Czy to ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy to ciąża?

Hej!
Bardzo boje się ze mogę być w ciąży. Współżyłam z chłopakiem praktycznie co tydzień (kilka dni po okresie czyli prawie 4tyg temu). Raz zaczął bez gumki, ale potem założył. Tak to zawsze w gumce plus nie zawsze dochodził we mnie, a kończyliśmy inaczej. Tydzień temu wróciłam z wakacji z ciepłego kraju, tam tez przeszłam przeziębienie, a tydzień przed miałam przez kilka dni zapalenie pęcherza. Po powrocie miałam napady apetytu, jadłam i jadłam. Po stosunku była krew na prezerwatywie, a ja 2 dni później miałam dostac okres. Zawsze tydzień przed okresem bolą i „puchną” mi piersi, tym razem tego nie było. Okres spóźnia mi się już 4 dzień, piersi mnie trochę pobolewają ale nie tak jak zawsze, często chodze sikać. Zrobiłam dzień temu test ciążowy i wyszedł negatywny, ale zrobiłam go około 16, a nie z rana. Możecie mi pomoc? Ja już racjonalnie przez stres nie potrafię myśleć, ciagle się boje i wpadam w paranoje. Proszę o pomoc/słowo/radę cokolwiek!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to ciąża?
Lalalalala97 napisał/a:

Hej!
Bardzo boje się ze mogę być w ciąży. Współżyłam z chłopakiem praktycznie co tydzień (kilka dni po okresie czyli prawie 4tyg temu). Raz zaczął bez gumki, ale potem założył. Tak to zawsze w gumce plus nie zawsze dochodził we mnie, a kończyliśmy inaczej. Tydzień temu wróciłam z wakacji z ciepłego kraju, tam tez przeszłam przeziębienie, a tydzień przed miałam przez kilka dni zapalenie pęcherza. Po powrocie miałam napady apetytu, jadłam i jadłam. Po stosunku była krew na prezerwatywie, a ja 2 dni później miałam dostac okres. Zawsze tydzień przed okresem bolą i „puchną” mi piersi, tym razem tego nie było. Okres spóźnia mi się już 4 dzień, piersi mnie trochę pobolewają ale nie tak jak zawsze, często chodze sikać. Zrobiłam dzień temu test ciążowy i wyszedł negatywny, ale zrobiłam go około 16, a nie z rana. Możecie mi pomoc? Ja już racjonalnie przez stres nie potrafię myśleć, ciagle się boje i wpadam w paranoje. Proszę o pomoc/słowo/radę cokolwiek!

To nie ciąża. Raczej choroba + zmiana klimatu.
Nie panikuj.

3

Ale ile dni po okresie dochodził w Tobie ? To jest ważne.

4

justa_pl napisał/a:

Używali prezerwatyw.

5

justa_pl napisał/a:

Tak jak nizej ktoś napisał, używaliśmy zawsze prezerwatyw, nigdy nie peknela zadna. Raz tylko włożył bez, ale to było tylko pare ruchów i od razu kazałam mu założyć. A co do czasu to 4 dni po okresie kochaliśmy się. Według kalendarzyka Clue, który dość skrupulatnie prowadzę od ponad 2 lat to nie wspolzylismy w dni płodne nigdy, trochę mnie to pociesza.

Taka tez mam nadzieje, ze to przez wyjazd i chorobę, jednak wyjezdzam co roku, a takie opóźnienie pierwszy raz mi się zdarzyło, stad pewnie tez moja panika

6

Nie bój się, nie jesteś w ciąży.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018