Idealna dieta pudełkowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Idealna dieta pudełkowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Idealna dieta pudełkowa

Posiadacie swoją ulubioną firmę która w swojej ofercie ma diety pudełkowe? Ja się właśnie waham pomiędzy 3 firmami i nie wiem którą wybrać.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Idealna dieta pudełkowa

A jeżeli mamy  to jak to ma Ci pomóc  w wyborze firmy skoro mamy w innych miastach i każdy ma inny gust  i dietę do wyboru?

3

Odp: Idealna dieta pudełkowa

idealna najbardziej dla wydrenowania kieszeni ;-)

4

Odp: Idealna dieta pudełkowa

Ja miałam dietę pudełkowa i faktycznie mniej w kieszeni ale co tam,  to był impuls  do nauki zdrowego odżywiania,  znaczy wiedzę miałam,  ale chęci i pomysłów już nie big_smile

5 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-05-28 21:44:31)

Odp: Idealna dieta pudełkowa

ja nie mialam i nie mam zamiaru, dla mnie zbytek totalny. Nie jestem az tak leniwa ani zapracowana, żeby sobie nie móc przygotowac jedzenia. Bo ta dieta to chyba dla takich wlasnie osob jest - co im się nie chce samemu nic zrobić, albo nie mają czasu, bo są tak zajęci. Ja czas mam.
Wlasnie teraz jestem na diecie dr. Dąbrowskiej. Sama sobie przygotowuję posiłki i przynajmniej wiem, co jem. Z tym, że tu jest łatwo, bo je się tylko warzywa, glownie surowe, pare owocow i nic poza tym. Nawet kropli tluszczu ani deczka sera czy orzecha nie wolno.  Troche tęskno przez 40 dni ;-) Zwlaszcza, że okres grillowy... A  czlowiek chyba tak przewrotnie ma, że jak nie może to wtedy mu sie najbardziej chce ;-)
Ja stosuje w celu zdrowotnym, na wadze mi nie zależy aż tak, choć leci strasznie na tej diecie. Jeśli stosuje się ją zgodnie z zasadami to po 3 dniach nie odczuwa się glodu bo organizm przechodzi na odżywianie endogenne.

6 Ostatnio edytowany przez Istotka6 (2020-05-28 21:53:36)

Odp: Idealna dieta pudełkowa

To my byliśmy  z tych leniwych głównie,  co tu kryć,  bo wiadomo,  jakbyśmy chcieli to byśmy znaleźli  czas

Jesteśmy teraz na diecie  keto.  Sami sobie robimy i szczerze chwalimy.  Lepiej  się czujemy,  mniej jemy dzięki tłuszczom i białkom, dzięki czemu oszczędzamy też czas
I naprawdę  nigdy bym się nie spodziewała że zamienniki keto są takie smaczne.  Chcemy spaghetti,  jemy  keto spaghetti,  chcemy hamburgera,  to jemy keto,  mamy ochotę  na  coś słodkiego?  Żaden problem,  waga spada big_smile
Natomiast minus tego taki,  że po kilku miesiącach  zalecana przerwa,  ale zdrowe nawyki zostają smile

Jedz tłuszcz - spalaj tłuszcz

7

Odp: Idealna dieta pudełkowa

coś mi sie o uszy obiło z tym keto, to jakaś nowa dieta? Trochę mi przypomina diete Kwaśniewskiego  zwaną optymalną, bo tam też glownie  tluszcze się jada. Ja mam trochę sceptyczny stosunek do takich diet, gdzie albo się wcina same białka, jak przy kopenhaskiej, albo tluszcze jak przy tych.

Taka dieta keto to chyba dla mojego męża by się przydała. Trochę ostatnio znowu się zapasł. Na dietę Dąbrowskiej ma za słabą silną wolę ;-) I nie jest fanem surowych warzywek a ta brzmi apetycznie. Dużo się chudnie?

