flaczkami, ale wmusza je w siebie, bo głupio jest jej powiedzieć, ze wolałaby spaghetti.

Tak samo jest z seksem. Tak samo jest z wieloma innymi aspektami związku. Rozmowa jest bardzo ważna.

14 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2020-09-18 19:17:17)

To początek związku, jeśli On zacznie w trakcie ją dopytywać, to jaka jest szansa, że się zrozumieją doskonale, o co im chodzi? moim zdaniem większa ze zostanie zakwalifikowany jako gaduła łóżkowa, co rozkminia włos na czworo.
łatwiej obserwować reakcje i się tym kierować, o coś może dopytać, ale nie ankietę w trakcie wypełniać.
Mnie by to wybiło z nastroju, ale może ktoś ma inaczej. moze on ją zapyta a ona wykład zrobi, bo tylko na to czekała?
Chodzi o moment rozmowy też. o sposobie juz nie wspomnę.

Zaskakująco wielu ludzi uważa, że przeczytanie każdego słowa nie jest niezbędne do zrozumienia tekstu...

15

Gary napisał/a:

Oczywiście że tak i  chwilę po chyba najlepiej pogadać .

16

Można też w trakcie rozmawiać... czy ja to robię za mocno? za słabo? czy tak jest okej? a może tak...

If you can be anything, be kind.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Problem z orgazmem u dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018