Zostawiła mnie dla innego.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawiła mnie dla innego..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Zostawiła mnie dla innego..

Witam Wszystkich...Mam 27 lat moja była dziewczyna 24.Ponad 2 miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna(o ile tak można to wgl nazwać).Dosierpnia było między Nami wporządku a pod koniec sierpnia zaczęło się totalnie nie układac.Na początku września poznała faceta dla którego mnie zostawiła.Poznała go na imprezie ze znajomymi.Mieliśmy wtedy parę dni ciszy a tak naprawdę się oddalaliśmy.Oni ze znajomymi zaczęli jeździć na inne imprezy,punkty widokowe itd.A My traciliśmy kontakt.Widziałem się z Nią wtedy(wrzesień) to mówiła że poszła w takie życie żeby odreagować mój brak czasu dla Niej,że znajomi poświęcają Jej więcej czasu.Mówiła też że to tylko znajomy i że musi wszystko przemyśleć.Jest to też znajomy Jej brata bo on ich poznał na imprezie.Poznałem Ją jak miała 16 lat.Wtedy taka poważna miłość z mojej i Jej strony.Potem z powodu mojego braku zainteresowania rozwaliło się to.Ona była z innym chłopakiem 3 lata.Przez ten czas nie mieliśmy wgl kontaktu.Nagle pewnego dnia zobaczyłem Ją na mieście,to było taki moment,impuls i jakoś zaczęliśmy pisać po tym jakiś czas...I wróciło wszystko,w zasadzie to zawsze Ją kochałem.Mi się nie ułożyło z inną dziewczyną a Ona trwała w związku bo była...Tamten chłopak ciągle walczył i walczy do dzisiejszego dnia...Rok jeszcze męczyliśmy się bo ciągle on mieszał i pisał do Niej,spotykał się.W tamtym roku nawet wróciła do niego na 2 miesiące ale zostawiła go dla mnie..Kochała mnie bo wiele razy to mówiła że zawsze będe miłoscią Jej życia,nawet Jej mama też to powiedziała bo widziała jak reaguje na mnie.Wystarczyło patrzeć w Jej oczy jak wyglądają jak się widujemy.Czułem że mnie kocha...I teraz wszystko się posypało..Widziałem się z Nią 1 listopada to powiedziała ze jestem wariat bo 1.5h czekałem pod Jej pracą.Ale znów widziałem tą magię w Jej oczach.Wyjeżdzała do pracy wtedy do zakopanego więc rozmawialiśmy w samochodzie.Powiedziała mi że oczekiwała ode mnie normalności,stabilizacji.Że chciała założyć ze mną rodzinę,mieć dziecko i żebym to ja był Jej mężem i ojcem dziecka.Że potrzebowała jedynie czasu i mojej obecności a tego Jej brakowało.Powiedziała ze zawsze mnie będzie kochać bo jestem w Jej sercu.Potem powiedziała że teraz szuka faceta który zadba o Nią i że ma dość,a jak się Jej nie ułoży to wyjedzie za granicę do pracy.Potem powiedziała że się zakochała w nim..A na koniec że musi wszystko przemyśleć..Zapytałem czy mnie zdradziła z nim to powiedziała ze nie i nie jest taka.Tak doszło wtedy między Nami do namiętnego pocałunku.Powiedziałem po tym że właśnie czuję życie którym jest Ona.Przed wczoraj była też w zakopanym w pracy gdzie pojechała ze znajomymi i nim...Widząc jej relacje na insta jak wracają i jadą jego autem napisałem czy jest z nim szczęśliwa i cisza.Ogólnie to wiem że ciągle się narzucałem bo pisałem ale nie umiem sobie z tym poradzić.A Ona wyświetlała ale nie odpisywała ....Wczoraj znajomy jechał obok Jej domu i widział jego samochód...Mi mówi że kocha i że poszła w takie życie a spotyka się z  nim i ze znajomymi?Napisałem Jej wczoraj że widziałem wszystko  i jego samochód ale nie odpisała nic...Cholernie mi  z tym ciężko...Ostatnio polubiła różne cyataty ale ten utknął mi w głowie:,,prawdziwa miłosć zwycięży wszystko"