8

Odp: Idealna dieta pudełkowa
adiafora napisał/a:

ja nie mialam i nie mam zamiaru, dla mnie zbytek totalny. Nie jestem az tak leniwa ani zapracowana, żeby sobie nie móc przygotowac jedzenia. Bo ta dieta to chyba dla takich wlasnie osob jest - co im się nie chce samemu nic zrobić, albo nie mają czasu, bo są tak zajęci. Ja czas mam.
Wlasnie teraz jestem na diecie dr. Dąbrowskiej. Sama sobie przygotowuję posiłki i przynajmniej wiem, co jem. Z tym, że tu jest łatwo, bo je się tylko warzywa, glownie surowe, pare owocow i nic poza tym. Nawet kropli tluszczu ani deczka sera czy orzecha nie wolno.  Troche tęskno przez 40 dni ;-) Zwlaszcza, że okres grillowy... A  czlowiek chyba tak przewrotnie ma, że jak nie może to wtedy mu sie najbardziej chce ;-)
Ja stosuje w celu zdrowotnym, na wadze mi nie zależy aż tak, choć leci strasznie na tej diecie. Jeśli stosuje się ją zgodnie z zasadami to po 3 dniach nie odczuwa się glodu bo organizm przechodzi na odżywianie endogenne.

Nie wypadają ci włosy?
Moja znajoma po 18 dniach na diecie Dąbrowskiej musiała przerwać ze strachu,m ze całkiem wyłysieje bo włosy zaczęły jej wypadać garściami.
A dobrze jej szło, na pewno wytrwałaby te 40 dni.

9

Odp: Idealna dieta pudełkowa

Diety pudełkowe nie są dobre bo są sztampowo przygotowywane dla "przeciętnej" osoby bez znajomości jej fizjologi, chorób i obciążeń.
Tak samo niezdrowe są wszystkie diety Keto, Dabrowskiej, Kwaśniewskiego itp. Z tym że krótko trwają więc nie przynoszą aż takiej szkody dla organizmu.
Każdy powinien mieć indywidualnie dobraną dietę, według swojego zapotrzebowania energetycznego, upodobań, czasu jaki moze poswięcić przygotowaniu posiłków, ewentualnych chorób czy obciążeń. Dietetyk to dobry wybór i to dobry dietetyk a nie sprzedający jakieś suplementy ....

10 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-05-30 20:19:31)

Odp: Idealna dieta pudełkowa
Kleoma napisał/a:
adiafora napisał/a:

ja nie mialam i nie mam zamiaru, dla mnie zbytek totalny. Nie jestem az tak leniwa ani zapracowana, żeby sobie nie móc przygotowac jedzenia. Bo ta dieta to chyba dla takich wlasnie osob jest - co im się nie chce samemu nic zrobić, albo nie mają czasu, bo są tak zajęci. Ja czas mam.
Wlasnie teraz jestem na diecie dr. Dąbrowskiej. Sama sobie przygotowuję posiłki i przynajmniej wiem, co jem. Z tym, że tu jest łatwo, bo je się tylko warzywa, glownie surowe, pare owocow i nic poza tym. Nawet kropli tluszczu ani deczka sera czy orzecha nie wolno.  Troche tęskno przez 40 dni ;-) Zwlaszcza, że okres grillowy... A  czlowiek chyba tak przewrotnie ma, że jak nie może to wtedy mu sie najbardziej chce ;-)
Ja stosuje w celu zdrowotnym, na wadze mi nie zależy aż tak, choć leci strasznie na tej diecie. Jeśli stosuje się ją zgodnie z zasadami to po 3 dniach nie odczuwa się glodu bo organizm przechodzi na odżywianie endogenne.

Nie wypadają ci włosy?
Moja znajoma po 18 dniach na diecie Dąbrowskiej musiała przerwać ze strachu,m ze całkiem wyłysieje bo włosy zaczęły jej wypadać garściami.
A dobrze jej szło, na pewno wytrwałaby te 40 dni.

