Pokłóciłem się z siostrą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Pokłóciłem się z siostrą

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-07-04 22:04:14)

Temat: Pokłóciłem się z siostrą

Witam przedwczoraj pokłóciłem się z Siostrą.
Na początku poszło, o to że z wróciłem jej uwagę żeby nie wysyłała swojego Syna 11.l żeby pilnował swoje rodzeństwo Chł 3. l i Dzw 1,5. r  za blok do piaskownicy na pół godziny, Chł 11 lat nawet nie był chętny, Moja siostra do niego zaczęła się drzeć, że łaski jej nie będzie robił. Ja spokojnie powiedział tylko w Emocjach, później pisałem z nią mówiła żebym się nie wtrącał bo nie mam dzieci, i nie wiem jak to jest. Mówię że jakby coś się stało to możesz mieć problemy, bo On nie dał by fizycznie rady jak by coś się stało, w linku wysłałem jej o pilnowaniu przez starsze rodzeństwo, to mi odpowiedziała czy uważam, że Syn nie ma dzieciństwa przez to, później mówiłem w Smsach chciałem jej dać do zrozumienia ze Jej mąż psychicznie nie dość że ja gnębi to u chłopaka ponieważ ciągle podnosi głos na chłopaka, i że ma słaba samoocenę ona sama, to mi odpowiedziała, czemu ja nie mam kobiety chyba przez samoocenę bo ona jest pewna siebie i żebym jej nie wkręcał, później w Emocjach mówiła do mnie ze nie mam swojego kąta, że muszę wynajmować ze na starość nikt mi nie poda nawet szklanki wody, wkurzyłem się pomyślałem że nie ma sensu z nią pisać bo i tak nie zrozumie a jest gorzej i już nie odpisywałem na wiadomości, a i wspomniałem jej, że Chłopak 11.l mówił mi że,, chciałbym żeby tata był taki jak Ty Wujku, to mi powiedziała że dlaczego się wypytuje, ogólnie widzę że jej nie przegadam a Tym bardziej Jemu, ponieważ go Nie lubię za to jak się odzywa do Dzieci, On wszystko wie najlepiej co i tym sądzicie Net kobietki??, jak by co o szczegóły się pytajcie a i On jest ciągle w delegacji wraca na weekendy

Proszę, byś na przyszłość przestrzegał zasad ortografii i interpunkcji, bo tego się nie da czytać!
Moderatorka Cyngli

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Marata (2020-07-05 18:22:00)

Odp: Pokłóciłem się z siostrą

Nie napiszę nic na temat małżeństwa Twojej siostry.
Pytanie, jak wygląda Wasza komunikacja?
Ja mojej rodzinie mówię np. że w moim odczuciu coś jest niesprawiedliwe. Z moimi odczuciami nikt przecież nie będzie dyskutował.
Poza tym, atakowanie męża, za to, że nie ma go w domu, wywoła u siostry odruch obronny. Przecież wie, co u niej się dzieje?
Chcesz pogadać, zapytaj, jak ona się czuje? Czy potrzebuje pomocy?
Ale w moim odczuciu smile krytykowanie i dyskusja na tematy małżeńskie z rodzeństwem, to ślepa uliczka.
Podobnie mówienie komuś, o zaniżonej samoocenie i kompleksach. W naszym społeczeństwie teraz, ważne jest, aby uchodzić za silnego, pewnego siebie i kontrolującego sytuację. Więc jak ma się poczuć ktoś, komu najbliższa rodzina mówi rzeczy ogólnie przyjęte za złe?

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Pokłóciłem się z siostrą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018