Chcę uwieść faceta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Chcę uwieść faceta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Chcę uwieść faceta

Hej

Jest sprawa nad którą się zastanawiam. Jest facet który oooogromnie mi się podoba. Chciałabym się z nim przespać. Spotykanie się byłoby też napewno ciekawe, ale nie jestem pewna czy jestem gotowa na relacje, on też nie wydaje się być typem, który byłby związkiem zainteresowany.
Za jakiś czas jest impreza na której będziemy oboje. Do tej pory były to kontakty bardziej formalne.
I tu kilka moich pytań - jak się zachowywać, żeby pokazać mu, że ma zielone światło, ale nie być jakaś natarczywa, ani ordynarna. Przyznaję, że nigdy wceśniej tego nie robiłam.
I jeszcze jedno - jak rozpoznać, czy dla niego to jednorazowa przygoda, czy miałby ochote na coś więcej?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chcę uwieść faceta
orejro napisał/a:

Hej

Jest sprawa nad którą się zastanawiam. Jest facet który oooogromnie mi się podoba. Chciałabym się z nim przespać. Spotykanie się byłoby też napewno ciekawe, ale nie jestem pewna czy jestem gotowa na relacje, on też nie wydaje się być typem, który byłby związkiem zainteresowany.
Za jakiś czas jest impreza na której będziemy oboje. Do tej pory były to kontakty bardziej formalne.
I tu kilka moich pytań - jak się zachowywać, żeby pokazać mu, że ma zielone światło, ale nie być jakaś natarczywa, ani ordynarna. Przyznaję, że nigdy wceśniej tego nie robiłam.
I jeszcze jedno - jak rozpoznać, czy dla niego to jednorazowa przygoda, czy miałby ochote na coś więcej?

Flirtuj z nim na imprezie. Patrz w oczy, uśmiechaj się, jakiś przypadkowy dotyk też możesz zastosować.
Jeśli madry, to w mig będzie wiedział, o co chodzi. Jeśli nie będzie zainteresowany, to da Ci to odczuć.

Żeby rozpoznać, czy to jednorazowa przygoda, czy coś więcej, to najpierw musiałoby dojść do tej jednorazowej przygody, potem na bazie tego, jak się będzie zachowywał, wyciągniesz odpowiednie wnioski.

Mam takie pytanie... nie obawiasz się, że jak zaczniesz od łóżka, to może Cię uznać za "łatwą" i nie będzie Cię chciał do czegoś więcej?

3

Odp: Chcę uwieść faceta
Cyngli napisał/a:

Flirtuj z nim na imprezie. Patrz w oczy, uśmiechaj się, jakiś przypadkowy dotyk też możesz zastosować.
Jeśli madry, to w mig będzie wiedział, o co chodzi. Jeśli nie będzie zainteresowany, to da Ci to odczuć.

Żeby rozpoznać, czy to jednorazowa przygoda, czy coś więcej, to najpierw musiałoby dojść do tej jednorazowej przygody, potem na bazie tego, jak się będzie zachowywał, wyciągniesz odpowiednie wnioski.

Mam takie pytanie... nie obawiasz się, że jak zaczniesz od łóżka, to może Cię uznać za "łatwą" i nie będzie Cię chciał do czegoś więcej?

Zastanawiałam się nad tym i biorąc pod uwagę, że nie wiem, czy jest szansa na coś więcej, usatysfakcjonowałaby mnie jednorazowa akcja. On byłby również łatwy w tej sytuacji wink

Wszystko zależy od tego jak by potoczyło się takie spotkanie, ale niczego nie zakładam i niczego nie wykluczam

4

Odp: Chcę uwieść faceta
orejro napisał/a:
Cyngli napisał/a:

Flirtuj z nim na imprezie. Patrz w oczy, uśmiechaj się, jakiś przypadkowy dotyk też możesz zastosować.
Jeśli madry, to w mig będzie wiedział, o co chodzi. Jeśli nie będzie zainteresowany, to da Ci to odczuć.

Żeby rozpoznać, czy to jednorazowa przygoda, czy coś więcej, to najpierw musiałoby dojść do tej jednorazowej przygody, potem na bazie tego, jak się będzie zachowywał, wyciągniesz odpowiednie wnioski.

Mam takie pytanie... nie obawiasz się, że jak zaczniesz od łóżka, to może Cię uznać za "łatwą" i nie będzie Cię chciał do czegoś więcej?

Zastanawiałam się nad tym i biorąc pod uwagę, że nie wiem, czy jest szansa na coś więcej, usatysfakcjonowałaby mnie jednorazowa akcja. On byłby również łatwy w tej sytuacji wink

Wszystko zależy od tego jak by potoczyło się takie spotkanie, ale niczego nie zakładam i niczego nie wykluczam

Więc pozostaje Ci tylko zadziałać odpowiednio na imprezie.

5

Odp: Chcę uwieść faceta
orejro napisał/a:

Chciałabym się z nim przespać.

smile smile Fajnie smile smile


.. impreza na której będziemy oboje.... - jak się zachowywać, żeby pokazać mu, że ma zielone światło, ale nie być jakaś natarczywa, ani ordynarna.

Wprawdzie nie jestem kobietą, ale "wylaszcz się" na tę imprezę i po prostu bądź blisko niego. Jak pojętny i mu się podobasz, to Cię poderwie.


I jeszcze jedno - jak rozpoznać, czy dla niego to jednorazowa przygoda, czy miałby ochote na coś więcej?

I tutaj poległaś całkowicie... Co za różnica czy tylko jednorazowa przygoda czy coś więcej? Chcesz się z nim tylko przespać? Na pewno? Bo jeśli po prostu masz ochotę na seks z nim, to po seksie nie licz na dużo więcej... może kilka spotkań więcej jak seks będzie dobry... nie obiecuj sobie dużo.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Chcę uwieść faceta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024