nie, nie wypadają. Dziwne, że po tak krotkim czasie mogą wypadać. Owszem, wlosy potrafią wypadać przy mocno zaburzonym odżywianiu (np. anoreksja), ale na to chyba trzeba kilku miesięcy a nie 2 tygodni... Mnie nie dość, że nie wypadają, to potem mam wrażenie, że jakby są ladniejsze, bardziej sprężyste. Cera też bardziej promienna. Czuję się zawsze lepiej i mam dużo energii. Mniej śpię a jestem bardziej wypoczęta. Tak naprawdę to nie  dieta, tylko półglodowka lecznicza, ktorą można stosować maksymalnie 40 dni. Można iść na skroty i zastosować całkowity post czyli  glodówkę (tu się 10 do 14 dni pije tylko wodę). Ale tu raczej pod kontrolą lekarza. Są takie ośrodki. Ale jakoś szkoda mi bulić tyle kasy za niejedzenie ;-)
Post Dąbrowskiej przechodzę już po raz kolejny. Mnie na ogol wystarcza miesiąc. Nie mam przeweklych chorób ani innych poważnych zdrowotnych problemów, ktore bym chciała wyleczyć postem. Może jedynie guzki na tarczycy - mam małe jakieś, wyszły na usg.  Po tym poście zrobię sobie usg i zobaczę czy jest rożnica.  Po ostatnim poście zniknął mi mały żylak na nodze, ktory mialam 5 lat.

11

Odp: Idealna dieta pudełkowa

Nie rozumiem dlaczego  dieta  keto miałaby  być taka zła... 
Jest to maksymalne  ograniczenie  węgli.  Organizm się przestawia by nie czerpać energii  z węgli  a z tłuszczów,  jak pierwotnie.  I to też nie jest tak,  że węgli nie spożywamy.  Spożywamy  ale w malych ilościach zazwyczaj  z owoców,  bo tak,  jemy i owoce i warzywa a nie same tłuszcze wink 
Szczerze jestem zachwycona.  Jem mniej, nie czuję głodu.  Początkowo nieco ciężko się przestawić  bo jak spada  poziom cukru to bardziej się chce zjeść coś słodkiego jak np pączka,  tak się przechodzi na stan ketozy.  A później już z górki,  jak się zje  coś z weglami to od razu czuje się ociezale,  więc nie polecam big_smile

adiafora,  mężczyzna  polubi bardzo dietę,  bo zjada tłuste mięso,  czyli to co lubią,  mój  też bardzo to chwali nawet zaczął  gotować  posiłki keto i spędza w kuchni więcej ode mnie
big_smile
Hmm co do chudniecia,  widzę po sobie ze są efekty ale nie mam zwyczaju  się ważyć  czy mierzyć.  Partner  chudnie 2-3 kg w tydzień q jak zje  coś z weglami  to kilogram big_smile
Z ziemniaków,  makaronów  itp całkowicie  zrezygnowalismy a do obiadu np dużo surówki zamiast zapychaczy.  Zauważyłam  po sobie ze odkąd mam dietę  keto to czuję się lepiej,  już nie pije dwóch kaw  dziennie i kilku herbat  by  funkcjonować a wystarczy jedna kawa i później ew jedna herbata.
Co do deserów,  czy racuchow na niedzielne  śniadanie,  są dobre zamienniki i też nie odmawiamy słodkiego.  Poważnie,  jemy wszystko co lubimy, i chudniemy i lepiej się czujemy. 

Osobiście  polecam,  po kilku miesiącach  przechodzimy na dietę pół keto jako przerwa i znowu na keto

12 Ostatnio edytowany przez adiafora (2020-06-04 15:27:00)

Odp: Idealna dieta pudełkowa

dzięki, Istotka za info. Chyba zastosuję u męża, bo on ostatnio trochę przybombił, choć nie je naprawdę dużo i nie wiem, skąd problem. Sam by chciał trochę sadła zrzucić, bo wiadomo, zawsze to lepiej się czlowiek czuje i dla zdrowia też nie bez znaczenia. Ale nie bardzo mu wychodzi.
Poczytałam o diecie keto i faktycznie nie taki wilk straszny ;-)

A ja się dzielnie trzymam na swoim poście, chyba najlepiej ze wszystkich już przebytych. Jeść mi się w ogole nie chce a dzisiaj np. zjadlam tylko jedną małą marchewkę. Mam dużo energii, budzę się wczesniej niż zwykle i wypoczęta, jakbym spała nie wiem ile. Cera mi się poprawiła zdecydowanie, choć jakichś problemów większych nie miałam, ale widzę różnicę.  Czyli widzę, że wszystko przebiega dobrze i zgodnie z zasadami, proces autofagii został uruchomiony. I ani razu glowa mnie nie bolała. Ale dużo piję wody z cytryną. Zobaczymy czy dotrwam do 40 dni ;-)

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Idealna dieta pudełkowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024