Czy to ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy to ciąża?

Hej!
Bardzo boje się ze mogę być w ciąży. Współżyłam z chłopakiem praktycznie co tydzień (kilka dni po okresie czyli prawie 4tyg temu). Raz zaczął bez gumki, ale potem założył. Tak to zawsze w gumce plus nie zawsze dochodził we mnie, a kończyliśmy inaczej. Tydzień temu wróciłam z wakacji z ciepłego kraju, tam tez przeszłam przeziębienie, a tydzień przed miałam przez kilka dni zapalenie pęcherza. Po powrocie miałam napady apetytu, jadłam i jadłam. Po stosunku była krew na prezerwatywie, a ja 2 dni później miałam dostac okres. Zawsze tydzień przed okresem bolą i „puchną” mi piersi, tym razem tego nie było. Okres spóźnia mi się już 4 dzień, piersi mnie trochę pobolewają ale nie tak jak zawsze, często chodze sikać. Zrobiłam dzień temu test ciążowy i wyszedł negatywny, ale zrobiłam go około 16, a nie z rana. Możecie mi pomoc? Ja już racjonalnie przez stres nie potrafię myśleć, ciagle się boje i wpadam w paranoje. Proszę o pomoc/słowo/radę cokolwiek!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to ciąża?
Lalalalala97 napisał/a:

Hej!
Bardzo boje się ze mogę być w ciąży. Współżyłam z chłopakiem praktycznie co tydzień (kilka dni po okresie czyli prawie 4tyg temu). Raz zaczął bez gumki, ale potem założył. Tak to zawsze w gumce plus nie zawsze dochodził we mnie, a kończyliśmy inaczej. Tydzień temu wróciłam z wakacji z ciepłego kraju, tam tez przeszłam przeziębienie, a tydzień przed miałam przez kilka dni zapalenie pęcherza. Po powrocie miałam napady apetytu, jadłam i jadłam. Po stosunku była krew na prezerwatywie, a ja 2 dni później miałam dostac okres. Zawsze tydzień przed okresem bolą i „puchną” mi piersi, tym razem tego nie było. Okres spóźnia mi się już 4 dzień, piersi mnie trochę pobolewają ale nie tak jak zawsze, często chodze sikać. Zrobiłam dzień temu test ciążowy i wyszedł negatywny, ale zrobiłam go około 16, a nie z rana. Możecie mi pomoc? Ja już racjonalnie przez stres nie potrafię myśleć, ciagle się boje i wpadam w paranoje. Proszę o pomoc/słowo/radę cokolwiek!

To nie ciąża. Raczej choroba + zmiana klimatu.
Nie panikuj.

3

Ale ile dni po okresie dochodził w Tobie ? To jest ważne.

4

justa_pl napisał/a:

Używali prezerwatyw.

5

justa_pl napisał/a:

Tak jak nizej ktoś napisał, używaliśmy zawsze prezerwatyw, nigdy nie peknela zadna. Raz tylko włożył bez, ale to było tylko pare ruchów i od razu kazałam mu założyć. A co do czasu to 4 dni po okresie kochaliśmy się. Według kalendarzyka Clue, który dość skrupulatnie prowadzę od ponad 2 lat to nie wspolzylismy w dni płodne nigdy, trochę mnie to pociesza.

Taka tez mam nadzieje, ze to przez wyjazd i chorobę, jednak wyjezdzam co roku, a takie opóźnienie pierwszy raz mi się zdarzyło, stad pewnie tez moja panika

6

Nie bój się, nie jesteś w ciąży.

7

Ciaża to to nie jest, pamiętaj że na miesiączke wpływ mają różne czynniki, a ty wróciłaś z innego kraju no i miałach zapalenie pęcherza, a poza tym 4 dni to jeszcze nie spóźnienie. Nie mniej jednak jak czasem zaczynacie bez gumki to sprawdzaj sobie swoja owulację i bardziej uważajcie podczas jajeczkowania, ja używam testera ze śliny takiego do wielokrotnego użycia

8

To może być stres, zmiana klimatu, efekty po przeziębieniu, zwykły stan zapalny, zaburzenia hormonów ale bardzo malo prawdopodone że ciąża. Poza tym test ciążowy był zrobiony za szybko. Jeśli dalej miesiączka się nie pojawiła to zrób test z krwi.

Bo przecież nie musi kochać cię cały świat, czasem wystarczy tylko jedna osoba... smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018