Komunia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Komunia

W tym roku mam komunie córek kupiłam juz sukienkę kremowa rozkoszowana z koronki.Jak myślicie jaki dobrać żakiet jakiego koloru.Moze coś doradźcie.Z góry dziekuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Komunia
ewcia 80 napisał/a:

W tym roku mam komunie córek kupiłam juz sukienkę kremowa rozkoszowana z koronki.Jak myślicie jaki dobrać żakiet jakiego koloru.Moze coś doradźcie.Z góry dziekuje

A dla kogo ta sukienka, dla ciebie?

3

Salomonka napisał/a:
ewcia 80 napisał/a:

A dla kogo ta sukienka, dla ciebie?

Tak

4

Wszystko zalezy od tego, jakie będziesz mieć dodatki; buty, torebka itp. W ogóle to można cuda dobrać; czekoladowy, fuksja, szmaragdowy. Raczej niezbyt jasne ale tez nie za ciemne. Tylko żólty chyba nie pasuje i różowy, bo za mdło będziesz wygladać, jak lody śmietankowo - truskawkowe. Reszta raczej tak.

5

Kremową sukienkę warto czymś ożywić, a na pewno zestawić ją z jakimś kontrastowym kolorem. Ja założyłabym do niej żakiet czarny, czerwony lub bordowy, ale jestem typową zimą i w tych kolorach po prostu dobrze się czuję i dobrze wyglądam. Napisz może jakim jesteś typem kolorystycznym - jaki masz kolor włosów, oczu i odcień cery?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018