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zostawiła mnie dla innego..
s2aman napisał/a:

Witam Wszystkich...Mam 27 lat moja była dziewczyna 24.Ponad 2 miesiące temu zostawiła mnie dziewczyna(o ile tak można to wgl nazwać).Dosierpnia było między Nami wporządku a pod koniec sierpnia zaczęło się totalnie nie układac.Na początku września poznała faceta dla którego mnie zostawiła.Poznała go na imprezie ze znajomymi.Mieliśmy wtedy parę dni ciszy a tak naprawdę się oddalaliśmy.Oni ze znajomymi zaczęli jeździć na inne imprezy,punkty widokowe itd.A My traciliśmy kontakt.Widziałem się z Nią wtedy(wrzesień) to mówiła że poszła w takie życie żeby odreagować mój brak czasu dla Niej,że znajomi poświęcają Jej więcej czasu.Mówiła też że to tylko znajomy i że musi wszystko przemyśleć.Jest to też znajomy Jej brata bo on ich poznał na imprezie.Poznałem Ją jak miała 16 lat.Wtedy taka poważna miłość z mojej i Jej strony.Potem z powodu mojego braku zainteresowania rozwaliło się to.Ona była z innym chłopakiem 3 lata.Przez ten czas nie mieliśmy wgl kontaktu.Nagle pewnego dnia zobaczyłem Ją na mieście,to było taki moment,impuls i jakoś zaczęliśmy pisać po tym jakiś czas...I wróciło wszystko,w zasadzie to zawsze Ją kochałem.Mi się nie ułożyło z inną dziewczyną a Ona trwała w związku bo była...Tamten chłopak ciągle walczył i walczy do dzisiejszego dnia...Rok jeszcze męczyliśmy się bo ciągle on mieszał i pisał do Niej,spotykał się.W tamtym roku nawet wróciła do niego na 2 miesiące ale zostawiła go dla mnie..Kochała mnie bo wiele razy to mówiła że zawsze będe miłoscią Jej życia,nawet Jej mama też to powiedziała bo widziała jak reaguje na mnie.Wystarczyło patrzeć w Jej oczy jak wyglądają jak się widujemy.Czułem że mnie kocha...I teraz wszystko się posypało..Widziałem się z Nią 1 listopada to powiedziała ze jestem wariat bo 1.5h czekałem pod Jej pracą.Ale znów widziałem tą magię w Jej oczach.Wyjeżdzała do pracy wtedy do zakopanego więc rozmawialiśmy w samochodzie.Powiedziała mi że oczekiwała ode mnie normalności,stabilizacji.Że chciała założyć ze mną rodzinę,mieć dziecko i żebym to ja był Jej mężem i ojcem dziecka.Że potrzebowała jedynie czasu i mojej obecności a tego Jej brakowało.Powiedziała ze zawsze mnie będzie kochać bo jestem w Jej sercu.Potem powiedziała że teraz szuka faceta który zadba o Nią i że ma dość,a jak się Jej nie ułoży to wyjedzie za granicę do pracy.Potem powiedziała że się zakochała w nim..A na koniec że musi wszystko przemyśleć..Zapytałem czy mnie zdradziła z nim to powiedziała ze nie i nie jest taka.Tak doszło wtedy między Nami do namiętnego pocałunku.Powiedziałem po tym że właśnie czuję życie którym jest Ona.Przed wczoraj była też w zakopanym w pracy gdzie pojechała ze znajomymi i nim...Widząc jej relacje na insta jak wracają i jadą jego autem napisałem czy jest z nim szczęśliwa i cisza.Ogólnie to wiem że ciągle się narzucałem bo pisałem ale nie umiem sobie z tym poradzić.A Ona wyświetlała ale nie odpisywała ....Wczoraj znajomy jechał obok Jej domu i widział jego samochód...Mi mówi że kocha i że poszła w takie życie a spotyka się z  nim i ze znajomymi?Napisałem Jej wczoraj że widziałem wszystko  i jego samochód ale nie odpisała nic...Cholernie mi  z tym ciężko...Ostatnio polubiła różne cyataty ale ten utknął mi w głowie:,,prawdziwa miłosć zwycięży wszystko"

no i co TY rozumiesz pod tym cytatem?

