Mąż mnie nie szanuje i źle traktuje. Co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Mąż mnie nie szanuje i źle traktuje. Co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2019-11-18 06:09:25)

Temat: Mąż mnie nie szanuje i źle traktuje. Co robić?

Jestem mężatką od 5 lat, mieszkam u męża, który jest właścicielem mieszkania po rodzicach męża, ma też 5 h ziemi, mieszkam też z wredna teściowa, 72 lata. Nie mamy dzieci, meza wiecznie nie ma w domu, ale co miesiąc półtora przyjeżdża do domu tylko po to, by zasiać pole, ja mu pomagam przy sianiu i żniwach, nie pracuje, ostatnio mi zasugerował, że jestem głupia. A jak powiedziałam, że chce pracować, to powiedzal mi szeroka drogą. Myślałam, że oboje będziemy się dorabiać tak, jak każdy razem, razem wspierać. Myślałam, że mi pomoże w znalezieniu pracy, chocby w podwiezienie tu czy tam, bo nie znam  dobrze miasta, ulic, jestem w dupie, mam depresję, a on tam się świetnie bawi, ma rozrywkę, śmiechu, chichy, co mam robić, odejść od niego, czy tkwic w tym zwiazku? Dodam jeszcze, że był żonaty i rozwódl się dzięki mamusi, bo to maminsynek. Dodam też, że maz ma brata, który też zle żyje z żona i przychodzi tu do mamusi na obiadki, wtraca się w małżeństwo, i tamtemu, a ja siedzę jak myszka i staram się, żeby nie rozbiła mojego. Jak się klucimy itp., podstępem łapie go w drodze i nawija mu makaron na uszy, nie mam siły.

Nie usuwamy treści swoich postów i nie edytujemy moderatorskich notek. Szanujmy osoby, które poświęciły swój czas, by udzielić porady.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2019-11-17 19:41:10)

Odp: Mąż mnie nie szanuje i źle traktuje. Co robić?
Berivan napisał/a:

Jestem mężatką od 5 lat, mieszkam u męża, który jest właścicielem mieszkania po rodzicach męża, ma też 5 h ziemi, mieszkam też z wredna teściowa, 72 lata. Nie mamy dzieci, meza wiecznie nie ma w domu, ale co miesiąc półtora przyjeżdża do domu tylko po to, by zasiać pole, ja mu pomagam przy sianiu i żniwach, nie pracuje, ostatnio mi zasugerował, że jestem głupia. A jak powiedziałam, że chce pracować, to powiedzal mi szeroka drogą. Myślałam, że oboje będziemy się dorabiać tak, jak każdy razem, razem wspierać. Myślałam, że mi pomoże w znalezieniu pracy, chocby w podwiezienie tu czy tam, bo nie znam  dobrze miasta, ulic, jestem w dupie, mam depresję, a on tam się świetnie bawi, ma rozrywkę, śmiechu, chichy, co mam robić, odejść od niego, czy tkwic w tym zwiazku? Dodam jeszcze, że był żonaty i rozwódl się dzięki mamusi, bo to maminsynek. Dodam też, że maz ma brata, który też zle żyje z żona i przychodzi tu do mamusi na obiadki, wtraca się w małżeństwo, i tamtemu, a ja siedzę jak myszka i staram się, żeby nie rozbiła mojego. Jak się klucimy itp., podstępem łapie go w drodze i nawija mu makaron na uszy, nie mam siły.

Jak to "łapie go w drodze"? To on przejeżdza obok waszego domu i  nawet nie wchodzi? Wybacz, ale nie rozumiem chyba dobrze; Mieszkasz i pracujesz na gospodarstwie teściów, a mąż odwiedza cię raz w miesiącu albo rzadziej?
Jesli jest tak, jak zrozumiałam, to zapytam: CO TY TAM JESZCZE ROBISZ?

Edit; no i skąd wzięłas tę wredną teściową, jesli mąż "jest włascicielem mieszkania po rodzicach męża"?

3

Nie rozumiem, dlaczego nie pracujesz. Nie macie dzieci. Co robisz całymi dniami? Dałaś się zamknąć w domu i traktować jak sierotka Marysia, ale w każdej chwili możesz to zmienić.

4

Strasznie dolujaca sytuacja. Musisz sama zaczac cos robic.
Malzenstwo w sumie nie istnieje bo ile sie widujecie?
Siedzialam w domu tez przez jakis czas. Nawet nie gotowalam, ale ja sobie odpoczywalam...Podczas gdy Ty jestes jak na wyroku i w dodatku z tesciowa.
Moze sproboj internetowego biznesu?

5

Nie rozumiem. Masz dostęp do internetu, więc możesz znaleźć pracę, jakąkolwiek. Nie potrzebujesz do tego pomocy męża. Nie znasz miasta? Istnieje coś takiego jak mapy.
Masz pracę? Pieniądze? Możesz wyprowadzić się i tyle.

6

Wybacz brutalność, ale jak mąż ma Cię szanować i w ogóle poważnie traktować, skoro w dobie dzisiejszych technologii masz problem żeby znaleźć jakąś ulicę w mieście? I jak ktoś już wspomniał - co Ty w takim razie robisz tam całymi dniami z wredną teściową pod jednym dachem skoro nie macie dzieci?

7

Ja z kolei nie rozumiem gdzie właściwie mieszkasz, na wsi, czy w mieście? Jeśli w mieście, jak piszesz, to gdzie jest to pole, które mąż obsiewa przyjeżdżając raz na jakiś czas do domu i gdzie on przebywa w czasie, gdy nie ma go w domu?
Ja także dziwię się, że nie poszukasz sama pracy, mieszkając w mieście, dzisiaj pracy nie brakuje. Po za tym, znałaś chyba męża wcześniej, wiedziałaś w jaki układ wchodzisz.
Jesteś dorosła, to tez tak się zachowuj. Powinnaś pracować, zwłaszcza, że nie masz jeszcze dzieci.

Jak on jest taki zły to po co z nim jesteś? Chyba po to żeby mieć na co narzekać w życiu.

9

Czy widział ktoś w naszym klimacie zboże które się sieje co miesiąc , czy 1,5 miesiąca ? 5 ha to można potraktować jako hobby i trochę dodatkowego grosza z tego .
Albo tak napisane na szybko albo trol

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Mąż mnie nie szanuje i źle traktuje. Co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023