Krosty na ciele - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Krosty na ciele

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-03-16 16:39:39)

Temat: Krosty na ciele

Witam. Przychodzę z okropnymi krostami na barkach oraz klatce piersiowej. Chodziłem po różnych dermatologach jednak zaprzestanie picia mleka czy inne podobne sposoby były mało efektowne.  Stosuję peeling 2-3 razy na tydzień i nic nie daje. Wie ktoś jak to okropieństwo usunąć? Jakieś domowe sposoby? Mam już serdecznie dość, gdyż chodzę na basen i nie ukrywam, że jest to krępujące.
Poniżej daję linki do zdjęć jak to wygląda:

[Post edytowany z powodu naruszenia punktu 11 postanowień szczególnych Regulaminu Netkobiet.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krosty na ciele

Witaj.
Czy lekarz zalecił ci stosowanie peelingu?
Przecież w ten sposób rozdrapujesz/podrażniasz te krosty.
Moim zdaniem należy je wysuszyć.
Takie działanie ma maść cynkowa, myślę, że kupisz ją bez recepty.
Dobrze też przemywać tę część ciała krochmalem.

Możesz też poradzić się farmaceuty w aptece.

Bardzo możliwe, że masz uczulenie na chlor lub inny preparat stosowany do odkażania wody w basenie.

Pozdrawiam.

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

3

Nie koniecznie trzeba skórę przesuszać. Czesto jest tak że krosty potrzebują nawilżenia ;p  Ogólnie polecam żel siarkowy, maseczki z kurkumy i pomidorów. Co do maści cynkowej to ona sama w sobie mi za bardzo przysuszała skórę, ale już np. w połączeniu z np. drożdżami i nagietkiem dość mocno mi się naprostowała. Poza tym szukaj dobrych składów w kolorówce bo tam często jest sporo zagęstników i składników które są cieżkie do zmycia.

4

Jak wygladaja te krosty? Są stanem zapalnym czy grzybicznym?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Krosty na ciele

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018