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

3

Wiem, że jest Ci ciężko. Ale dla własnego dobra, daj spokój już tej dziewczynie. Jesteś jej orbiterem nie tylko przez to, że nawciskała Ci kitów, ale przede wszystkim z własnego chciejstwa i nie pogodzenia się z rzeczywistością.
Kobieta, która kocha nie spotyka się z innym facetem. Jej słowa kierowane do Ciebie (o tym, że ma Cie w sercu i podobne bzdety), nie maja pokrycia w rzeczywistości. Kompletnie nic nie znaczą. Jesteś tylko jej orbiterem, czekającym na cud i karmiącym się złudzeniami.

4

Jak czytałem twój post, aż łza w oku się zakręciła, a gdzieś w tle słychać było muzykę z "Titanica". Pamiętaj tylko jak się skończyło - katastrofa, a później zepchnięcie z deski, pomimo tego, że naukowcy już wiele razy udowodnili, że Jack spokojnie zmieściłby się na tych drzwiach:)))

5 Ostatnio edytowany przez s2aman (2019-11-13 11:27:49)

Amethis że jeśli jest to prawdziwa miłość to przetrwa próbe czasową i to wszystko...

6 Ostatnio edytowany przez Amethis (2019-11-13 14:58:37)

s2aman napisał/a:

Amethis że jeśli jest to prawdziwa miłość to przetrwa próbe czasową i to wszystko...

no więc żyj swoim życiem, jakby miało to nie przetrwać, a jeśli kiedyś się okaże że przetrwało, pierwszy się o tym dowiesz smile
teraz możesz spokojnie pracować na to aby, gdy to przetrwa, być wypoczętym, mieć potencjał, możliwości to przyjąć

tez skutecznie pomoże Ci to wyjść z obszarów obsesji na punkcie, co wydaje się być dobrym kierunkiem na rozwijanie i budowanie miłości

a tak, póki co Twoje działania, kończą ubijanie tego czegoś,

co też w nawet można by przyjąć subtelny sposób dała Ci do zrozumienia, jeśli oczywiście ten znak sygnał z cytatem, był adresowany do Ciebie

bo przecież mógł nie być, dopuszczasz to?

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Kobieta się znudziła Tobą, jej uczucia wygasły. I nie wrócą już nigdy w takiej formie, żeby były szczere, prawdziwe i trwałe.

Jesteś, a nawet byłeś jej kołem zapasowym. Kiedy przestawało się Wam układać to odchodziła do innego, gdy okazało się, że z innym jest jej tak samo a nlbo nawet gorzej to wraca do Ciebie. Gdy z obecnym facetem się rozstaną bardzo możliwe, że wróci do Ciebie żeby nie być samotna, bo będzie zraniona. A jak już stanie na nogi i zakręci się wokół niej ktoś nowy i ciekawy to znowu zaryzykuje i od Ciebie odejdzie.

Pytanie tylko czy chcesz być z taką kobietą, bo możliwe że będzie próbowała do Ciebie wrócić. Prawdziwej miłości z jej strony nie ma.

8

Szaman, współczuję Ci, ale sam wiesz, że nie tak to ma wyglądać..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

9

Ja nie wiem, może chce się wyszaleć, może to typ panny - jak moja koleżanka - która oczekuje ciągłej adoracji,a jeśli jej nie ma to rozgląda się za innymi.Mówić można wszystko,ale jeżeli ją kochasz to nie fair wchodzić w inny związek.Najpierw się z niej wylecz (nie klin klinem, bo możesz skrzywdzić dobrą osobę) a potem szukaj innej i bądź konsekwentny.Możliwe,ze ona się tylko karmi Twoim zainteresowaniem a nic nie czuje. Jakbym kogoś kochała to nie chciałabym go stracić,a ona jak się zachowuje...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zostawiła mnie dla innego..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018